Sławomir Piotrowski Infotor

Sławomir Piotrowski Infotor

Opinie o Sławomir Piotrowski Infotor

Od ostatniej opinii związanej z Infotor minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

mana

mimo niektórych negatywnych komentarzy ja io tak chcę wysłać cv. Zarządzanie Ryzykiem jest biurem detektywistycznym brzmi bardzo profesjonalnie

zdzisława

tak pani z licencją detektywa z torunia, nie wiem, czy firma funkcjonuje jeszcze....

edek

co to za detektyw, jestem niezadowolony z usługi.

Zostaw opinię o Sławomir Piotrowski Infotor - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sławomir Piotrowski Infotor