Molex Knutsen Polska Sp. z o.o.

Wyszków

Opinie o Molex Knutsen Polska Sp. z o.o.

W.K.

Ja to czegoś nie rozumnie jeżeli Wam tak źle w tej firmie to po co w niej siedzicie i miejsce blokujecie porządnym ludziom, którzy chcą pracować. Wypisujecie same negatywne opinie a jest dużo pozytywnych. Dla mnie jedynym minusem jest to że jest niska pensja i nic poza tym.

......

Jesteście tacy odważni by wypisywać takie bzdury na forum to czemu nie macie odwagi się podpisać. Kompletna bzdura jak małe dzieci.

vvvvv

MOLEX jest fajny prócz przyjaciółek D. i W.

a

Ludzie gdzie wasz rozum ewa pracowała w stanisławowie znam ją widziałam jak płakała przez D.poczuła ją D i jechała po niej nawet nie chciała dać jej urlopu przed komunią córki wiem bo płakała i nie mogła prowadzić samochodu jak wyszła z pracy a pracowała bardzo dobrze to one się opieprzały pomimo że byłam w innej grupie to nie mogłam patrzeć na to co D robiła

j

CIESZA mnie takie opinie ale najbardziej raduje sie moje serce gdy widze tych wszystkich szczesliwych ludzi w pracy dlatego wlasnie widoku-WARTO BYLO

cieszymy się że ta pani została zwolniona nawet teraz to można spać spokojnie w nocy bo ta zmora nas w snach nie męczy a pan Miecio to złoty człowiek takich kierowników tu trzeba a nie upiorów

l

niech mysla i gadaja co chca byle dalej ode mnie

Zostaw opinię o Molex Knutsen Polska Sp. z o.o. - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Molex Knutsen Polska Sp. z o.o.