eConsulting Sp. z o.o.
counter
2 5 10 5 1
Filip

Może trzeba z większą pokorą przyjąć do wiadomości, że nie jest łatwo otrzymać pracę w bardzo dobrej firmie?

Sebastian Nowy wpis
@Filip

Mimo niedlugiego stazu(ok. 1 rok) pozwole sobie zabrac glos. Atmosfera pracy zalezy od wybranego projektu. Jednak majac support eC, sprawy organizacyjne zostaja zalatwione przed czasem praktycznie. Kadra zapewnia wsparcie. W sprawach technicznych zawsze mozna liczyc na pomoc z wewnatrz oraz zrozumienie. Spora doza zaufania do pracownikow w zamian za profesjonalizm oraz odpowiedzialnosc. Drobnostki moga zdarzac sie wszedzie. Mozna podjac prace bez obaw. Fair enough ????

Mieczysław Nowy wpis
@Sebastian

Skoro miałeś tam roczny staż to napisz mi proszę, czy Twoim zdaniem warto jest ubiegać się tam o stałe zatrudnienie? Gdybyś Ty miał osobiście taką możliwość to skorzystałbyś?

Rafał Nowy wpis
@Sebastian

@Filip Uświadomie Cię trochę co do wpisu kolegi S powyżej, to osoba która traktuje eC jako jedynego pracodawce na rynku i nie zdarzyło sie jeszcze w historii tej firmy aby pan S krytycznie się o niej wypowiadał. Osobiście odradzam eC. Kolejna osoba złożyła wypowiedzenie także sam widzisz jak organizacyjnie i motywująco działa ta firma. W zeszłym roku odeszło kilkanaście osób.

Rafał Nowy wpis
@Mieczysław

@Mieczysław Trzymaj się z dala. Jest zdecydowanie więcej opcji na rynku z lepiej zorganizowaną strukturą.

stary_znajomy
Kandydat

rekrutowano mnie 4 razy w przeciągu 5 lat na różne role, zawsze ten sam prezesunio i szyderczy uśmiech manipulanta na twarzy nie dałem się wciągnąć w manipulacje więc mnie nie zatrudniono ogólnie firma ssie kasę od klientów ogromną, a proponowane stawki to gorzej niż śmiech na sali

eConsulting
@stary_znajomy

Rozumiemy, że kontakt z naszej strony mógł się Panu nie podobać, ma Pan prawo do własnej opinii. Zawsze staramy się oferować wynagrodzenie zgodne z realiami rynkowymi i jesteśmy w tym obszarze transparentni. Skoro kontaktowaliśmy się z Panem już kilka razy, oznacza to, że Pana profil zawodowy jest dla nas interesujący. Przykro nam, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, być może w przyszłości da nam Pan jeszcze szansę.

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat firmy eConsulting Sp. z o.o. w mieście Warszawa, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

ObecnyPracownik
@Administrator

Tak jak opinia wyżej: (usunięte przez administratora) - są równi i równiejsi, - biorą kasę nie dając nic w zamian, (usunięte przez administratora)

BylyPracownik

Nie polecam pracy poprzez tego posrednika, albo centralnie u nich. Maja ciagla rotacje pracownikow, wogole o nich nie dbaja, jako posrednik zabieraja wiekszosc peniedzy nie dajac nic w zamian. Jesli chcesz cos szybko zalatwic to zapomnij. Poczekasz pol roku lub wiecej i nie doczekasz sie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o eConsulting Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

eConsulting Sp. z o.o.