opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

GK VOTUM

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 843 ocen
Opinie(1148)
Dodaj opinię
Aktualności(8)

Opinie(1148)

Dodaj opinię
Aktualności(8)
Logo
  • Poznaj NAS
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Jak przebiega proces rekrutacji?

Poznaj NAS

Dołącz do nas

Jak przebiega proces rekrutacji?

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrzeszów - Votum S.A
Słupsk - Votum S.A.
Warszawa - VOTUM

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o GK VOTUM S.A.

Opinie

Opinie o GK VOTUM Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o GK VOTUM S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    A.

    18.12.2019 11:03

    Inne

    Współpracuję z Firmą od 12 lat, współpracuje się bardzo dobrze. Firma bardzo poważnie podchodzi do swoich pracowników, daje realne możliwości awansu, panuje w niej bardzo przyjazna atmosfera. Do tego ruchomy czas pracy- świetna sprawa! Wynagrodzenia zależne od stanowiska, ale jeśli jesteś osobą ambitną na pewno będzie ok :)
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    18.12.2019 11:17

    Pracodawca

    Dziękujemy za miłe słowa!
    ReviewUserIcon
    kulaa

    09.01.2017 23:49

    Inne

    Jestem po studiach prawniczych, pracowałam w centrali Votum. Szczerze? Nie polecam nikomu. Wyzysk ludzi, płaca niewiele ponad najniższą krajową, przemoc psychiczna, mało kto pracuje dłużej niż rok. Karierę robią nie ci, co powinni. Niektórzy pracujący pod szyldem Kancelarii Łebka nie są nawet prawnikami. Jak nie wierzysz, to idź i się przekonaj, ja nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Paweł P.

    12.11.2019 20:02

    Inne

    Proszę wskazać dokładnie link do wynagrodzeń! tu ich nie ma!: "SPRAWDŹ SAM! Wszystkich zainteresowanych złożeniem aplikacji o pracę w Grupie kapitałowej VOTUM S.A., zapraszamy do sprawdzenia, na jakich stanowiskach jest WYNAGRODZENIE. Nie czekaj, sprawdź na: votum-sa.pl/kariera/ oraz na innych stronach spółek z naszej GK." Jest tylko info o rekrutacji.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    13.11.2019 09:58

    Pracodawca

    Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w Grupie Kapitałowej VOTUM zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego otrzyma Pan wszystkie szczegóły dotyczące danego stanowiska. Aktualne oferty pracy znajdują się w zakładce KARIERA.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    31.10.2019 17:30

    Inne

    Votum to pierwsza firma zajmująca się pomocą osobom poszkodowanym w której pracuje. I jedyne co mogę napisać to żal, że wcześniej jej nie znalazłam :) polecam za świetną atmosferę w pracy i mega zarobki!
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    04.11.2019 08:45

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Cieszy nas zaufanie naszych pracowników #jestemZNajlepszymi
    ReviewUserIcon
    Marzena

    27.10.2019 21:49

    Inne

    Od kilku miesięcy współpracuję z Votum. Dawno nie pracowałam w takiej firmie w której liczy się pracownik, a nie tylko kasa. Jeśli ktoś lubi zarządzać swoim czasem i jest mocno nastawiony na zarabianie pieniędzy to zawsze się tu odnajdzie.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    28.10.2019 12:37

    Pracodawca

    Dziękujemy za miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie
    ReviewUserIcon
    Dorota

    27.10.2019 21:46

    Inne

    Pracuję w Votum od wielu lat, elastyczne godziny pracy, świetna atmosfera, firma bardzo docenia pracowników, i świetnie płaci. Praca ciężka, ale za razem wdzięczna. Pomóc osobom poszkodowanym i ich rodzinom to coś cudownego. Polecam!
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    28.10.2019 12:30

    Pracodawca

    Dziękujemy za Twoją opinię. #PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel.
    ReviewUserIcon
    Dorota

    12.09.2019 13:51

    Inne

    Dzień dobry. Chciałabym się podzielić opinią o firmie. Do momentu zmiany nazwy, współpracę mogę określić jako poprawną. Niestety od roku bieżącego dzieją się niesamowite rzeczy. Nikt nic nie wie, uprawiana jest spychologia, musiałam sama upominać się o moją należną prowizję nadmienię że sprawy zostały zarejestrowane w mc VI mamy IX a prowizji jak nie było tak nie ma na koncie. Dostałam powiadomienie od Votum że moja prowizja wynosi -9 żł. Później okazało się że jednak nie to jest błąd systemu i proponują mi 1% od wartości. Coś niesamowitego. Odradzam, zastanówcie się dwa razy jest wiele firm które mają naprawdę wszystko usystematyzowane. Nie warto szargać sobie nerwów.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    12.09.2019 14:48

    Pracodawca

    Szanowna Pani w celu potwierdzenia autentyczności wpisu i weryfikacji Pani współpracy z VOTUM S.A. prosimy o podanie numeru agenta. Od wielu lat VOTUM S.A. funkcjonuje pod niezmienioną nazwą. Ponadto wynagrodzenie przedstawicieli precyzyjnie określa regulamin - nie zawiera on prowizji na poziomie 1%.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.10.2019 21:58

    Inne

    Od razu widać że konkurencja :) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Adam

    29.03.2019 11:45

    Inne

    Od 2 miesięcy współpracuje z Votum i bardzo mi się podoba, praca jako specjalista odszkodowawczy jest wymagająca odporności na stres i umiejętności współpracy z ludźmi, jednak daje dużo satysfakcji i dobre zarobki. Polecam dla ambitnych - etatowcom co szukają stabilizacji i stałego wynagrodzenia odradzam bo tylko się zrażą.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    18.07.2019 08:25

    Pracodawca

    SPRAWDŹ SAM! Wszystkich zainteresowanych złożeniem aplikacji o pracę w Grupie kapitałowej VOTUM S.A., zapraszamy do sprawdzenia, na jakich stanowiskach jest WYNAGRODZENIE. Nie czekaj, sprawdź na: votum-sa.pl/kariera/ oraz na innych stronach spółek z naszej GK. U nas znajdziesz m.in.: stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat (praca od pn.-pt.); praca w młodym zespole; możliwość rozwoju i awansu, jasna ścieżka kariery (Asystent > Dyrektor) karta sportowa – możliwość korzystania z oferty Benefit Systems – Multisport; bezpłatna opieka medyczna; wiele innych bonusów: owocowe środy, spotkania integracyjne, wyróżnienia i nagrody za zaangażowanie, elastyczny system czasu pracy- możliwość rozpoczęcia pracy od 7:00 do 11:00. Możliwość udziału w projektach CSR i motywacyjnych: Fundacja, Bieg Firmowy, E-Sportowa Liga Firmowa. DLA SPRZEDAŻY jasne regulaminy Programów motywacyjnych, premiowych i konkursów! Więcej info na naszej stronie w zakładce Aktualności/ Z firmy/ Konkurs „Pracownik Roku” W dniu 8 kwietnia 2019 r. w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyła się gala finałowa II edycji konkursu „Pracownik Roku”, podczas której wyróżnienie odebrała Zastępca Kierownika Działu Obsługi Dokumentacji Votum S.A. Konkurs „Pracownik Roku” to odpowiedź na obecną sytuację na rynku pracy. Rynek pracownika mobilizuje pracodawców do wzmocnienia działań, które pomagają pozyskać oraz zatrzymać najlepszych pracowników, dlatego też nadrzędnym celem konkursu jest promocja doceniania i motywowania pracowników, a także wzmocnienie relacji z najlepszymi pracownikami.
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.10.2019 21:41

    Inne

    A ja pracuję w Votum od lat i zarobki jakie widzę u PH to od 10 000 tyś w górę. Więc nie wiem o jakim Votum piszesz ;) może Ci się firmy pomyliły...
    ReviewUserIcon
    Gosia

    12.09.2019 21:30

    Inne

    Praca wymagająca ale dobrze płatna, jako przedstawicielka mam określony system wynagrodzę.i od 5 lat na czas wypłacaną prowizje. Nowe produkty dają możliwość sprawdzenia się - jak ktoś chce to ma wiele możliwość.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    13.09.2019 10:17

    Pracodawca

    Dziękujemy za Twoją opinię. #PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel.
    ReviewUserIcon
    Beti

    18.07.2019 08:35

    Inne

    Ja co miesiąc mam ponad 4500 netto! Praca w centrali. Polecam wszystkim! A maruderom i konkurencji dziękuję za uwagę ;-)
    ReviewUserIcon
    ewix

    04.09.2019 21:28

    Inne

    serio? radcowie prawni mają po 3.000 na rękę na dzilanosci (czyli maja tysiac zlotych wiecej niz by mieli na umowe o prace, a ty masz 4.500 ? za co ci tyle płacą?
    ReviewUserIcon
    Sabina

    13.08.2019 19:20

    Inne

    Jestem wdzięczna firmie Votum S.A za pozyskanie dla mnie odszkodowania
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    14.08.2019 07:14

    Pracodawca

    Dziękujemy za miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie
    ReviewUserIcon
    Lidia

    10.10.2018 11:31

    Inne

    @Aga, czy mogłabyś wyjaśnić co konkretnie uważa się w firmie VOTUM za "podium"? @Aga, skoro pracowałaś w tej firmie to czy mogłabyś napisać jeszcze parę słów na temat atmosfery jaka panuje w tym miejscu pracy? Czy obowiązują tam wszelkiego rodzaju systemy pozapłacowe?
    ReviewUserIcon
    emi

    17.07.2019 23:03

    Inne

    to takie wyróżnienie na kwartalnych spotkaniach wzajemnej adoracji gdzie najlepsi pracownicy w dziale są na podium i chyba za pierwsze miejsce jest nagroda rzeczowa, nie wiem czy kogoś to kręci osobiści uważam, że pracownik woli dostać lepsze wynagrodzenie i robić swoje, mnie akurat wyróżnienia i rywalizacja nie motywują, atmosfera w moim dziale była super kierownik też do dyrektora nic nie miałam, ale to zależy jak się trafiło w innych działach niektórzy narzekali, godziny pracy elastyczne dla studentów i ludzi świeżo po studiach ok
    ReviewUserIcon
    AaWaga

    03.01.2019 12:41

    Inne

    W centrali dużo osób pracuje w trzech nowoczesnych budynkach. Dostępne są kuchnie z mikrofalówką, wodą filtrowaną, ekspres z kawę ziarnistą, rozpuszczalną, herbatą czarną, owocową czy zieloną. Też masz taki wybór u siebie? Na każdym piętrze lodówki na jedzonko. Trochę jest problem z parkingiem pod budynkiem, gdzie stoi kierownictwo a reszta gdzie wpadnie miejsce. Jest dostępny w pobliżu parking ale nie chce mi się te 200 m iść. Umowa co ugadasz na początku to Twoje. Jak zaczynasz jak ja, od asystenta to można się rozwijać do starszego specjalisty i z tym idzie też kasa. Później to już trudniej, no ale cóż sami kierownicy nie mogą być, a jak ktoś już wlezie to nie chce zejść ;-) A wszyscy mają prywatną opiekę medyczną i Benefit Multisport! Niestety Dyrektorom skończyły się auta firmowe... hi hi hi Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Jaśniejsza ścieżka możliwość awansu, rozwoju. Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Za leży z kim- z kierownikiem czy koleżankami z działu ;-)
    ReviewUserIcon
    emi

    17.07.2019 22:55

    Inne

    się rozwiniesz jak papier toaletowy...szczerze takie kity to wszystkim młodym wciskają, a prawda jest taka, że są równi i równiejsi, no ale życzę powodzenia podobno wiara czyni cuda
    ReviewUserIcon
    dramat

    06.07.2019 17:26

    Inne

    odradzam płaca grosze i poniżają
    ReviewUserIcon
    Mirosław

    14.05.2019 12:36

    Inne

    Współpracuję z firmą Votum S.A od 8 lat i jest bardzo zadowolony. Praca w miłej koleżeńskiej atmosferze. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepsza firma odszkodowawcza w Polsce. Sprawy są prowadzone rzetelnie i profesjonalnie, czego dowodem są liczne nagrody jak Fair Play czy Gazele Biznesu. Pracownicy są ciągle doszkalani aby byli jeszcze lepszymi fachowcami w swojej dziedzinie. Polecam wszystkim współpracę z Votum S.A.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    14.05.2019 12:56

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Cieszy nas zaufanie naszych pracowników #jestemZNajlepszymi
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    24.04.2019 09:51

    Inne

    Jestem zadowolony z pracy, a w maju minie mi już 10 lat. Można zrobić w tej firmie karierę, ale wszystko to kwestia zaangażowania i determinacji. Ja zaczynałem na stanowisku konsultanta telefonicznego i odbierałem połączenia od klientów, a teraz jestem na stanowisku dyrektora. Każdy z nas dokonuje w życiu zawodowym wyborów i stąd zapewne różne opinie. Mój przykład jednak pokazuje, że w Votum można zrobić karierę i być zadowolonym z pozycji i zarobków.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    24.04.2019 10:06

    Pracodawca

    Dziękujemy za bardzo miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie
    ReviewUserIcon
    Człowiek

    03.04.2019 09:19

    Inne

    Jestem pracownikiem tej firmy od roku. Satysfakcjonuje mnie ta praca jak i również zarobki. Wypłata zawsze na czas pod koniec każdego miesiąca. Duży plus za prywatną opiekę medyczną w Enel-med, za którą płaci Votum oraz ubezpieczenie grupowe w okazyjne cenie. Są także dodatkowe środki przed świętami w grudniu. Polecam serdecznie!
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    03.04.2019 10:07

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Cieszy nas zaufanie naszych pracowników #jestemZNajlepszymi
    ReviewUserIcon
    Zarowolona

    03.04.2019 09:04

    Inne

    Jestem pracownikiem Votum. Pracuje mi się bardzo dobrze , kierownik i współpracownicy bardzo mili, wypłaty na czas i miła atmosfera. Polecam każdemu, kto chce zdobyć wiedzę i obracać się w śród inteligentnych osób !
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    03.04.2019 09:15

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię ! #jestemZNajlepszymi
    ReviewUserIcon
    Człowiek

    03.04.2019 09:10

    Inne

    Jestem pracownikiem tej firmy od roku. Satysfakcjonuje mnie ta praca jak i również zarobki. Wypłata zawsze na czas pod koniec każdego miesiąca. Duży plus za prywatną opiekę medyczną w Enel-med, za którą płaci Votum oraz ubezpieczenie grupowe w okazyjne cenie. Są także dodatkowe środki przed świętami w grudniu. Polecam serdecznie.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    03.04.2019 09:14

    Pracodawca

    Dziękujemy za bardzo miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie
    ReviewUserIcon
    Anna

    03.04.2019 07:28

    Inne

    Elastyczne godziny pracy, możliwość rozwoju. To sobie chwalę.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    03.04.2019 08:07

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię.
    ReviewUserIcon
    Matka poszkodowanego dziecka

    26.03.2019 21:42

    Inne

    Firma Votum prowadziła sprawę mojej córki poszkodowanej jako piesza na przejściu dla pieszych w 2014 r. Otrzymaliśmy wsparcie na etapie karnym - gdyby nie pomoc firmy to córkę uznano by za winną, lub przypisano by duże przyczynienie. Zaraz na początku otrzymałam zaliczkę na poczet przyszłych kwot odszkodowawczych, co było bardzo przydatne ze względu to, że ponosiłam bardzo duże koszty leczenia. Ostatecznie uzyskałam wysokie odszkodowanie oraz rentę z tytułu zwiększonych potrzeb oraz utraty widoków na przyszłość, a następnie Votum uzyskało kapitalizację renty. Jako matka poszkodowanego dziecka z czystym sercem poleciłabym Votum każdemu kto potrzebowałby takiej pomocy. Na każdym etapie postępowania utrzymywałam ścisły kontakt z przedstawicielem Votum i prawnikami i do dziś, pomimo ,że sprawa została zakończona mogę się zwrócić z każdym tematem prawnym o pomoc do Votum, jak i do mojego opiekuna - przedstawiciela.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    27.03.2019 08:27

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. #jesteśmyDlaCiebie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w GK VOTUM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - GK VOTUM S.A.

    ul. Wyścigowa 56i 53-012 Wrocław

    NIP:5260200951

    https://votum-sa.pl/
    Branża główna: Agencje i pośrednictwo nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Stary współpracownik Votum

    22.03.2019 18:14

    Inne

    Ej @poszkodowany - podaj swoje personalia jak piszesz takie głupoty, a przede wszystkim pisz bez błędów ortograficznych. Uczciwszej, bardziej profesjonalnej i lepiej zorganizowanej firmy niż Votum w Polsce po prostu nie ma. Dzięki nam jest szansa, że ta branża przetrwa. Ja zajmuję się odszkodowaniami od 2002 r., a od 2005 r. związany jestem z Votum i gdyby było jak piszesz, to bym pewnie zdążył zmienić zdanie. Objadę swoich klientów, aby napisali swoje opinie.
    ReviewUserIcon
    Norbert

    18.03.2019 18:41

    Inne

    Jasne zasady współpracy, brak nakładanych minimalnych limitów, przyjazna atmosfera. Praca dla kogoś, kto pragnie pracować bez "wiecznie marudzącego" przełożonego nad głową i typowej korpo. Brak toksyczności w tej firmie to ogromna zaleta. Oczywiście bardzo dobre zarobki oraz co najważniejsze - zawsze wypłacane na czas.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    19.03.2019 07:44

    Pracodawca

    Dziękujemy za bardzo miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie
    ReviewUserIcon
    Dorota Misiewicz

    17.03.2019 13:11

    Inne

    W firmie pracuje już 4 lata. Uważam że obecnie nie ma lepszego pracodawcy w branży odszkodowań.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    18.03.2019 10:51

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Cieszy nas zaufanie naszych pracowników.
    ReviewUserIcon
    Robert M.

    14.03.2019 12:12

    Inne

    Współpracuję z Votum systematycznie w kilku projektach i polecam tę firmę. Umowa przejrzysta, wypłata na czas, z wysokości wynagrodzenia jestem zadowolony.
    Company logo
    GK VOTUM S.A.

    15.03.2019 15:11

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Staramy się, aby naszym pracownikom pracowało się jak najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Bb

    15.03.2019 14:36

    Inne

    Super Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Szybciej żeby pracowali
    ReviewUserIcon
    Stepco

    06.03.2019 22:54

    Inne

    Myślę że trudno by szukać takiego profesjonalizmu i ludzkiego podejścia do klienta w naszych czasach. Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Super
    ReviewUserIcon
    Urszula

    06.03.2019 17:18

    Inne

    Pełny profesjonalizm szybkie i pełne odpowiedzi na moje wątpliwości, jestem zadowolona Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Rozszerzyć przedstawicielstwo na inne miasta w Polsce Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Życzliwość na co dzień i uśmiech
    ReviewUserIcon
    Kasia

    06.03.2019 09:22

    Inne

    Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Pomóc niesiona zarówno ludziom poszkodowanym jak i współpracownikom
    ReviewUserIcon
    Chris

    05.03.2019 19:27

    Inne

    Profesjonalna firma, zaangażowani ludzie, wszystko przejrzyste Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Pełen profesjonalizm Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Podejście do klienta
    ReviewUserIcon
    Mirszal

    05.03.2019 13:04

    Inne

    Właśnie otrzymałem od klientki podziękowanie za udzieloną jej pomoc. Czytam w niej: "Dziękuję za pomoc w zmierzeniu się z jednym z najtrudniejszych wyzwań w moim życiu - uzyskaniu zadośćuczynienia po śmierci Synka (...) Jestem wdzięczna za tę pomoc, pełna uznania dla Waszego taktu i profesjonalizmu..." Nic ddodać... Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Działać tak dalej, reagować na nieprawdziwe, produkowane przez siebie opinie konkurencji Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Przestrzeganie zasad etyki zawodowej, koleżeństwo, zaangażowanie, odpowiedzialność
    ReviewUserIcon
    Tomek B

    05.03.2019 08:15

    Inne

    Najlepszy pracodawca jakiego miałem, można się rozwijać i realizować swoje marzenia.Pomoc poszkodowanym na najwyższym poziomie. Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Profesjonalizm i zaangażowanie
    ReviewUserIcon
    Eka

    02.03.2019 21:37

    Inne

    Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Firma godna polecenia. Pełny profesjonalizm.
    ReviewUserIcon
    Danuta

    02.03.2019 10:10

    Inne

    Votum to firma, która dba o dobro swojego klienta. Jest w pełni profesjonalna i jak już podejmuje się świadczenia usługi to robi to na najwyższym poziomie.Obsłużyła ponad 240tys klientów z najwyższą starannością.Jest absolutnym Liderem na rynku odszkodowań .Posiada własną klinikę rehabilitacji funkcjonalnej w Krakowie oraz fundację z niezwykłym programem PIERWSZE KROKI..Od kilku miesięcy pomaga frankowiczom.Przez kilkanaście miesięcy analizowali orzecznictwo w tym zakresie i wiedzą co robią. Pełny profesjonalizm.Firma godna zaufania z ogromnym doświadczeniem.GORĄCO POLECAM ! Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Zadbajmy o opinię na forach internetowych.Obawiam się ,że jak przedstawiciele zaczną reagować na hejt , który funduje nam konkurencja to może to mieć różny skutek. Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Fantastyczne ,bardzo uczciwe podejście do klientów oraz współpracowników.To firma z ludzkim obliczem.
    ReviewUserIcon
    Adam S

    01.03.2019 08:59

    Inne

    Dobra firma i świetnie płaci jeżeli ktoś się potrafi zaangażować. Polecam Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Atmosfera
    ReviewUserIcon
    Łukasz S.

    26.02.2019 10:25

    Inne

    Fajny pracodawca. Ludzkie podejście, chociaż wymagana ciężka praca. Ja polecam, jestem tu już blisko 10 lat i nigdzie się nie wybieram. Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Róbcie dalej swoje, jest dobrze :) Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Ludzkie podejście do współpracowników.
    ReviewUserIcon
    Współpracownik

    18.02.2019 12:52

    Inne

    Witam, współpracowałam z firmą Votum kilkanaście lat temu i po czasie wróciłam - dlaczego? Pracując dla innych podmiotów odszkodowawczych widzę różnice i stąd mój powrót - firma jest na topie firm odszkodowawczych w Polsce, otrzymuje nagrody Gazele Biznesu, Fair Play, forbes itp - to tylko świadczy o tym, że klienci mają dobre zdanie i firmie. Od strony pracownika brakuje szkoleń i działu HR aby zająć się strukturami terenowymi ale taki już urok pracy na swoim. Kto sumiennie i rzetelnie pracuje może zarobić fajne pieniądze. Na plus jest oczywiście terminowość wypłat i bardzo dobry kontakt z osobami prowadzącymi sprawy. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Radek

    16.02.2019 13:17

    Inne

    Pracuję w Votum od 14 lat, tak dokładnie czternastu i w zasadzie wiem o Firmie wszystko. Słowo Firma napisałem z dużej litery bo tak Ją widzę. Duży i bezpieczny partner biznesowy. O sukcesie świadczą liczne nagrody jakie otrzymujemy od różnych organizacji i instytucji, ale nie one są najważniejsze choć z pewnością bardzo nobilitujące i jednocześnie zobowiązujące do dalszej pracy nad systematycznym zwiększaniem jakości. Skoro mowa o jakości to szczycimy się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z Naszej oferty. Votum to "żywy organizm" i oczywiście zdarzają się błędy, ale kto ich nie popełnia. Firma obsłużyła już blisko 250.000 osób, wraz z moimi współpracownikami pozyskałem do Firmy ponad 13.000 klientów. Te liczby mówią same za siebie. Cenię sobie bezpieczeństwo , i tak się tu czuję. Czuję się bezpiecznie i sprzedaję bezpieczną usługę. Świadczenia dla klientów płacone na czas - nie w szóstym i nie w ósmym , ale tak jak wskazuje umowa w siódmym dniu. Wynagrodzenia "wchodzą" mi i moim współpracownikom na konto tak jak mamy to zapisane w regulaminie - co do grosza i na czas. W slangu młodzieżowym to wszystko co powyżej można skwitować krótko "PEŁNA PROFESKA ".
    ReviewUserIcon
    kicek

    10.02.2019 13:37

    Inne

    Witam. Czy mozna negocjowac wynagrodzenie w Waszej firmie ? Dodam ze moja sprawa ciagnie sie od 2016roku a Wasza prowizja 30% jest zbyt duza . Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Basia

    09.02.2019 19:14

    Inne

    Super firma. Pomagają w potrzebie. Rzetelni prawnicy
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2019 14:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mayeq

    28.01.2019 22:39

    Inne

    jaśko, a ty z jakiej firmy, skoroś taki otwarty? zaraz tam się pojawimy i będziemy nagabywać ludzi , wszak jeśli nie jesteś ściemniacz, to i tak nie będą zainteresowani, nawet ogłoszenia nie przeczytają. również pozdrawiam i czekam na odp
    ReviewUserIcon
    VOTUM S.A.

    29.01.2019 09:05

    Inne

    Szanowni Państwo, to jest miejsce do opinii pracowników o warunkach pracy oraz kandydatów na temat rekrutacji zgodnie z regulaminem GoWork. Bardzo prosimy drogą konkurencję o korzystanie z własnych tablic ogłoszeń, rekrutacji. Z góry bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

    Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.