Auto Wache Sp. z o.o. Ewa Józef Wache

Opinie o Auto Wache Sp. z o.o. Ewa Józef Wache

Dominika

@Obecny pracownik, czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Wache? Użyłeś bardzo ogólnego stwierdzenia o standardowych procedurach. Czy wiesz jak długo trwa rozmowa kwalifikacyjna i z ilu etapów się składa? Czy mile widziane jest u kandydata doświadczenie w branży motoryzacyjnej?

abc
@Dominika 13.09.2018 10:51

Kate, a nie(usunięte przez administratora) mogę napisać. Przede wszystkim problem jest z tym "szacunkiem", o którym często się wzmiankuje. Można pracować na 300% możliwości, a i tak usłyszy się samo niezadowolenie ze strony E*y. Ww. ma problem z delegowaniem obowiązków i nie potrafi zaobserwować dobrej pracy pracowników, którzy dają z siebie dosłownie wszystko. Notoryczne wchodzenie w kompetencje, co doprowadza do chorych sytuacji z Klientami. Normą jest wyrabianie dużej liczby nadgodzin - oczywiście za Bóg Zapłać. W chwili obecnej zejście z umowami na najniższe krajowe (mechanicy tylko mają lepiej). Reszta pensji wypłacana bez odprowadzania podatku. Zatem ZUSy odprowadzane minimalnie. Prowadzona tzw. kreatywna księgowość - to zdaje się w Polsce nielegalne. Pracownicy (nie mówię, że wszyscy) posiadają zaległości w wypłatach (płatności w kratkę). Czy "Dominika" chce uzupełnień?

Wojciech
@abc 24.10.2018 22:52

Nie jestem pracownikiem firmy Auto Wache, tylko Moderatorem forum GoWork.pl Czy twoja umowa o pracę reguluje w jakiś sposób kwestię nadgodzin? Jakiej wysokości twoim zdaniem stawka, powinna obowiązywać za nadgodziny. Warto omówić ten temat, ponieważ dla wielu pracowników nadgodziny to szansa na dodatkowy zarobek.

Dominika

@Obecny pracownik, Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu Auto Wache. Jak oceniasz przebieg i atmosferę podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Rozmowa kwalifikacyjna jest pierwszym sygnałem dla kandydata. Obecnie coraz więcej firm zwraca uwagę na proces rekrutacji, ale także wdrożenia pracownika. To bardzo ważny aspekt wizerunkowy!

Obecny pracownik
@Dominika 26.08.2018 13:30

Rozmowa kwalifikacyjna przebiega wg standardowych procedur. Pani Prezes jest osobą miłą i uczciwą, a zarazem wymagającą. Pozdrawiam.

Obecny pracownik

Będąc obecnie pracownikiem Spółki Auto Wache i czytając opinie, które są zamieszczone poniżej muszę sprostować o kilka bardzo ważnych informacji: - pracownicy posiadają umowę o pracę, - wynagrodzenia przekazywane są na konta bankowe, - atmosfera w firmie jest przyjazna. Nie wiem kto wyraża poniższe opinie, ale powyższe fakty można potwierdzić u każdego, obecnie pracującego pracownika. Gratuluję odwagi wszystkim osobom, które negatywnie się wypowiadają w Internecie. Szkoda, że tylko w Internecie wszyscy są "odważni".

Jasiek

Idealnych firm nie ma tylko pracownicy czasami wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Marceli

Praca w jakiej kolwiek firmie nie jest łatwa. Jako pracownik firmy Auto Wache czułem się dobrze. Nie pracuję co prawda już od 2.5 roku ale dobrze wspominam. Pani Ewą Wache jest wymagająca ale co się dziwić jak się prowadzi tak dużą firmę. Opisy na temat tej firmy są też bardzo złośliwe. Przypominam że nie ma firmy gdzie jest idealnie wszyscy popełniają błędy to mamy w dna. Atmosfera firmy fajna tak to wspominam. Wypłaty na czas ZAWSZE ja nie nażekam. Pozdrawiam Firmę Auto Wache i życzę dalszych sukcesów

Dominika

@kapcza, czy sytuacja, którą opisujesz trwa w tym w momencie w firmie Auto Wache? Jeżeli prawdą jest to co piszesz, to są to informacje co najmniej niepokojące. Czy nadal pracujesz w tej firmie? Czasami sytuacja w firmie zmienia się dynamicznie z miesiąca na miesiąc, być może sytuacja ulegnie poprawie w najbliższym czasie?

Dominika

@Anonymus, Twoja opinia jest bardzo krótka i w zasadzie nie wnosi nic nowego do tematu o firmie Auto Wache. Czy jesteś aktualnym lub byłym pracownikiem tej firmy? Jakie są według Ciebie największe plusy pracy w tej firmie? Czy przez ten czas udało Ci się zdobyć jakieś nowe umiejętności albo poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe?

@Dominika 15.07.2018 12:45

Jak widać po jednej z wielu wypowiedzi plusów brak. Konkretniej już nie można napisać, punkt po punkcie wymieniono rażące nie prawidłowości trwające od wielu lat czyli nic się nie zmienia i już nie zmieni.

Kuba

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Anonymus
@Kuba 05.07.2018 16:47

Na pewno się uśmiejesz !

anonymous

Zalecam ostrożność w formułowaniu takich opinii, albowiem opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo (np. poprzez ujawnianie danych osobowych są przez serwis archiwizowane. Ponadto pracodawca może sam wystąpić przeciwko Tobie na drogę sądową, a w takim wypadku serwis zmuszony będzie przekazać Twój numer IP organom ścigania (zob. pytanie 7 na stronie o łamaniu regulaminu).

anonymous

Zalecam ostrożność w formułowaniu takich opinii i zapoznanie się z zasadami dotyczącymi łamania regulaminu go work pkt. 8 " "Musisz pamiętać, że opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo (np. poprzez ujawnianie danych osobowych, w tym personaliów czy numerów telefonów) będą przez nas archiwizowane (zob. pytanie 10). Ponadto pracodawca może sam wystąpić przeciwko Tobie na drogę sądową, a w takim wypadku będziemy zmuszeni przekazać Twój numer IP organom ścigania (zob. pytanie 7)."

obiektywny

Dominika

@Były pracownik, długo pracowałeś w Auto Wache Ewa Józef Wache? Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w tej firmie? Czy wśród użytkowników forum znajdą się osoby chętne do napisania swoich opinii na temat tego pracodawcy? Gorąco zachęcam!

anonymous

Witam. Czy można oceniać Firmę po kilkunastu tygodniach pracy ? Myślę , że można. Czy można mieć wyrobioną opinię o Pracodawcy ? Sądzę , że także można. Zawsze przy próbie podsumowania pozostanie wiele pytań i wątpliwości . Jednak kiedy dostrzega się zaangażowanie współpracowników w wykonywaną pracę , kiedy obserwuje się dążenie Osoby zarządzającej do zbudowania nowego zespołu na bazie doświadczonych pracowników , kiedy można mówić o determinacji i ukierunkowaniu na pozytywny cel , to wtedy staje się oczywiste , że sukces jest możliwy , a reszta jest tylko kwestią czasu . Nowa inwestycja jaka została poczyniona w ramach rozwoju Spółki z o.o. (usunięte przez administratora) musi przyczynić się i zdecydowanie przyczyni się między innymi poprzez wprowadzanie nowych standardów do jeszcze większego zadowolenia Klientów , a w przyszłości do satysfakcji całego Zespołu Firmy biorącego odpowiedzialność za sprzedaż i serwis marki MAZDA . Uważam też , że rzeczą naturalną jest też pewna rotacja pracowników , jedni odchodzą , inni aplikują , a jeszcze inni powracają .Tak tworzą się dobre zespoły w firmach - bo Firma to Ludzie a Ludzie w Firmie to Zespół . I może jeszcze tylko jedno słowo na koniec dodam "Szacunek" , wzajemny szacunek . Dziękuję . Pozdrawiam .

abc
@anonymous 06.02.2018 01:03

pisała (usunięte przez administratora)

Wszystkowiedzacy

To po składałes aplikacje skoro wiedziałeś że nie będziesz pracował w salonie? A może nie przeszedłeś poprawnie rekrutacji skoro tak napisałeś. Życzę powodzenia w dalszym szukaniu pracy.

Były kandydat

Byłem na rozmowie jakiś czas temu. Nie wiem jak kiedyś było(usunięte przez administratora)Poza tym w handlu autami, jeśli ktoś ma doświadczenie to wie, że wypłaty są zazwyczaj w ratach ( leasingi itd.), więc nie powinno to nikogo dziwić. Co do reszty zarzutów tutaj, to nie mam bladego pojęcia, ale myślę, że dużo żali tutaj wylewają osoby, które się albo nie dostały albo zostały usunięte z pracy.

Były

Pracowałem tam dawno temu ... (usunięte przez administratora) ... olałem tą,, firmę,, szerokim strumieniem . Szkoda czasu i nerwów na kogoś kto cię nie szanuje.

Iga

Jak ktoś już wypadł z firmy to nie dziwi mnie, że pisze same negatywne opinie. Może warto napisać dlaczego nie pracuje a jednak myśli o firmie?

Kamil S.

Ile mniej więcej mogą zarabiać sprzedawcy nowych samochodów w salonie Auto Wache?. Myślę czy nie złożyć aplikacji na sprzedawce nowych samochodów w Waszym salonie. Obecnie posiadam niezłą pracę natomiast zmiany w życiu są potrzebne ale niestety pieniądze są bardzo istotne. Również mogę dać dobra opinie jako klient salonu i serwisu. Salonu - ponieważ byłem na jeździe próbnej mazdy 3 w 2016 roku i byłem obsłużony bardzo profesjonalnie - nie kupiłem samochodu nowego ponieważ udało mi się kupić używany z bardzo małym przebiegiem. Serwis - pomoc ogromna w używanym samochodzie nie działała mi nawigacja, auto było na gwarancji niemieckiej i nie było problemu aby bezpłatnie usterkę naprawić.

bym

Penwie, że jak zarobki są całkiem niezłe @manio to jeszcze lepiej, ale zastanawia mnie jaka jest teraz atmosfera.

jańcio wodnik

Jak najbardziej potwierdzam. Znam przynajmniej dwóch pracowników, którzy prosili się przynajmniej 2, 3 miesiące o umowę i z wielką łaską jedna z tych osób ją otrzymała a druga z tego co wiem - jeszcze nie.

Były pracownik autolache

Praca w tej firmie to pomyłka, brak umów, wypłaty w ratach, przymus noszenia pseudo firmowych ubrań z LUMPEKSU, śmieszne kierownictwo. Samochody na naprawy blacharsko-lakiernicze stoją ponad miesiąc, niektórych samochodów na serwisie po prostu nie potrafią naprawić. Ogólnie żenada, też pracowałem w paru miejscach ale to jest niepowtarzalne, nie wiem jak to jest że firma może funkcjonować na takim bezprawiu. Ostrzegam przed tą firmą ludzi którzy szukają pracy i dobrego mechanika. I jeszcze jedno spostrzeżenie, kto odwiedza takie portale jak ten? Ci co są zadowoleni z usługi lub pracodawcy czy ci co chcą ostrzec przed pracodawcą wałkarzem?

Aaaaaaahahahahahahahahaha.........

fider

Noooo fakt opieka psychiatryczna by sie przydała po pracy w Autowache!!

ja

...opieka medyczna której nikt nigdy w tej firmie nie doświadczył.... Hahaha ..... Normalnie kon by sie usmial....

dupa

Taa zwłaszcza jak usłyszysz że za urlop dostaniesz połowę kasy. Albo że "bo miesiąc był krótki"

jańcio wodnik

Nie wiem. Może odpiwiadają, ale idąc na urlop lub zwolnienie lekarskie przy tak skonstruowanej umowie lub zupełnym jej braku możesz być pewien że całej kasy nie zobaczysz. I non stop węszenie i drążenie czy do czegoś nie można się doczepić. Nie wiem jak pracodawca zateudniający tyle osób w dodatku ASO uchował się na rynku. Tak można pracować u pana Zenka co zbiera puszki.

jańcio wodnik

A atmosfera jest jakna budowie przy noszeniu cegieł

jańcio wodnik

Ja potwierdzam opinię tych co piszą że to oszuści. Prawda jest taka, że tylko debil pójdzie tam do roboty. Prawo pracy w tej firmie nie istnieje. Za pracę w sobotę przewidziana jest 1/3 dnia wolnego, czyli trzeba przepracować trzy soboty....śmiech na sali. Część ludzi pracuje na umowe zlecenie, część bez umowy. Tylko wybrańcy mają prawdziwą umowę o pracę. Pracowałem w różnych miejscach ale moje wspomnienia z tej firemki są jak najgorsze. Burdel na kółkach...

Piotrek

Kupiłem u nich Mazdę CX5 , prędzej byłem na św. Michała gdzie uwaga jazda próbna polegała na tym że jakiś sprzedawca wsadził mnie do auta i byłem w szoku cała jazda próbna polegała na tym że jechałem jako pasażer, facet totalnie mnie olał .Na szczęście udałem się do Baranowa Do Auto Wache gdzie potraktowano mnie z pełnym szacunkiem i zrobiono doskonałą kalkulację , gdzie dostałem za 1 zł : komplet opon zimowych , blokadę skrzyni biegów oraz kamerę cofania . Zamierzam właśnie kupic ponownie drugie auto u nich po roku mazdę CX3 . Gorąco polecam ten salon sprzedaży samochodów Mazda , przemiła obsługa nie patrząca na człowieka z góry , sprzedawcy bardzo wyrozumiali i sprawnie działający , pamiętam mazda cx5 była praktycznie nie osiągalna , trzeba było czekać pól roku na dostawę mi załatwiono ją w tydzień już gotową do rejestracji. Robiłem w tamtym tygodniu przegląd i dostałem 210 zł rabatu jako już stały klient. Gorąco polecam Salon Auto Wache W Baranowie koło Poznania , pozdrowienia dla obsługi Piotrek Wnuk .

jańcio wodnik

Tam nie ma takiego stanowiska chyba, że miałeś na myśli opiekuna niedorozwoju.

Tadeusz

Zgodnie z moim zobowiązaniem chcę podzielić się nowościami z pobytu w serwisie. W dniach 18-23.04.2016r. Moje auto MAZDA 5 II była podstawiona na wymianę sprzęgła kpl. rozrządu kpl. i klocków hamulcowych. Ja w tym czasie przebywałem na wycieczce w Bieszczadach. Oddając samochód poprosiłem P.Macieja aby moim autem zajął się P Marcin jak również aby na bieżąco informowano mnie o postępach w realizacji zadania oraz o ewentualnych spostrzeżeniach. Wszystko odbyło się na wysokim poziomie. Po odebraniu auta od razu nie pisałem gdyż chciałem trochę pojeżdzić ,aby ocenić jakość wykonania obranego zakresu robót.Do dnia dzisiejszego przejechałem blisko 2500km i wszystko gra. Dziękuję za solidną robotę.Zapomniał bym o najważniejszym wstępna wycena za wykonanie zlecenia nie odbiegała od tego co płaciłem, wręcz była trochę niższa.Oby tak dalej.

Tomasz W.

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, zero profesjonalnych szkoleń, zero normalnych umowy o pracę, zero szacunku do człowieka, szkoda czasu i słów na wchodzenie w szczegóły. A tak nawiasem pozytywne komentarze na temat firmy powstają pod palcami synów właścicieli :)

klient

Jestem klientem Suzuki Auto Wache od kwietnia 2007r. kiedy kupiłem w salonie firmy Suzuki Swifta 1490 cm3 (102 KM)przez czas do chwili obecnej serwisowany zgodnie z instrukcją producenta plus moje indywidualne zlecenia. Obsługa od przyjęcia do odbioru samochodu bardzo dobra; pełna informacja o zakresie wykonywanych czynności i użytych części (stare części okazywane bez pytania z mojej strony).Ze strony serwisu otrzymuje dodatkowe informacje o stanie samochodu. Do obsługi przez minione 9 lat nie mam uwag. Następny Suzuki, Baleno, Ignis lub Swift także kupię w Auto Wache. Pozdrawiam klient.

Zostaw opinię o Auto Wache Sp. z o.o. Ewa Józef Wache - Baranowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Wache Sp. z o.o. Ewa Józef Wache