Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Bob

Napisał bym więcej o sytuacji w firmie. W konkretnym dziale ale te wpisy są usuwane ktoś dba o to by za wiele osób się nie dowiedziało i prawda nie wyszła na zewnątrz

@Bob

A to chyba możesz napisać chociaż o jaki dział chodzi i o co dokładnie

Natalia
@Bob

Bob, z forum zostają usunięte jedynie wpisy, które nie są zgodne z regulaminem. Zachęcam Cię abyś podzielił się swoim doświadczeniem w pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska, będzie to pomoce dla przyszłych pracowników. Jaki konkretnie dział masz na myśli? Jak wyglądają tam warunki zatrudnienia?

naprawdeniktwazny

Będę wdzięczny za informacje odnośnie pracy w dziale marketingu. Jak wygląda rekrutacja, praca, atmosfera. Jakie zarobiki na stanowisku juniorskim

Antoni
@naprawdeniktwazny

Rozważasz aplikowanie do działu marketingu w firmie Aflofarm Farmacja Polska? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która ma doświadczenia na tym stanowisku i odpowie na Twoje pytania. Przez ten czas, jednak chciałbym wiedzieć, dlaczego akurat praca w tej firmie wydaje Ci się interesująca? Czyżbyś słyszał coś na temat tego miejsca pracy, dlatego spróbujesz tam się dostać?

Bob

Szkoda że go work usuwa niektóre prawdziwe wpisy na temat sytuacji w firmie jedno wielkie (usunięte przez administratora) w firmie i kierownictwo niektórych działów zerwał sie z przystanku A mam dowody na to

Mikołaj
@Bob

Tego typu zarzut to poważne oskarżenie w kierunku pracodawcy. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że jest to przestępstwo, dlatego chciałbym, abyś sprecyzował swój komentarz. Na chwilę obecną nie uzasadniłeś w żaden sposób Twojego zdania na temat sytuacji w firmie Aflofarm Farmacja Polska, wiec zachęcam, abyś to zrobił.

Bgfgv
@Bob

Pochwal sie. Czy w firmie jest gps?

Zainteresowana
@Bob

To może podaj przykłady? O jakiej linii mowisz?

Izabela
@Zainteresowana

Miejmy nadzieję, że @Bob postanowi sprecyzować swoją poprzednią wypowiedź, a tymczasem może skupmy się na Tobie. Jeśli pracujesz w Aflofarm Farmacja Polska to byłoby miło, jakbyś powiedziała coś w kwestii warunków zatrudnienia, jakie oferowane są tam pracownikom. Przeglądałam ostatnio ich oferty pracy i natknęłam się na informację o stażu. Orientujesz się, czy po jego odbyciu istnieje możliwość stałego zatrudnienia? To dla mnie ważna sprawa, więc liczę na rzetelną odpowiedź.

Jak się tam dostać do pracy?

Marian
@anonymous

Naprawdę o to pytasz? Wystarczy chwilę poszukać: http://www.aflofarm.com.pl/pl/oferty-pracy

czester
@anonymous

Miejscowi mówią że wjechać na furmance ale to chyba jakiś lokalny żart.

fikander
@Marian

Rzeczywiście wygląda to dziwnie. Bo jak ktoś umie korzystać z internetu i dotarł aż tutaj to tym bardziej znajdzie ogłoszenia o pracy. Może pracodawca chciał mieć darmową reklamę którą mu właśnie zrobiłeś.

TOJA
@czester

no raczej...właściciele nazywają się FURMAN. ;)

@TOJA

Ktoś z Was pracował może kiedyś na stanowisku przedstawiciela medycznego bądź przedstawiciela handlowego? Pracodawca poszukuje pracowników zarówno na jedno, jak i drugie stanowisko. Jakie są różnice między tymi stanowiskami pracy? Wydaje mi się, że zakres obowiązków może być podobny, jednak wolę się upewnić.

Marian
@Roman

Przedstawiciel handlowy odwiedza apteki i dba o ich odpowiednie zaopatrzenie w produkty. Jest to praca mocno sprzedażowa (jak sama nazwa wskazuje), głównie polegająca na współpracy z kierownikami aptek. Reprezentant medyczny - jeździ przede wszystkim do lekarzy (choć do aptek też). W tym przypadku jest mniejszy nacisk na sprzedaż, a większy na merytorykę. Reprezentanci mają pod sobą też głównie produkty lekowe, w tym na receptę.

@Marian

A jak się pracuje w linii rx? Jak leki są postrzegane przez lekarzy?

Mikołaj
@Marian

Fajnie, że opisałeś te dwa podobne do siebie stanowiska, jednak zupełnie inne pod względem zakresu obowiązków. Wiesz może, czy warunki płacowe na tych stanowiskach są podobne, czy może również całkowicie się od siebie różnią? Proszę o odpowiedź.

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Chemik

Witam, Widzę na stronie Aflofarm,że szukają technologów. Chciałbym dowiedzieć się jakie realia panują na takim stanowisku? Jak z podejściem do pracowników? Nie chce wpaść z deszczu pod rynnę. Jak z wynagrodzeniem na tym poziomie ? Pozdrawiam

Zuzanna
@Chemik

Masz rację - Aflofarm Farmacja Polska właśnie poszukuje odpowiedniej osoby, która obejmie stanowisko Technologa Produktów Leczniczych: https://aflofarm.elevato.net/pl/technolog-produktow-leczniczych,j,1118 Fajnie, iż z ich strony wybrany kandydat będzie miał dostęp do zajęć sportowych z Multikarnetem, prywatną opiekę medyczną, świadczenia ZFŚS, szkolenia oraz premie świąteczne. Firma wymaga jednak kilkuletniego doświadczenia w obszarze opracowania technologii. Posiadasz je?

Aflopa

Reprezentant medyczny: -duże plany -małe tereny -małe budżety -dużo pracy po pracy (potwierdzenia, tabelki, itp) -brak komputera sluzbowego -duża kontrola przełożonych (obdzwaniaja przychodnie) -zdarzają się wizyty zza krzaka ale nie u wszystkich kierowników -liczba wizyt 10+4 -auta nowe corollki bez gps - dużo próbek i materiałów marketingów - mało giftów -raportowanie przez Farmaprom -cykl trwa 4 miesiące (usunięte przez administratora) Ogolnie da się pracować w aflo ale są lepsze miejsca do pracy.

Kamer
@Aflopa

Witam. Opisałeś pracę reprezentanta medycznego. A czym w Aflofarmie różni się przedstawiciel medyczny bo są ogłoszenia na reprezentanta i na przedstawiciela.

Witam, Ostatnio pojawiły się dwa ogłoszenia na zachodniopomorskie. Jedno to przedstawiciel medyczny, a drugie reprezentant medyczny. Może wiecie czym różnią się te dwa stanowiska w Aflofarmie ?

@Marek

Użytkownik @Marian w swoim komentarzu opisał, czym różnią się obydwa stanowiska. Planujesz aplikowanie do pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska na któreś z tych stanowisk? Jeżeli tak to chciałbym wiedzieć, czego oczekujesz po pracy w tej firmie? Stabilnego zatrudnienia, czy może możliwości rozwoju zawodowego?

onn

Mam pytanie jak wygląda praca przedstawiciela w firmie?? Czy polecacie?

@onn

Interesowała Cię praca w firmie Aflofarm Farmacja Polska na stanowisku przedstawiciela, jednak nie otrzymałeś w wątku żadnych informacji o tym stanowisku. Obecnie widzę, że firma w dalszym ciągu poszukuje nowych osób na to stanowisko, dlatego zastanawia mnie, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować na to stanowisko, czy odpuściłeś?

Baby

I nie słusznie zwolnili pracownika który był nie wygodny współczuję

Rozumie, że chodzi o słynnego Pana G, który dostaw awans z prędkością światła (oczywiście bo miał plecy). I do tej pory nikt nie wie po co on jest i co ma robić (oprócz zamieszania). Co do nowego dyrektora, (oczywiście też po znajomości) pomysłów tysiące ale 90% z nich nie mające racji bytu w tej firmie (możliwe, że właśnie o to chodzi aby coś robić, nie ważne czy ma to sens czy nie). Co do pracy na produkcji z tego co słyszałem w jednym z oddziałów jedna kierowniczka boi się własnego cienia (czeka tylko do emerytury), druga to samo (gdyby nie tatuś nie było by jej tu). Tak właśnie wygląda kadra kierownicza w tej firmie.

@Adam

im mniejsze drobniejsze to bardziej rozdarte i najmadrzejsze, od tych jasnych rodzinnych powiazan gorzej z tymi ukladzikami,polapac sie kto z kim zeby pilnowac jezyka za zebami, bo ludzie mali mszcza sie

gosiaw

czytam te opinie i sie wkurzam co raz bardziej , pracuję w trzech korporacjach zagranicznych i ja miałabym cos do powiedzenia o mobbingu lub złym traktowaniu pracownika wy nie macie nic do powiedzenia w tym temacie, to jest zwykłe zrzędzenie ludzi leniwych

Zaskoczony
@gosiaw

Pozwalasz sobie na stosowanie wobec siebie mobingu???? I nie szukasz rozwiązania, (chociazby nowej pracy). Lubisz jak ktoś Cię źle traktuje? ???? Gdyby takie stwierdzenie padlo w koncowce lat 90-tych można byłoby to wylumaczyc sytuacja na rynku pracy, ale taraz w czasach gdzie praca szuka człowieka. Niewiarygodna postawa.

Czy ktoś pracuje w biurze w zaopatrzeniu / zakupach lub logistyce? Jaka atmosfera i warunki finansowe?

Angel

30 minut na rozmowę kwalifikacyjną, kandydaci przyjmowani "taśmowo"

@Angel

Brałeś w ostatnim czasie udział w rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w firmie Aflofarm? Zechcesz podzielić się z nami szczegółowymi informacjami o tym, jak ona przebiegała? Osoba rekrutująca zadawała trudne pytania, które wymagały wiedzy teoretycznej, czy może była to ogólna rozmowa o warunkach oraz zakresie obowiązków na stanowisku, którego dotyczyła rekrutacja? Chętnie dowiem się, jak to wyglądało.

MuaiTai

Aflofarm - hasło przewodnie - jestem tu i nigdzie się nie wybieram. Taka była gadka na szkoleniu z wewnętrznym trenerem. Prawda jest taka, ze od jakiegoś czasu w dwóch liniach na terenie całego kraju jest duża rotacja pracowników. Powody są różne, główne chodzi o kasę, brak możliwości wyrobienia premii itp. Zacznijmy od początku. Rozmowa kwalifikacyjna jest dwuetapowa, pierwsza z kierownikiem do którego zespołu będziesz zatrudniony, ew. druga z kolejnym kierownikiem bo ten pierwszy go o to poprosiła i tu jest sprawdzanie Twoich umiejętności. Jeśli kierownikowi spieszno z zatrudnieniem to jedna rozmowa i koniec. Wynagrodzenie: 3000 netto - 3600 netto w zależności od doświadczenia itp pierwsza umowa na 3 mc, później 9 moc i tak do 3 lat zatrudnienia wg. uznania kierownika, po 3 latach czas nieokreślony wg. przepisów. Tereny: pediatria - zazwyczaj pól województwa Interna- mniejsze od Pediatrii. 10 wizyt lekarskich plus 4 apteczne Mocny naciska na sprzedaż w aptekach i od tego jest też zależna premia. Jeśli chodzi o atmosferę to wszystko zależy od kierownika i regionu. Jest w firmie kierowniczka, która w zależności od humoru to tak tratuje pracowników, jest też kierownik, który zespół traktuje jak swój prywatny folwark i jego odzywki są na poziomie dna. Do tego dochodzi sprawdzanie , dzwonienie po przychodniach , które odwiedził przedstawiciel itp itd. Część PM jeździ toyotami a część KIA Ceed . W internie ok 9 leków do promocji w pediatrii ok 14 . Premie kwartalne, cele stawiane co mc.

ASSISTANT MEDIA MANAGER

Witam! Czy macie Państwo informację na temat pracy w firmie AF w Pabianicach w działach marketingu? Osoby w jakim wieku pracują, jaki jest szef oraz zarobki. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Zbych
@ASSISTANT MEDIA MANAGER

Akurat Assistant Media Manager (jak w nicku) to nie jest to dział marketingu tylko zakupu mediów (współpraca z domami mediowymi, wydawnictwami itp. itd.). Praca w biurze, sporo excelów, ale też współpracy z mediami. Generalnie zespół i atmosfera w tym dziale bardzo spoko, choć to jest stanowisko juniorskie więc z tego co wiem wynagrodzenie to nie jest jakiś szał

baby

Dlaczego tych opisów nie czytają właściciele firmy wiedzieliby jakA jest prawdziwa sytuacja w firmie i jakich zatrudniają kierowników którzy zupełnie sobie nie radza pracownicy chodzę zastraszani boją się o coś odezwać by jaśnie Wielmożny Pan kierownik nie zabrał im pieniędzy mobing jest na każdym kroku jak w prywatnym folwarku kierownika magazynu też bym miał sporo do powiedzenia na ten temat ale może przyjdzie na to czas by powiedzieć o nie odpowiednim zachowaniu kierownictwa ich odezw do pracowników śledzenie ich na monitoringu włącznie z mierzeniem czasu pobytu w toalecie chyba im się czasy pomyliły chyba że takie praktyki mieli w domu i próbuje je tu zastosować ale przyjdzie czas na rozliczenie mam nadzieję już wkrótce Panowie B. P. Jak i Pani S.glowni maciciele

Baby

I zwolnili pracownika nie wygodnego ale większość ma nadzieję że kierownik w końcu przejrzy na oczy że nie jest pepkiem swiata

KAM

Jakie warunki na KAM?

Fragol@
@KAM

Nikt nic nie wiem bo to nowe stanowisko. Do tej pory nie było KAMOw

Ape
@Fragol@

Niby ma być jeden na cała Polskę

Czy Wiecie może jak wygląda rekrutacja na stanowisko: Młodszy specjalista ds. rejestracji leków? Jakie są zarobki na tym stanowisku? Dziękuję za odpowiedź.

Ogłoszenie na całą Polskę reprezentant medyczny- czy rzeczywiście szukają, czy zbierają cv?

@Ania

Szukają na kujawsko-pomorskie na pewno bo do mnie dzwonili.

Monia
@Ania

szukają, bo nowa linia powstaje

Julita

@Laborant, czy w dalszym ciągu nie masz informacji zwrotnej od Aflofarm Farmacja Polska? Czy coś zmieniło się w tej kwestii? To ważne, że mimo wszystko opisałaś przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie. Na pewno zainteresuje on te osoby, które planują aplikowanie do tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aflofarm Farmacja Polska