Radhouse

Opinie o Radhouse

aga

Widzę, że jednak ludzie polecają firmę, nie wiem jak to jest ze stony pracownik-firma i odwrotnie, mi akurat zalezy jak to wszystko oceniają klienci, ja również chcialabym skorzystać z ich usług na zakup mieszkania.

Qqqqqq

Ludzie w tej firmie są mili tylko z pozoru. (usunięte przez administratora)

kupujacy

POLECAM do tej agencji trafiłem z polecenia znajomej i aktualnie jestem w trakcie zakupu mieszkania a profesjonalizm tych ludzi i dbanie o klienta są w najwyższej jakości .Umowa pośrednictwa zrozumiała i bez zadnych kruczków prawnych .Jestem zadowolonym klientem i polecam .

Klient

,,Polecam'' współpracę z firmą RadHouse ,tylko przed podpisaniem jakikolwiek dokumentów dotyczących umów pośrednictwa ,prosimy o dokładne sprawdzenie umów , łącznie z danymi personalnymi . Umowy pośrednictwa zawierają klauzule niedozwolone np. ,,kar umownych '' a osoby działające w imieniu firmy są osobami natrętnymi , oraz nie profesjonalnymi . Uwaga pozory mylą ...

Niestety ta praca wymaga zaangażowania ja pracuje nawet w soboty ale warto bo płacą konkretne stawki.Pracodawca w porządku koleś.

klient

Witam ,byłem klientem tej firmy i polecam.Fachowa obsługa .

~dodatkowa

witam, czy coś węcej wiecie o tej firmie? może ktoś się wypowie z pracujęcych - aktualnie poszukuję dodatkowego zajęcia w tej branży.

Zostaw opinię o Radhouse - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radhouse