Elstar Sp. z o.o.

Radzymin

Opinie o Elstar Sp. z o.o.

Alicja

Kto z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Elstar Sp. z o.o.? Jak oceniacie jej przebieg? Jakie pytania usłyszeliście? Czy na tę chwilę macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

szkd

Młodzi mają też trochę inne spojrzenie na niektóre sprawy @ertg więc to może to być też to. A jak już jesteśmy przy kwestii pracy u nich to szukają asystenta biura handlowego, gdzie wystarczy mieć wykształcenie min. średnie, ale lepiej mieć wyższe oraz bardzo dobrą znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook).

Zarobiony

Dokładnie Elstar z Poznania z profilami i wykladzinami jest wyzyskiwaczem"! W ubiegłym miesiącu otrzymałem policzek Czyli Zero za to ze sie narobiłem jak wół . Na GPS mieli kasę żeby lustrować pracownikow a na godziwe pensje NIE!!!! Pierwsze 3 miechy są ok, a potem to tylko w dół i czujesz sie jak (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

B

Nie polecam!!! Pracuje tam 7 osób wszyscy narzekają ale siedzą, Prezes ,, pantofel'' steruje nim żona (odpowiedzialna za każde wyceny oraz atmosferę). Nie informują, czy masz GPS w samochodzie, pierwsze dni nawet nie pozwolili wziąć samochodu aby dojechać do domu (mają to w d...). Musisz klientom kłamać, sprzedawać to co chce ,,Pani domu'', robisz zamówienia a Pani domu je zmienia dokłada sama produkty, a Ty się tłumacz, ciągle o coś podejrzewają. 5 dni w tyg nie ma Cie w domu, a nie dostaniesz żądnych diet, zero doceniania, płace zawsze takie same 2100-2200 bez względu na zamówienia. Ocena 1 bo to są ludzie, którzy wyssają z Was energię!!!!

Zostaw opinię o Elstar Sp. z o.o. - Radzymin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elstar Sp. z o.o.