InterMediCo

Bielsko-Biała

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

InterMediCo
3 5 6 1

Opinie o InterMediCo

anonim

(usunięte przez administratora)

intermedico

Nie poszukujemy stażystów a wysoko kwalifikowanych przedstawicieli medyczno-handlowych oraz specjalistów z zakresu fizykoterapi, technologi żywienia, profesjonalnych dietetyków z doświadczeniem. W związku ze zmianą segmentu klientów do których kierowana jest oferta firmy potrzebujemy osób młodych, dynamicznych, ze znajomością jezyków obcych oraz doświadczeniem w obsłudze klienta VIP. Szukamy najlepszych i oferujemy indywidualnie negocjowalne warunki zatrudnienia.Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontak pod adresem bok@intermedico.pl . Oferty pracy prosimy wysyłać z dopiskiem "rekrutacja" Zarząd Intermedico sp.z o.o.

Handlowcy bez pieniędzy

Oddajcie wypłaty z września!

Zostaw opinię o InterMediCo - Bielsko-Biała

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InterMediCo