Doortrade Sp. z o.o.

Opinie o Doortrade Sp. z o.o.

były

uwaga na niego ! swoje kompleksy a ma ich więcej jak włosów na głowie :) próbuje odreagowywać na pracownikach ! osobiście nie jest wart nawet splunięcia. takich ludzi powinno się pozbawiać możliwości zatrudniania kogokolwiek. lać i patrzeć czy równo puchnie. ile łez i ludzkich nieszczęść taki osobnik spowodował to nie starczyłoby tutaj miejsca aby opisać. omijać z daleka. zresztą widać po ilościach ogłoszeń, ciągła rotacja!

Andrzej

Te opinie to chyba konkurencja pisze - ja złego słowa nie powiem.

@Andrzej 18.04.2017, 12:25
Te opinie to chyba konkurencja pisze - ja złego słowa nie powiem.

Pan to sklep internetowy prowadzi to jak można się źle wypowiadać o własny koledze żenujące

Naj
użytkownik zarejestrowany

Roman
@Naj 20.05.2016, 18:55
Mam nadzieję, że Doortrade Sp. z o.o. jest otwarte na wszystkie propozycje od pracowników jakie tylko można dostać...

Tak jest a później powiedzą że jesteś złodziejem gratuluję i nie polecam takiego szefa mobbing i nic więcej podpisuje umowę na 3 miejsce a później przy następnej umowie obniża bo jesteś mało wydajny gówno prawda i mobbing mobbing jeszcze raz jak chcecie pracować w stresie to zapraszam i jego zarobione pieniądze przejadac proszę bardzo

Nick

Nie dziękuję

Zostaw opinię o Doortrade Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doortrade Sp. z o.o.