CE Lingua

Janów Lubelski

Opinie o CE Lingua

kim

beata, tak się zastanawiam czy brałaś udział w rekrutacji do nich i mogłabyś co nieco podpowiedzieć jakie warunki na start ludziom dają ? Od razu umowa o pracę ?

Ania85

Pracowałam tam rok temu, byłam bardzo zadowolona. Dobrze płatna, przyjemna praca. Zrobiłam sobie przerwę od prac, bo musiałam się zająć dzieckiem. Teraz już trochę podrosło, więc prawdopodobnie wrócę do celingua.

Aga88

Pracowałam w roku szkolnym 2010/11 dużo szkoleń było ale musiałam dojeżdżać na swój koszt do Krakowa i Rzeszowa to był spory minus. No ale warto było. Wynagrodzenie wypłacają według stawki godz. - nie mogłam narzekać stawki mieli 30 zł za godzinę. W mojej miejscowości więcej nie płacą w żadnej szkole dlatego Ja polecam jednak żeby zarobić musisz dojeżdżać do placówek. Nie miałam z tym pracodawcą żadnych problemów mam nadzieję że pomogłam . Pozdrowionka [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o CE Lingua - Janów Lubelski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CE Lingua