Opinie o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sklep Spożywczy Grażyna Mazur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur w Bydgoszcz

Olga Zbudnych

Sklep jest ok, ceny nie są wysokie i miła obsługa :)

próba II

ja tam niczego takiego nie zauważyłam

próba

ciesz się dziewczyno że nikt się nie odezwała, ja byłam na próbie i jak usłyszałam jak córka szefowej mówi do kierowniczki niech się wezmą do roboty bo jakiś łeb dzisiaj poleci ,to od razu odechciało moi się tej pracy

Sąsiadka

a wiedzieliście czemu tak długo szukają nowych ekspedientek ? nowy sklep otworzyli w tym samym pawilonie :)

Sprzedawca

Rekrutacja była bardzo przyjemna, wszystko było jasno powiedziane.

Pytali o staż, kontakt z ludzmi, została przeprowadzona próba, dzien próbny

logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
KASJERKA

Na próbę dają zlecenie a potem umowę o pracę No wiadomo że osiem godzin stać nie będziesz bo to jest sklep a nie biuro

Misia

Się zgadza, znalezienie dobrego pracownika jak i dobrej pracy wymaga czasu. Argument,że firma jest "zła" bo jest duża rotacja pracowników to zerowy argument. Widocznie zależy im na powiązaniu współpracy z kimś na dłuższy okres czasu co wymaga niestety okazałej rekrutacji. Mieszkam na tym osiedlu, znam ten sklep i dosyć dobrze pracowników i szczerze życzę im wszystkiego dobrego.

mkd

Weźcie juz przestancie wypisywac te glupoty, sklep jak sklep. Sa dobre i zle chwile normalne nigdy nie jest idealnie a jak macie problem z zadroscia ze nie nudzi Wam sie wypisywac tych glupot to serio zal mi Was

była klientka

Ja kiedyś robiłam zakupy u Pani MAZUR ale od kiedy jest tam córka Pani Mazur i zwróciłam uwagę o płatności kartą to odpowiedż brzmiała, że nie muszę robić tam zakupów ,to chyba coś jest nie tak, bo dziewczyny są tam sympatyczne i ogólnie porządek w tym sklepie jest super

KASJERKA

Niestety jedyna osoba która wyzywa ludzi na forum i podkreca atmosfere jest Patrycja :) Gratulacje za wytrwałość w pisaniu klamstw

Aga

o widzę, że ktoś się pode mnie podszywa, Brawo i oklaski dla Patrycji !

Agnieszka
@Aga

Nie muszę podszywać się pod samą siebie,ale widzę, że Was nic nie zmieni.Przykre jest to, że nie macie swoich argumentów żeby się wybronić przed tymi opiniami, które tu są zamieszczone i musicie podszywać się pod osoby które kiedyś u Was pracowały. Nie wystawie swojej opinii. Dam tylko dobrą radę przestańcie obrażać i wyzywać ludzi bo to tylko świadczy o tym jacy jesteście. Przykre ale prawdziwe. Odpuścicie to Wam też ludzie odpuszczą i przestaną wypisywać komentarze, bo takim wyzywaniem tylko podkręcacie atmosferę:)

Aga

Bardzo proszę tych wszystkich co takie super pozytywne komentarze wypisują żeby nie pisali w moim imieniu bo nie odeszłam dlatego że było mi za daleko i nie uważam żeby Patrycja albo któraś z dziewczyn zabierała jakieś pieniądze i towar, więc nie wypisujcie w moim imieniu tych oszczerstw, bo zapewniam wszystkich że nie chcecie przeczytać dlaczego odeszłam. Bo pozytywnie by to nie brzmiało, ale mam trochę KLASY i nie będę publicznie nikogo obrażać. pozdrawiam.

Aga

Mnie w to nie mieszajcie, ja odeszlam bo mialam za daleko zeby na osowa dojezdzac i wez juz skoncz bo akurat Ciebie zwolnili za te pieniądze co "same" znikaly ale tylko dziwnym trafem jak Ty bylas na zmianie.Z reszta u Ewy bylo podobnie i nie gadaj o zadnym mobbingu bo to juz nawet smieszne nie jest

XXX

Tak jak Patrycja napisała wyżej,pieniądze same jakimś cudem wylatywały z kasy.Tylko niestety to nie cud tylko pani Beatka,zabierała utargi bez obecności osoby odpowiedzialnej za kasę lub kasowała swoje zakupy zapominając potem za nie zapłacić.

patka.

Doskonale wiem co to jest mobbing. W tym miejscu właśnie takie praktyki są uprawiane. Nie jestem homofobką,po prostu wiem co widzę i ten koleś raczej za dużo siły nie ma.. Już Gosiaczek ma więcej krzepy w łapkach.I nie jestem żadnym patałachem ani złodziejką.To,że pieniądze same z kasy ginęły i trzeba było dokładać w własnej kieszeni to inna sprawa. Fakt Beata robi straszne błędy.Nie powinna być na tym stanowisku, ale teraz są dwie kierowniczki to jedna będzie uczyć drugą :D Cieszę się,że zarówno P.Ewa,P.Joanna,P.Agnieszka były na tyle odważne, ażeby zawalczyć o coś więcej niż tylko znosić ciągłe tyranie! Ludzie do was przychodzą i odchodzą!Nikt nie chce u was pracować.Kogo wy oszukujecie? Myślicie,że ktoś uwierzy w to,że jest u was dobrze? Na pewno nie ludzie, którzy tam pracowali i nie klienci, którzy wszystko widza.I co z tego,że macie duże utargi? Ze macie klientów? To co złe, dzieje się poza ladą sklepową.Klienci nie raz słyszeli jak szanowna P.Grażyna wykrzykuje różne obelgi pod adresem pracownic. A pożal się boże Beata to typowa pierduśnica i kablara do szefowej!!! Gdyby szef wiedział co się wyrabia na zapleczu to by szału dostał.Jedyny normalny człowiek w tej rodzinie! NO COMMENT. Także dziękuję Pani,Pani Grażyno,że uwolniła mnie Pani od tego syfu,który jest na rekinowej. Jestem strasznie szczęśliwa,że nie musiałam spędzać tam dłużej czasu.Przestrzegam wszystkich jasno myślących,wszystkich,którzy chcą mieć coś z życia i pracy i tych,którzy nie chcą dać sobą pomiatać,przed pracą tam. I pozdrawiam. Patrycja. I nie nie,mam zamiaru wymyślać żadnych nicków. Możecie mi skoczyć ogólnie..

thc

Haha, chyba nie wiesz co oznacza mobbing. Piszesz klamstwa i jeszcze jestes homofobem ? smieszna w kij jestes. a przyjeli tego kolesia zeby dziecwzyny nie musialy targac ciezszych rzeczym dla zwaly sobie go nie przyjeli.Nie zmienia to faktu ze znalezc pracownika nie jest trudno, ale znalezc takiego ktory nie kradnie to juz wiekszy problem i z tego wynikaja ciagle poszukiwania patałachu.SAama pewnie kradlas dlatego Cie zwolnili, ciekawe czy bylabys taka madra przy swoim interesie jak pracownicy by caly twoj zysk sobie rozkradali w towarze i nie tylko.Jaki sens jest trzymac kogos kto generuje Ci straty

klient
@thc

Tę opinie to pisała pewnie sama pani Beatka która robi same błędy ort. straszny bufon z niej. Ten człowiek nie powinien być na tym stanowisku na którym jest, ona robi tam prawdziwy mobbing.

thc
@klient

i teraz już wiadomo, że sie uwzielas na kierowniczke bo ciagle to samo Cie boli, ze kradlas ona ona Cie przylapalo zlodziejko. haha pisz tak dalej ja tez moge tak do zasranej smierci prostowac Twoje wpisy ktore sa jedna wielka sciema

patka

teraz musieli jakiegoś geja facecika zatrudnić, bo ze starej ekipy zostala tylko p. Kasia i P.Gosia. Reszta uciekła wręcz od nich.. no ale jak są dwie kierowniczki i każda mówi co innego to bądź tu mądrym.. ludzie by nie szukali innej pracy, gdyby było dobrze nie wydaje wam sie? Jak już nawet sam szef mówi ze coś musi być nie tak skoro wszyscy się zwalniaja to o czym to świadczy? współczuję tym, którzy tam pracują. Na moje ten sklep to jedna wielka porazka. Fakt u Zosi jest drożej i rogaliki są przepyszne, ale stosunek pracodawcy do pracownika to zupelnie co innego:) nie porównujmy tychc dwóch kwestii. teraz znów szukaja pracownika, bo jest lato i większe utargi,przyjdzie listopad i polecicie na pyski, bo nie bedzie ludzi. przekonacie sie. chyba ze bedziecie dac soba pomiatać i tyrać się strasznie. tam panuje tylko mobbing. nic więcej.

Oliwia Ciżmowicz

Dobry sklep, lepszy niz warzywniak u Kozłowskiej bo tam to wszystko trzy razy drożdże niż u Mazura. Jesli chodzi o rogale to są zajebiste nie gadsajcie takich głupot bo jak by dobre nie były to nie trzebabyło by sie o nie bic rano, popołudniu juz nie ma.

ktoś

sklep do bani. jedne wielkie oszustwo

Marlena Śmigała

Rogaliki z marmoladą wymiatają te u Sowy !

ktoś co znasz
@Marlena Śmigała

A te rogaliki to o kant czterech liter. DO bani i nie śmigaj tak z tą wazelinką

XXX

przeczytaj wpisy to będziesz wiedziała jak traktują pracowników!!!

Madzia

Na pensję nigdy nie czekałam, była w terminie nawet jak prosiłam czasem o zaliczkę to nie było problemu jakiegoś, dobrze mi tam było, ale niestety z Fordonu na Osową dojazd to koszmar więc musiałam zrezygnować.A te wpisy wcześniejsze to czytałam i ze śmiechu nie mogłam. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

Kandydaci do pracy w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sklep Spożywczy Grażyna Mazur
4.3/5 Na podstawie 270 ocen.
  • ul. Rekinowa 12 lok. 11/12
    85-435 Bydgoszcz