Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana

Gdańsk

Opinie o Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana

3m

Stanowczo nie polecam. Młodzi ludzie na stanowiskach, bez pokory, pełni buty. Totalny chaos organizacyjny. Co prawda zniknęła magiczna premia, ale praca do 20-22 i rano na 7 na budowach jest normą. Panuje wyzysk i standardowa opcja mordy w kubeł.

betonowy latawiec

Napiszcie proszę jak pracuje się w Doraco oddział Warszawa (budowa, biuro)...czas pracy, atmosfera, wymagania dyrekcji są ok czy wysoko ?

Anna
@betonowy latawiec 22.08.2017 21:53

Atmosfera pomiędzy osobami w pracy jest podobno ok. Z każdym idzie się dogadać. Podobno jest tam dużo nadgodzin których nie rozliczają. Podobno Firma ma tendencję to prowadzenia budowy poprzez system zarządzania "rozpoznanie bojem". Znaczy to tyle, że każdy dzień jest niebagatelnym wyzwaniem . Wypłata podobno zawsze pierwszego (chyba że wypada sobota lub święto).

Gościnnie

Polecam firmę na zdobycie doświadczenia, budowy flagowe i bardzo wymagające. bardzo przyjazna atmosfera, kasa trzyma średnią w branży, socjal też na średnio dobrym poziomie. Inżynier - trochę pokory proszę, oceniasz firmę czy kadrę? jeżeli kadrę, to jak sam zaznaczyłeś należałeś do niej i swoje działania również opisujesz negatywnie. Faktem jest że firma ma mało procedur i słabą organizację, jednak przy doświadczonej kadrze byłby to plus i swoboda w działaniu, przy kadrze mniej doświadczonej, która nie ma schematu pracy i wzorców organizacji, rzeczywiście tworzy się chaos. Diana - tak było kiedyś, ale się zmieniło. nie słyszałem o przypadku odebrania premii. W firmie brak szkoleń dla kadry (branżowych, mangerskich, ekonomicznych, prawnych) jak to bywa w profesjonalnych firmach budowlanych - w brew pozorom jest to bardzo duży minus, który będzie długofalowo wpływał na kompetencje kadry. Bardzo mgliste perspektywy. Zabetonowany pion decyzyjny ogranicza możliwości kierownictwa. Tak jak w pierwszym wierszu - polecam firmę na start, na złapanie bakcyla budowlanego i doświadczenia, no i szczególnie dla kolekcjonerów ciekawych kontraktów :)

Marek

Fajne miejsce do zdobywania doświadczenia no i ludzie są super. Stawki może nie są najwyższe na rynku, ale i też nie najniższe a kasa jest zawsze na czas, z czym w tej branży różnie bywa.

Diana

Oferują 1/2 wynagrodzenia jako premie, czyli jak napisał kolega wyżej harujesz żeby Ci przynajmniej wypłacili to na co się umówiłeś, najgorsze że nie informują o tym wcześniej tylko wręczają Ci umowę i dowiadujesz się dopiero po jej przeczytaniu!

Inżynier

Pracowałem w doraco przeszło rok. Jest to firma, która podejmuje się trudnych inwestycji. Realizuje kontrakty przy zastosowaniu nietuzinkowych rozwiązań. Firma jest bogata. Jednak nigdy w życiu do niej nie wrócę. Brak racjonalnej organizacji, schematu działań, procedur itp. rzeczy, sprawia, że każdy dzień w Doraco to istna partyzantka. MASAKRA. Firma nie panuje nad podwykonawcami. W doraco zaharujesz się na śmierć, pracując do 2 i 3 w nocy! Chyba, że jesteś ładną kobietą i będziesz pracować przy dyrektorze na innych warunkach niż pozostała kadra techniczna.

BIAŁY MUŻYN

Pracowałem w DORACO 1995 przy budowie hipermarkietu EUROMARKIET dzisiaj TESCO przy obwodnicy w Gdyni. Czułem się w tej firmie jak NIEWOLNIK. Beton do posadzek był mieszany w ZABYTKOWYCH betoniarkach chyba niemieckich jeszcze z drugiej wojny. i do takej betoniarki ładowałem łopatą paredziesiąt TON żwiru DZIENNIE. na budowie było pare osób tz. STUJKOWY ktuży obserwowali roboli, rzeby wydajność roboli była jeszcze lepsza, zatrudniali wtedy oczywiście na umowy ŚMECIOWE.

tadeo
użytkownik zarejestrowany

firma aktualnie poszukuje inżyniera budowy ds rozliczeń, @Adamo co masz na myśli piszą, że praca dla inżynierów jest nierentowna? Napisz jaka jest umowa - firma w ogłoszeniu nie podaje, Co do pracy w pracy w drużynie to chyba jest oczywiste , że wszyscy współpracują ze sobą

Adamo

Place dla inzynierow nierynkowe wrecz a umowy sa tak skonstruowane ze dostajesz podstawe i premie...premia uznaniowa stanowiaca procentowo spora czesc ustalonego wynagrodzenia. panuje dziwna atmosfera...musisz byc w druzynie i tanczyc jak ci zagraja. dyrektor techniczny o kiepskim morale.

ręczny majster

Czy firma Doraco jest polska firmą? Czy płacą oni wszystkie podatki w Polsce, czy w "rajach podatkowych" ?

winck

zgadzam się z powyższą opinią .Krótko mówiąc cwaniacy.

am

Brak perspektyw. Brak podwyzek. Firma zatrudnia ludzi po najnizszej stawce na rynku dla danego stanowiska. Podwykonawcy ulozeni z szefostwem firmy, bron boze zwrocic im uwage ze cos wykonuja zle bo od razu biegaja po dyrektorach i prezesach. Firma z tajemniczej grupy Hass, siedziba na Cyprze, duzo nieprawidlowosci i ukladow podczas budow, zapraszam do lektury o tej firmie na gdanskich forach.

Zostaw opinię o Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana