counter
Administrator Nowy wpis

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Molex Knutsen Polska Sp. z o.o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

W.K. Nowy wpis

Ja to czegoś nie rozumnie jeżeli Wam tak źle w tej firmie to po co w niej siedzicie i miejsce blokujecie porządnym ludziom, którzy chcą pracować. Wypisujecie same negatywne opinie a jest dużo pozytywnych. Dla mnie jedynym minusem jest to że jest niska pensja i nic poza tym.

...... Nowy wpis

Jesteście tacy odważni by wypisywać takie bzdury na forum to czemu nie macie odwagi się podpisać. Kompletna bzdura jak małe dzieci.

vvvvv Nowy wpis

MOLEX jest fajny prócz przyjaciółek D. i W.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

a

Ludzie gdzie wasz rozum ewa pracowała w stanisławowie znam ją widziałam jak płakała przez D.poczuła ją D i jechała po niej nawet nie chciała dać jej urlopu przed komunią córki wiem bo płakała i nie mogła prowadzić samochodu jak wyszła z pracy a pracowała bardzo dobrze to one się opieprzały pomimo że byłam w innej grupie to nie mogłam patrzeć na to co D robiła

j

CIESZA mnie takie opinie ale najbardziej raduje sie moje serce gdy widze tych wszystkich szczesliwych ludzi w pracy dlatego wlasnie widoku-WARTO BYLO

Tak1Nie

cieszymy się że ta pani została zwolniona nawet teraz to można spać spokojnie w nocy bo ta zmora nas w snach nie męczy a pan Miecio to złoty człowiek takich kierowników tu trzeba a nie upiorów

l

niech mysla i gadaja co chca byle dalej ode mnie

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Molex Knutsen Polska Sp. z o.o. - Wyszków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.