Opinie o Auto Wache Józef Wache w Baranowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto Wache Józef Wache. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Wache Józef Wache o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Wache Józef Wache w Baranowo

Wszystkowiedzacy

To po składałes aplikacje skoro wiedziałeś że nie będziesz pracował w salonie? A może nie przeszedłeś poprawnie rekrutacji skoro tak napisałeś. Życzę powodzenia w dalszym szukaniu pracy.

Były kandydat

Byłem na rozmowie jakiś czas temu. Nie wiem jak kiedyś było(usunięte przez administratora)Poza tym w handlu autami, jeśli ktoś ma doświadczenie to wie, że wypłaty są zazwyczaj w ratach ( leasingi itd.), więc nie powinno to nikogo dziwić. Co do reszty zarzutów tutaj, to nie mam bladego pojęcia, ale myślę, że dużo żali tutaj wylewają osoby, które się albo nie dostały albo zostały usunięte z pracy.

Były

Pracowałem tam dawno temu ... (usunięte przez administratora) ... olałem tą,, firmę,, szerokim strumieniem . Szkoda czasu i nerwów na kogoś kto cię nie szanuje.

Iga

Jak ktoś już wypadł z firmy to nie dziwi mnie, że pisze same negatywne opinie. Może warto napisać dlaczego nie pracuje a jednak myśli o firmie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Auto Wache Józef Wache? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
Kamil S.

Ile mniej więcej mogą zarabiać sprzedawcy nowych samochodów w salonie Auto Wache?. Myślę czy nie złożyć aplikacji na sprzedawce nowych samochodów w Waszym salonie. Obecnie posiadam niezłą pracę natomiast zmiany w życiu są potrzebne ale niestety pieniądze są bardzo istotne. Również mogę dać dobra opinie jako klient salonu i serwisu. Salonu - ponieważ byłem na jeździe próbnej mazdy 3 w 2016 roku i byłem obsłużony bardzo profesjonalnie - nie kupiłem samochodu nowego ponieważ udało mi się kupić używany z bardzo małym przebiegiem. Serwis - pomoc ogromna w używanym samochodzie nie działała mi nawigacja, auto było na gwarancji niemieckiej i nie było problemu aby bezpłatnie usterkę naprawić.

mateuszw

Witam! Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia i uwagi pod adresem firmy Auto Wache oraz moich rodziców to zapraszam do rozmowy w cztery oczy bo albo nie macie jaj lub jesteście jakimiś ciotami ze potraficie pisać takie głupoty na tego typu stronach a nie potraficie tego powiedzieć nikomu wprost. Pozdrawiam Mateusz Wache :)

adrian_perz
@mateuszw

Dokładnie tak Mateuszku. Wasz serwis to kpina w żywe oczy. Kompletny olewizm klienta na każdym kroku: telefonicznie, osobiście oraz w odniesieniu do jakości napraw. Bardzo niekompetentna obsługa, niechętna do pomocy i robiąca problemy. Miejmy nadzieję, że w końcu odbiorą Wam licencję. Na szczęście w przypadku Mitsubishi można skorzystać z konkurencji. Niestety gorzej z Mazdą... Odradzam zakup czegokolwiek w tej firmie, a tym bardziej pracę u tych cwaniaczków i dusigroszów. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

jańcio wodnik

Niedługo juz na kieszonkowe nie będzie.... A te wafle co (usunięte przez administratora) wysoko noszą jak wielke pany wlasciciele nie będą miały na cukierki nawet.

Justyna (partnerka Mateusza)

@Dexter taki jesteś cwany ? Mateusz przynajmniej miał odwagę się podpisać z imienia i nazwiska, a ty? (Celowo z małej litery pisane ) Powiem tylko tyle z autopsji (o ile wiesz co to znaczy)- wszędzie dobrze gdzie nas nie ma !!! Z oczywistych względów korzystam z serwisu firmy i jestem zadowolona. Auta zastępcze zawsze dostępne nie tak jak w innych markach, ceny konkurencyjne.

bym

Penwie, że jak zarobki są całkiem niezłe @manio to jeszcze lepiej, ale zastanawia mnie jaka jest teraz atmosfera.

jańcio wodnik

Jak najbardziej potwierdzam. Znam przynajmniej dwóch pracowników, którzy prosili się przynajmniej 2, 3 miesiące o umowę i z wielką łaską jedna z tych osób ją otrzymała a druga z tego co wiem - jeszcze nie.

Były pracownik autolache

Praca w tej firmie to pomyłka, brak umów, wypłaty w ratach, przymus noszenia pseudo firmowych ubrań z LUMPEKSU, śmieszne kierownictwo. Samochody na naprawy blacharsko-lakiernicze stoją ponad miesiąc, niektórych samochodów na serwisie po prostu nie potrafią naprawić. Ogólnie żenada, też pracowałem w paru miejscach ale to jest niepowtarzalne, nie wiem jak to jest że firma może funkcjonować na takim bezprawiu. Ostrzegam przed tą firmą ludzi którzy szukają pracy i dobrego mechanika. I jeszcze jedno spostrzeżenie, kto odwiedza takie portale jak ten? Ci co są zadowoleni z usługi lub pracodawcy czy ci co chcą ostrzec przed pracodawcą wałkarzem?

Aaaaaaahahahahahahahahaha.........

fider

Noooo fakt opieka psychiatryczna by sie przydała po pracy w Autowache!!

...opieka medyczna której nikt nigdy w tej firmie nie doświadczył.... Hahaha ..... Normalnie kon by sie usmial....

dupa

Taa zwłaszcza jak usłyszysz że za urlop dostaniesz połowę kasy. Albo że "bo miesiąc był krótki"

jańcio wodnik

Nie wiem. Może odpiwiadają, ale idąc na urlop lub zwolnienie lekarskie przy tak skonstruowanej umowie lub zupełnym jej braku możesz być pewien że całej kasy nie zobaczysz. I non stop węszenie i drążenie czy do czegoś nie można się doczepić. Nie wiem jak pracodawca zateudniający tyle osób w dodatku ASO uchował się na rynku. Tak można pracować u pana Zenka co zbiera puszki.

jańcio wodnik

A atmosfera jest jakna budowie przy noszeniu cegieł

jańcio wodnik

Ja potwierdzam opinię tych co piszą że to oszuści. Prawda jest taka, że tylko debil pójdzie tam do roboty. Prawo pracy w tej firmie nie istnieje. Za pracę w sobotę przewidziana jest 1/3 dnia wolnego, czyli trzeba przepracować trzy soboty....śmiech na sali. Część ludzi pracuje na umowe zlecenie, część bez umowy. Tylko wybrańcy mają prawdziwą umowę o pracę. Pracowałem w różnych miejscach ale moje wspomnienia z tej firemki są jak najgorsze. Burdel na kółkach...

Piotrek

Kupiłem u nich Mazdę CX5 , prędzej byłem na św. Michała gdzie uwaga jazda próbna polegała na tym że jakiś sprzedawca wsadził mnie do auta i byłem w szoku cała jazda próbna polegała na tym że jechałem jako pasażer, facet totalnie mnie olał .Na szczęście udałem się do Baranowa Do Auto Wache gdzie potraktowano mnie z pełnym szacunkiem i zrobiono doskonałą kalkulację , gdzie dostałem za 1 zł : komplet opon zimowych , blokadę skrzyni biegów oraz kamerę cofania . Zamierzam właśnie kupic ponownie drugie auto u nich po roku mazdę CX3 . Gorąco polecam ten salon sprzedaży samochodów Mazda , przemiła obsługa nie patrząca na człowieka z góry , sprzedawcy bardzo wyrozumiali i sprawnie działający , pamiętam mazda cx5 była praktycznie nie osiągalna , trzeba było czekać pól roku na dostawę mi załatwiono ją w tydzień już gotową do rejestracji. Robiłem w tamtym tygodniu przegląd i dostałem 210 zł rabatu jako już stały klient. Gorąco polecam Salon Auto Wache W Baranowie koło Poznania , pozdrowienia dla obsługi Piotrek Wnuk .

jańcio wodnik

Tam nie ma takiego stanowiska chyba, że miałeś na myśli opiekuna niedorozwoju.

Tadeusz

Zgodnie z moim zobowiązaniem chcę podzielić się nowościami z pobytu w serwisie. W dniach 18-23.04.2016r. Moje auto MAZDA 5 II była podstawiona na wymianę sprzęgła kpl. rozrządu kpl. i klocków hamulcowych. Ja w tym czasie przebywałem na wycieczce w Bieszczadach. Oddając samochód poprosiłem P.Macieja aby moim autem zajął się P Marcin jak również aby na bieżąco informowano mnie o postępach w realizacji zadania oraz o ewentualnych spostrzeżeniach. Wszystko odbyło się na wysokim poziomie. Po odebraniu auta od razu nie pisałem gdyż chciałem trochę pojeżdzić ,aby ocenić jakość wykonania obranego zakresu robót.Do dnia dzisiejszego przejechałem blisko 2500km i wszystko gra. Dziękuję za solidną robotę.Zapomniał bym o najważniejszym wstępna wycena za wykonanie zlecenia nie odbiegała od tego co płaciłem, wręcz była trochę niższa.Oby tak dalej.

Tomasz W.

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, zero profesjonalnych szkoleń, zero normalnych umowy o pracę, zero szacunku do człowieka, szkoda czasu i słów na wchodzenie w szczegóły. A tak nawiasem pozytywne komentarze na temat firmy powstają pod palcami synów właścicieli :)

klient

Jestem klientem Suzuki Auto Wache od kwietnia 2007r. kiedy kupiłem w salonie firmy Suzuki Swifta 1490 cm3 (102 KM)przez czas do chwili obecnej serwisowany zgodnie z instrukcją producenta plus moje indywidualne zlecenia. Obsługa od przyjęcia do odbioru samochodu bardzo dobra; pełna informacja o zakresie wykonywanych czynności i użytych części (stare części okazywane bez pytania z mojej strony).Ze strony serwisu otrzymuje dodatkowe informacje o stanie samochodu. Do obsługi przez minione 9 lat nie mam uwag. Następny Suzuki, Baleno, Ignis lub Swift także kupię w Auto Wache. Pozdrawiam klient.

Tadeusz

Miło mi Panie Franciszku ,że dołączył Pan do pisarczyków. Zapewniam ,że jestem /od 4lat/wyłącznie klientem serwisu AUTO-WACHE i to wybrednym,gdy ktoś nadepnie mi na nogę to uchowaj go,nie pozostawię na nim suchej nitki.Jestem w posiadaniu drugiej Mazdy 5 i nadal powierzam ją serwisowi.Mam wybranego mechanika ,który zajmował się moim autem gdy pierwszy raz byłem w serwisie/imię podałem w innej opinii/a po rozmowie nabrałem do niego zaufania.Niebawem podstawiam auto na kilka dni do serwisu AUTO-WACHE/samochód jest sprawny lecz będzie to okresowy przegląd z wymianą zużytych części eksploatacyjnych/ oczywiście do wybranego mechanika. Po odebraniu samochodu po wizycie w serwisie wypowiem się co do moich spostrzeżeń i obiecuję że będą one bardzo obiektywne.Pozdrawiam

franek

Panie Tadeuszu, oczywiście już tam nie pracuje ale jestem tutaj żeby ostrzec innych ludzi przed niepowodzeniem. Jeszcze raz odradzam. Może teraz Pan Tadeusz zrewanżuje się i powie czy jest klientem tego serwisu czy należy do ligi obrony wache.

Auto Wache Józef Wache