Opinie o SEC Pomorze w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SEC Pomorze. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SEC Pomorze o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEC Pomorze w Gdańsk

ozzy

Witam! Kilka spraw. Byłem na stoczni Stord i to co daje się zauważyć to głębokie zakłamanie co do długości zatrudnienia w rozmowach przed projektem, w trakcie i po. Zawsze obiecują miesiące ,jak nie lata, jednak jest grupa osób które są nie do ruszenia - w pewnym stopniu ja to rozumiem - rodzina, bracia, koledzy, a wręcz klany. Kolejna sprawa to tzw. gaciowi, którzy powinni służyć pomocą, jednak prawie zawsze są strasznie zabiegani i nie można na nich liczyć. Firma zaczyna szukać oszczędności w bagażach to też trochę sprawa dziwna. Norwegia którą znamy z wcześniejszych lat chyba bezpowrotnie minęła dzięki ludziom którym dano stanowiska i pozwolono na podkręcanie zakresu robót (prefab).Wynika z tego że Polańskiemu nie wolno dać żadnej władzy, jedynie zakres robót i mieszane grupy. Zawsze jest dobrze i spokojnie dopóki nie zaczniemy gonić jeden drugiego i pokazywać ile to można cali złożyć i pospawać. Szkoda!

Rafał
@ozzy

Zawsze ciekawiło mnie, na jakie zarobki można liczyć na początku zatrudnienia przy takich pracach. Mógłbyś napisać, jak to wyglądało w przypadku pracy w firmie SEC Pomorze? Wynagrodzenie było stałe i niezmienne, czy może zależne od wykonanej pracy? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem można było liczyć również na jakieś premie uznaniowe bądź bonusy dla najlepszych pracowników? Opisz, proszę, co wiesz na ten temat, ponieważ nie znalazłem informacji na ten temat.

Stachu

Witam,tak słyszałem że chcą zabrać pracownikom bagaże? To jakaś kpina panie prezesie obudź się Pan,będziemy pilotować tę sprawę i napewno tego tak nie zostawimy.

Dżordż
@Stachu

Coś słabo pilotowałeś tą sprawę...

Weronika

SEC Pomorze prowadzi aktualnie rekrutację na kilka stanowisk. Dla zainteresowanych dodaję link: http://www.secpomorze.com/praca/rekrutacja/ Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie? W jakiej atmosferze przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Zachęcam do podzielenia się swoim doświadczeniem związanym z SEC Pomorze. Pomoże to osobom zainteresowanym pracą w tej firmie.

Weronika

@izo, czy w Twojej ocenie, za wkład włożony w rozwój SEC Pomorze, pracodawca ten docenia swoich pracowników? Jeżeli tak, to w jaki sposób? Jak wygląda kwestia systemu premiowego i rozwoju zawodowego w tym miejscu? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

wąsy
@Weronika

Oczywiście, właśnie pracownicy którzy ciężko pracują dla rozwoju firmy zostali poinformowani,że będą podróżować do pracy tylko z bagażem podrecznym. Tak oto firma SEC docenia pracowników.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SEC Pomorze padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Spawacz 135 (rury).
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Weronika

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby krótko przedstawić to, co w tym momencie dzieje się w SEC Pomorze? Dużo czasu minęło od nakreślenia przez Was sytuacji wewnętrznej firmy. Czy wydarzyło się w niej coś lub zaszły jakieś ważne zmiany, które dotyczą osoby zatrudnione? Jeżeli znane są Wam aktualne oferty pracy, to proszę o podzielenie się informacjami na ich temat w tym miejscu.

izo
@Weronika

@Marian furiat naprawdę jesteś chyba Furiatem jakimś,nie pociotki i plecaki sobie dobrze radzą, lecz fachowcy którzy robią progress i jakość. I muszą dodatkowo wykonać więcej pracy,właśnie za takich bez kwalifikacji. Więc nie życz źle ludziom człowieku...takich pseudofachowców.

Marian furiat

niezle sobie radza te placaki czyt pociotki , jada z koksem konkretnie projekt w 70 % ukonczony , zycze kazdym takich plecakow :)

Weronika

Zainteresowani pracą w SEC Pomorze? Zachęcam do odwiedzenia ich strony internetowej, zakładki 'Career' - http://www.secpomorze.com/praca/rekrutacja/ Jakie macie już doświadczenia z SEC Pomorze? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

weronika

słuchajcie.. a jak to jest obecnie z atmosfera u nich, coś wiadomo moze na ten temat czy nie bardzo? mam nadzieje, ze jednak można się tutaj dogadać spokojnie.

JanSzostakiewicz

Pracowałem w Storde, WNS POMORZE, z rozmowy ze znajomymi, doszedłem do wniosku, że firma pod względem warunków i finansowych jest bez zarzutu ;)

NOK Down

Obecnie w Krajach Skandynawskich a zwłaszcza w Norwegi -można powiedzieć ze jest delikatny kryzys .Dlatego ze baryłka tania i Korona tez słabo stoi .A co to tej firmy widywałem ludzi z tej firmy na rożnych projektach.

NOK falls

Tzn,Chcesz powiedzieć ze NOK jest nie jest tani i baryłka ?Przecież wszyscy o tym mówią i to czują w Norwegi i w Polsce .A na czym polega atrakcyjność pracy/ MEGA/ w SEC Pomorze -możesz rozwinąć ten wątek? Ps,Przecież ja nie napisałem nic złego na temat tej firmy ?Tęż pozdrawiam >..

gregor

Czy ktoś wie kiedy ma ruszyć praca w sec pomorze

jan

teraz niema obecnie pracy w Norwegii dla monterów,czy ktoś wie kiedy ma ruszyć praca?

spawacz

Sec to odłam wns-u zeby nie wns to sec by nie istniał tam sie ludzie wyszkolili sec ich poprostu zgarnąłi taka jest prawda o sec-u

J23

Przecierz zazwyczaj jest tak ze najbardziej nie zadowoleni to Są nieroby. Niezadowolony inżynier? ci co są dobrzy to na chacie nie siedzą.

Przydupas bez rysunku

Jezeli pan Franc bylby takim super fachowcem i nie obijał sie w robocie to spewnoscia by pracował nadal, ale ze przyjechał do Norwegji nie poto aby zasuwac tylko na kawe chodzic i bajki opowiadać. A jesli chodzi o permitering to niech najpierw dowie sie w czym rzecz zanim jakies opinie wystawi.Proponuje troche pracy nad sobą.

franc

to nie firma tylko agencja pracy... , a na Stordzie siedzą sami wazeliniarze a majstrami są przydupasy , lub ci co rysunku nie znają ale mają poparcie... a iżynierowie są w domu ...., nawet ;firma; im permiteringu nie potrafiła dobrze zalatwić , bo takie mają rozeznanie w przepisach.... to jest zwykła agencja pracy a pewnie co niektórych gryzie że zwolnili się z WNS-u....

robol

Nie mogę się zgodzić z komentarzem "prawda"... Nie jestem kolesiem, a pracuję. I skoro jest nas w Norwegii aż tylu, to znaczy, że jakieś już tradycje są. A kolega niezadowolony, bo zwolniony? Najwidoczniej kiepski specjalista... pretensje trzeba miec do siebie. A z wnsem tez mialem stycznosc i podziękuję.

prawda

Odłam WNSu . Tak jest ,gdy młodzież bez doświadczenia w zarządzaniu kadrą pracowniczą udaje firmę z tradycjami.Posunęli wielu dobrych fachowców by zrobić miejsca dla kolesi.W grupie pracowniczej 25% to ludzie pracy.Pozostali to ludzie z podwórka.Jeżeli masz wybór polecam WNS Pomorze.

jaro

SEC-Pomorze dziady najmniejszy problem ich przerasta ,sitwa w biorze w Gdansku w norwegi karierowicze .W polsce umowy smieciowe bez zadnego ubezpieczenia tak jak kolega wspomial to nie jest firma Norweska tylko Agencja Pracy i to jest prawda bo pracowalem ,i (usunięte przez administratora)UWAŻAJCIE I SIE PYTAJCIE KOLEGOW

Norbi

Witam serdecznie chciałbym się dostać do Sec Pomorze jestem spawaczem jakieś namiary kontakty .....

Zostaw merytoryczną opinię o SEC Pomorze - Gdańsk

• Jak się pracuje w SEC Pomorze?

Zobacz opinie na temat firmy SEC Pomorze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEC Pomorze?

SEC Pomorze
  • Sucha 31