Opinie o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sklep Spożywczy Grażyna Mazur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur w Bydgoszcz

Madzia

Mi tam było dobrze.

Lola

Własnie dostalam tam prace, jak narazie jest swietnie, ciesze sie ze ktos dal mi szanse na prace z zerowym doswiadczeniem.Musialam zrobic badania i nawet zawiezli mnie do lekarza bo nie mialam pojecia jak trafic do lekarza bo dopiero sie przeprowadzilam z innego miasta.Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam, oby tak dalej !

Alicja Strzygieł

Ja osobiście polecam pieczywo, które tam sprzedają, rogale mają pyszne lepsze niż u Sowy a cena też niczego sobie.

Alicja Strzygieł

Nie rozumiem o co Tobie chodzi, nikt nie każe Ci tam robić zakupów.Proste, to forum jest do wyrażania zdania, mam pozytywne więc to robię i wazelina nie ma z tym nic wspólnego. Mają mega pieczywo i nic tego nie zmieni.Proste

Beti

Zamiast zmieniać co chwilę nicki może warto się zastanowić nad zmianą forum ? Idz kłam gdzie indziej :) ale z drugiej strony tak bardzo zabawne jest czytanie tych głupot ktore wypisujesz, i ciekawe ktora z wywalonych pracownic jest tak zazdrosna i pisze takie rzeczy.

Sprzedawca

Rekrutacja była bardzo przyjemna, wszystko było jasno powiedziane.

Pytali o staż, kontakt z ludzmi, została przeprowadzona próba, dzien próbny

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
mamka

Zamiast zmieniać co chwilę nicki może warto się zastanowić nad zmianą relacji co do traktowania pracowników.Bo to że te super opinie pisze jedna osoba nie ma żadnej wątpliwości.Ciekawa tylko jestem który członek waszej rodzinki jest tak mało elokwentny i bezczelny.

haha, smieszna jestes :)

mamka

W jednym przyznam Ci rację,mszczą się ale nie z tych powodów które tu przytoczyłaś.Mszczą się za stosunek pracodawcy do podwładnych i chcą ostrzec inne naiwne dziewczyny które mają tam zamiar pracować !!!!

Beti

no nie bo zawsze znajdzie sie ofiara ktora zwolnili bo defakto jest beznadziejnym pracownikiem i chce sie mscic na takich forach zeby poprawic sobie samopoczucie i zabic czas na kuroniówce

jachaś

Zaznaczam na poczatku ze mieszkam w bb i na ta dyskusje wszedlem przypadkowo. zawsze jak slkadalem cv po roznych zakladach to szukalem takich forum, a teraz do meridum... niema takich forum dyskusyjnych o firmach w ktorych dobrze placa i traktuja pracownikow. sory za bledy:P

KASJERKA

A Twoje kłamstwa o Tobie :)

mamka

Twoje słownictwo świadczy tylko o Tobie.

KASJERKA

jakoś i tak nikt w to nie wierzy łamago

mamka

O tak były zwalniane !Ale większość odchodziła sama i taka jest prawda.Sami klienci widzą po ile godzin u was się pracuje i z jakimi przerwami. (usunięte przez administratora)

KASJERKA

DLA MNIE BARDZIEJ LOGICZNE JEST TO ZE BYŁY ZWALNIANE A NIE SAME ODCHODZIŁY. MASZ RACJĘ IDŹ SOBIE BO I TAK NIKT CI NIE WIERZY. PAPAPA I NIE WRACAJ

jestem w stałym kontakcie z dziewczynami tam pracującymi jak i z kobietami, które poszly do biedronki. żyć nie umierac. tam mają tyle na 3/4 etatu ile u mazura za 1,5 etatu.. jest różnica? jest. nie chce mi sie już tutaj pisać jak w sklepie na osowej jest zle, bo zawsze znajdzie sie córeczka albo ukochana sasiadka ktora napisze cos pozytywnego. szkoda tylko ze to sa wierutne klamstwa. pozdrawiam wszystkich serdecznie. i nie nie polecam pracy u mazura, i moi drodzy.. jakby było dobrze ww tym sklepie to nie uważacie ze ludzie chcieli by tam pracowac a nie sie zwalniac ??? to jest chyba logiczne nie sądzicie ??

Iza

Śmieszne jesteście, właśnie widziałam jaka SZCZĘŚLIWĄ minę miała ta która poszła do Biedronki, hahahaha Tylko NIEpozazdrościć

taka tam

A ja powiem tak :szef jak szef musi wymagać(usunięte przez administratora).Za rządów Pani Basi było całkiem inaczej,była wymagająca ale nie donosząca :)Gdy coś się jej nie podobało to załatwiała sprawę z pracownikiem,nie wprowadzała nerwowej atmosfery i przede wszystkim nie obgadywała swoich podwładnych.Rzadko kiedy też płaciliśmy za terminy bo przecież sklep dostaje gratisy i jakoś wyrównywała straty a i premię od czasu do czasu wywalczyła.Moim zdaniem teraz jest nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku.Pozdrawiam :)

onaaa

tak się składa, że jedna poszła do biedronki i jakoś nie żałuje. a i pensję ma większa. hahaha!

Precel

Polecam ten sklep. Najlepszy na Osowej Górze

goguś

(usunięte przez administratora) Koszmar. NIEPOLECAM TEGO SKLEPU

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

Kandydaci do pracy w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sklep Spożywczy Grażyna Mazur
4.3/5 Na podstawie 270 ocen.
  • ul. Rekinowa 12 lok. 11/12
    85-435 Bydgoszcz