Black 2

Opinie o Black 2

black

Firma kanciarska, kantują pracowników na gordzinach. Praca na same noce tylko 2 dniówki w miesiącu tak same noce. Praca po 12 godzin żadko się zdarza, że wychodzi się wcześnie z pracy. Nadgodzin są wychodzi łącznie po 15 godzin. Trzeba jednak przyjść do pracy na 21. Jesteś na telefon jeśli odmowisz przyjścia do pracy zwalniają. Główna kierowniczka bardzo chamska!!!!! Nerwowa atmosfera. Ogólnie porażka. [usunięte przez moderatora] pracy!!!

Zostaw opinię o Black 2 - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Black 2