Zakłady Mięsne Chłodnia Łagrom

Czachorowo

Opinie o Zakłady Mięsne Chłodnia Łagrom

hancock

dzięki. Minęło trochę czasu, ja już mam pracę, gdzieś indziej, tamtej nie wziąłem w Łagromie w Czachorowie, ale i tu gdzie jestem obecnie, nie jest wesoło. Szukam czegoś cały czas innego. Znów widzę ogłoszenie, ale na Łagrom Poniec ds. Sprzedaży, wysłałem z rozma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , ale potem przypomniałem sobie o tym forum. W Poniecu jest tak samo? Czy to już podlega pod inny zarząd? Jak to jest?

hancock

cześć. Możesz powiedzieć o tych zarobkach coś więcej proszę. Widziałem dziś ogłoszenie do pracy w Czachorowie do biura obsługi klienta. Mam doświadczenie i chcę złożyć tam dokumenty, bo od 2 miesięcy jestem bez pracy. Ile płacą w takim razie? Ja bym musiał dojeżdżać autem 30km w jedną stronę codziennie, więc to trochę dla mnie ważne. Auto niewiele spala, ale wody się tam nie leje w końcu. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

zgadzam sie , ja pracowałem na chłodni i troche zdrowia tam stracilem ludzie traktowani jak pudełko zapałek , maksymalny (usunięte przez moderatora) a zarobki to dno .

izabella

Pracowałam w w/w zakładzie ponad półtora roku. Osobiście nie polecam-ewidentny (usunięte przez moderatora) człowieka przez człowieka, kompletny brak szacunku do ludzi. Pracownik traktowany zdecydowanie przedmiotowo! Co do zarobków-bez względu czy biuro czy magazyn/produkcja poprostu żenada!!

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne Chłodnia Łagrom - Czachorowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Chłodnia Łagrom