Piekarnia Bagietka

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o Piekarnia Bagietka

Al

Jest jak jest a kto pracował wie jak jest. Firma na pewno z ogromnym potencjałem i mogła by się wspaniale rozwijać gdyby nie wszechogarniający chaos. Nie wiadomo kto rządzi, kogo słuchać. Jeżeli dostajesz polecenia służbowe od trzech osób na raz nie jesteś w stanie tego udźwignąć, chyba że siedzisz jak kierownik i szef w pracy non stop ale nie tędy droga. Można się starać ale nikt tego nie doceni, w końcu każdy przybiera podejście że olewa robotę. Dobra kadra zarządzająca mogła by wiele zmienić.

zosia

Jakiś czas temu pracowałam w Bagietce w Kostrzynie (w biurze), na szczęście krótko. Atmosfera jest okropna, to nie prawda że szukają wciąż nowych osób z powodu rozwoju firmy, ale przez straszną rotację, ponieważ ciężko tam wytrzymać psychiczne, niewielu jest tam "starych"-stażem pracowników z tego właśnie powodu. Teraz jak już jakiś czas pracuję w innej firmie , gdzie atmosfera jest "normalna " doceniam to bardzo, i idę do pracy z przyjemnością.

Zostaw opinię o Piekarnia Bagietka - Kostrzyn nad Odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Bagietka