Opinie o eConsulting Sp. z o.o.

Czy cos nowego dzieje się w firmie? Pracowałem tu i czasami wchodzę na forum dowiedzieć się co słychać? Coś nowego się wydarzyło?

Iza

Pracuję tu od niedawna ale jestem zadowolona z pracy.

Julita

W tej chwili firma eConsulting prowadzi rekrutację na stanowisko telemarketera. W ofercie pracy podana jest informacja o możliwości nauki języka. Jak to wygląda w praktyce? Co zapewnia pracodawca w ramach rozwoju pod tym kątem?

Bartek

Generalnie firma jest dobra. Ciekawe projekty, dobre warunki pracy no i wynagrodzenie również dobre. Jest to jednak praca dla zdolnych i ambitnych ludzi, trzeba sie dla niej angażować. Nie każdy chce tak pracować, ale przeważnie jest coś za coś. Trudno

RobR

Pracowałem u nich 2 lata. Firma średniej wielkości, ale klienci to zwykle duże korporacje. Stawka ok, fajne bonusy w biurze a jak ktoś woli to może pracować z domu. Minusy też się znajdą, ale jak dla mnie to rzeczy mało istotne.

Iza

Super mi się tu pracuje, może nie wszystkim jest dobrze ale jak pracują tak mają.

Izka

Witam, mam pytanie o prace dla "System Administrator - Frankfurt am Main", może dowiem sie więcej szczegółów na tym forum? Mam wielką chęć złożyć cv do firmy ale chcę wcześniej dowiedzieć się coś. Z góry dziękuję.

@Izka 10.05.2017 10:55

Ciężko się tu czegoś dowiedzieć. Zadajesz pytanie po jakimś czasie pojawia się jakaś ogólna opinia typu "to wspaniała firma zatrudnia tyle i tyle osób coś tam coś tam, to wspaniałe miejsce do pracy." Żadnych konkretów.

TM

ktoś mi powie czy pracował na kontrakcie jako tester i jaką ma opinie na ten temat?

Gregori

eConsulting to świetna firma i cieszy mnie, że jestem tu pracownikiem. Nawet hejterów nie ma bo doskonale wiedzą , że takiej firmie nie zaszkodzą. Pełen profesjonalizm i wysokie standardy trzymają firmę w czołówce branży, i to nie tylko w Polsce ale i w świecie.

TM

a coś więcej o pracy zdalnej dla testera ktoś tak tam pracował ?

Natalia

Obecnie eConsulting zatrudnia ponad 100 konsultantów. Wysokie kwalifikacje, bogate doświadczenie w międzynarodowych projektach, prestiżowe certyfikaty zawodowe oraz znajomość języków obcych to cechy konsultantów. Myślę, że praca tu jest miejscem dla zdolnych.

Iza

eConsulting jest dla mnie bardzo fajnym miejscem do pracy.

TM

Hej czy może ktoś coś napisać o pracy testera manualnego w tej firmie? Polecacie?

QA
@TM 05.04.2017 10:26

Pracowałem jako tester przez niecały rok - fatalna atmosfera przy próbie załatwienia czegokolwiek, naciągane godziny pracy, wyśmiewawcze podejście przełożonych. Wszystko starają się nadrobić wynagrodzeniem.

@QA 06.04.2017 15:13

A to była praca zdalna czy na miejscu? Mnie interesuje podjęcie współpracy tylko na zasadzie pracy zdalnej

Julita

Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć więcej o ofercie pracy dla .NET Developer w eConsulting Sp. z o.o. ?

gioj

W przypadku Javy to masz normalnie aplikacje na komputery pisane

klient

Pukki

Widełki masz kernel w ogłoszeniu..

Juruś

(usunięte przez administratora)Co prawda Pruszków ma niezły dostęp do rynku warszawskiego, więc może z niego czerpać całymi garściami doświadczenie i współpracę z innymi firmami. Ale czy mimo wszystko mogą również zaoferować takie warunki jakie są w Warszawie - tego nie jestem przekonany.

la

tak to się teraz dizeje, że ludzie to się zabijają o pracę bo mało jej na rynku, więc myślę że każde mijesce w każdje firmie jest warte bardzo dużo i sporo chętnych zawsze jest . Szczególnie po tym co piszecie to może z racji wykształcenia programisty to i ja jakoś bym się spróbował tam do econsultingu wkręcić?

sadtyui

chciec pracowac to wiadomo ze człowiek dązy do tego ale jak to sie ma w praktyce to juz inna sprawa bo nie wiadomo czego pracodawca oczekuje tak naprawdę czy atmosfera bedzie dobra w tej firmie aby wykazać sie z jak najlepszej strony i pokazać że coś sie umie i che pracować jak sądzicie czy warto ubiegać się o stanowisko w tej firmie?

Słoń trąbalski

no i jak tam z tą posadą programisty? wytrzymaliście długo czy znowu kogoś szukają. co rpawda nie wchodzilem dawno nas trone econsulting ale chetnie bym sie doweidzial czy tpo ogloszenie jeszcze aktualne albo chociaz czy warto tam jest aplikowac :> powiem szczerze, ze nie bardzo chce sie mi sprawdzac co takiego musze zrobic chce po rpostu pracowac

Krzysiek

z biura firmy outsoursingowej. A dla klienta zdalnie. Mozna tez zdalnie zupelnie ale to zalezy od projektu Co do pozostalych rzeczy to rekrutacja nie jest latwa bo najpierw test a potem kilka rozmow.

xxyz
@Krzysiek 09.10.2014 19:19

zarobki w ogloszeniach sie wydaja niezle, wiec chyba wysle cv. @Krzysiek - te testy o ktorych mowisz jak wygladaja? Przesylaja cos do wypelnienia czy zapraszaja do siebie? czy online? Mozesz cos wiecej?

batman

Czy pracuje się w siedzibie econsulting czy u klienta? Wie ktoś?

ecr

Pensje wyplacane na czas (10-11ego kazdego miesiaca). Stawki z ogloszen sa realne, a czy trafisz w dolne czy gorne partie widelek to juz zalezy od ciebie (jak wszedzie indziej).

Roman

A ja mam pytanie z innej beczki. Rozważam pracę jako programista. Nie ukrywam ze proponowane stawki w ogłoszeniach są zachecajace i jak to się to ma to rzeczywistości. I czy pensje są wypłacane w rozsądnych terminach. Czy ktos z wewnatrz firmy moze się wypowiedzieć, albo z byłych pracowników.

l0l

LOL @ sfrustrowani byli pracownicy anonimowo prujacy sie na internetach o swoich szefach. Zawsze wychodzi na to, ze zadna firma sie nie nadaje do pracy.

Mister Mister

Krakus, za moich czasów było tylko biuro w Warszawie, ale widze że na stronie pojawiły się nowe. Krakowa tam nie ma więc może mają tam klienta albo praca z domu. ciekawe są niektóre opinie bo ja raczej dobrze wspominam prace w eC.

pakos

Niiin, wierzyć nie warto w ładnie brzmiące teksty i zapewnienia . W dziale HR panuje zła atmosfera (usunięte przez administratora)

krakus

Witam, nie znalazłem opinii o pracy w krakowskim biurze. Czy opinie na temat tej lokalizacji są podobne jak w Warszawie czy jednak się czym rożni praca? Jestem zainteresowany pracą w eC na pozycji senior java developer ale po tych opiniach jednak sporo mam obaw.

Mister Mister

ja współpracowałem z nimi prawie 2 lata i raczej dobrze wspominam ten okres. Jak skończył się projekt to wysłali mnie na następny i było git. Plusem dla mnie była też kaska-w moim odczuciu dobra i na czas. Minusy - biuro trochę trąci myszką, ale w zasadzie niczego nie brakował, choć ja większość czasu pracowałem u klienta. jak sobie coś jeszcze przypomne istotnego to napisze.

wex

Ten główny klient jest anglojęzyczny? W jakim stopniu trzeba znać angielski? czy komunikacja jest tylko mailowa z nim, czy pół dnia jest się z nim na telekonferencjach?

niiin

A wiecie cos moze o pracy konsultanta ds rekrutacji w tej firmie? Zarobki, atmosfera, zadania. Bede miala rozmowe w sprawie praktyk i nie wiem czy sie w to angazowac. Na stronie internetowej firma pisze o sobie bardzo ładnie aż nie chce sie wierzyć w te opinie.

ex pracownik

Jest manager po stronie eC, jakiś kontakt ze współpracownikami klienta też powinieneś mieć. Z przelewami różnie to bywa, czasem trzeba się upomnieć. No i nie lekceważ informacji o prezesie i administracji, możesz przekonać się że są one w pewnym stopniu istotne.

uwaga nadchodze

Czesc. Dzieki za dotychczasowe opinie. Mozecie powiedziec mi cos o samych warunkach pracy na stanowisku w IT (dla tego duzego klienta o ktorym tu wspominacie) - czy pracuje sie bezposrednio z klientem, czy raczej z managerami z Econsulting? Oraz najwazniejsze - czy przelewy ida na czas? To jest dla mnie troszke wazniejsze niz plotki o prezesie i administracji. Dziekuje z gory, pozdrawiam.

rosiowaty
@uwaga nadchodze 01.07.2014 19:55

Pracujesz samodzielnie z klientem - współpracownicy, team leader, project manager, etc. Menadżer w firmie kontraktorskiej służy najczęściej do kontaktu w sprawach formalnych dot. zatrudnienia, urlopu, przydzielenia projektu. Kasa dla informatyków płatna 10-ego.

ex pracownik

Nawet jako konsultant siedzisz w biurze eC bo tak sobie klient zażyczył. I dla większości pracowników dojazd jest tam ograniczony. To też był jeden z powodów dla których nie pracuję już w eC.

zawiedziony

Nie warto - kandatyta od samego poczatku traktują jak półgłówka. Pan K. w trakcie rozmowy kpi sobie z kandydatów jeżeli nie potrafią odpowiedzieć na zadane pytanie. Po rozmowie - chociaż jej wyniku można było się domyśleć po tonie rozmowy - brak informacji zwrotnej. Dobrze, że sobie odpuściłem tą marną firemkę bo 15 minut przed planowaną godziną rozmowy dzwoni jakaś babka, że rozmowa się nie odbędzie!!! No po prostu kpina z kandydatów po całości. Dobrze, że to olałem bo nie chcę wiedzieć co by się działo jak by mnie zatrudnili...

praca

Witajcie podbijam, jest oferta administratora placa 6-9 kontrakt. Mysle nawet o przeprowadzce do Wawy czy warto startowac do tej firmy ?

Jurek

Witam, czy macie na myśli ofertę dotyczącą przetwarzania obrazów? Czy to nadal ten sam człowiek prowadzi ten projekt. Dzięki, Jurek

studencik

Ale czy faktycznie płaci takie kwoty jakie są w ofertach?

Kolor

Bardzo ładnie ujęte i prawdziwe...

nowy

długo tam pracowałeś ? obecnie rozglądam się na rynku pracy i miałem okazje być na rozmowie u Pana [usunięte przez moderatora] Podobnie jak piszesz rozmowa ok 2 h, mocno zachęcał mnie na dane stanowisko. Jestem umówiony jeszcze na jedną rozmowę ale chyba sobie odpuszczę po tym co przeczytałem. Jest jaki kolwiek socjal w tej firmie ? sport benefit, lunch pass, opieka zdrowotna ?

m

mobilek dzieki za opinie, pytanie czy pracujesz tam jeszcze? wlasnie zamierzam tam zlozyc moja oferte

Zostaw opinię o eConsulting Sp. z o.o. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eConsulting Sp. z o.o.