Opinie o Abm System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Abm System Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Abm System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abm System Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w Abm System Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Giant Nowy wpis

Hahahaha, cały aj-be-em. Nic się tam nie zmieniło od lat - kiła i mogiła. Ze jeszcze te podwarsiaskie kaziki pchają ten byźmes i nikt ich nie (usunięte przez administratora)ł z siodła to dziwne

Emilia Nowy wpis

Synonim...? Czemu już tu nie pracujesz? :( Stawka nie podeszła? Jaka?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Abm System Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Obiektywny

To na pewno sugerowałbym sprawdzić sytuację finansową spółki. Sprawdzić kwestie związane z terminowością wypłacania świadczeń itp. Z naciskiem na sprawdzić!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Abm System Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
szukający

Witam. serdecznie zwracam się do byłych i obecnych pracowników z zapytaniem jak wygląda obecnie praca w tej firmie oraz jak funkcjonują serwisanci tj. czy wszystko w porządku jakiś opis dnia pracy mile widziany ;)

Wiecie może czy w Abm System Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

DDB

Tak można zgłosić swoja kandydaturę na staż . Trzeba podać tylko swój aktualnie profil uczelni , kierunek i profil zawodowy . Pozdrawiam

Alicja
@DDB

A czy są jakieś określone kryteria? Domyślam się, że firma przyjmuje na staż tylko niektóre osoby i dlatego wymaga przedstawienia takich informacji jak np. kierunek. Zgadza się? Warto więc wcześniej wiedzieć którzy studenci mają szansę na taki staż w Abm System.

Ktoś coś więcej powie o tych dodatkowych premiach od pozyskiwania klientów ?

@Marta

O szczegółach dotyczących premii można się dowiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej .

Czy pracodawca Abm System Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

DDB

Tak od wielu lat w ABM System funkcjonuje system opieki zdrowotnej aktualnie realizowany przez PZU Zdrowie . Dodatkowo pracownicy motywowani są dodatkowymi premiami za pozyskiwanie nowych klientów i kontaktów . Jest również wiele udogodnień takich jak np. elastyczny czas pracy który pozwala w różnych sytuacja zdrowotnych i życiowych własnych i najbliższy członków rodziny pozostać w domu .

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Abm System Sp. z o.o.?

DDB

Tak oczywiście . Wszystkie rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie firmy ABM System Sp.zo.o. Aktualny adres firmy to 01-249 Warszawa Ul. Jana Kazimierza 31 lokal U1 .

Marcin 1973

Witam wszystkich, a w szczególności Panią Barbarę K (barbra 1982). Chodzi oczywiście o pomówienie ze strony Pani Barbary K. poszczególnych osób przyjmujących korzyści majątkowe w różnych instytucjach. W jednym z blogów Pani Barbara pomówiła (z imienia i nazwiska, moją narzeczoną), jak się okazuje zupełnie bezpodstawne (na podstawie umorzenia śledztwa przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Wola). Podstawa: "Wyrokiem Sądu z dnia 13 czerwca 2017 roku Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza zasądził od ABM System na rzecz Barbary K. kwotę 11078,67 zł tytułem odszkodowania za niezgodne z prawem rozwiązanie umowy o pracę, zasądził kwoty tytułem prowizji za X, XI oraz XII 2011 roku w części postępowanie umorzył, a w pozostałej części powództwo oddalił. W uzasadnieniu wskazano (i teraz UWAGA) na podstawie biegłych psychiatrów na ograniczone zaburzenia osobowości u Pani Barbary K (powinienem jak Pani na blogu ujawnić Pani nazwisko , jak pani bezpodstawnie oskarżała z imienia i nazwiska kilka osób, a które teraz mam nadzieję złożą sprawę do Sądu o pomówienie). Jedziemy dalej z uzasadnieniem Prokuratury. "U Pani Barbary K. stwierdzono ograniczone uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego, zaburzenia strefy emocjonalnej, zaś na podstawie opinii psychologicznej wskazano i. in. na obniżoną percepcję , obniżone myślenie przyczynowo skutkowe oraz obniżoną kontrolę swojego zachowania" Tak więc, Pani "Barbro 1982" w Swoim imieniu życzę Pani kolejnych "sukcesów" w obrażaniu ,poniżaniu oraz bezpodstawnych pomówieniach.

@Marcin 1973

Zdaje mnie się, że chyba Pan albo pomylił wyroki albo ich nie przeczytał. Przykro to pisać ale ja też mam te wyroki i jakoś tak się dziwnie składa, że brzmią i wyglądają inaczej. Po za tym jeżeli jest Pan tak doskonale zorientowany w sprawie to powinien Pan wiedzieć, że to nie ja zeznawałam, że woziłam korzyści majątkowe do jakieś kobiety tylko całkiem inny świadek. Natomiast na moim blogu nie zostało podane imię i nazwisko tej kobiety w oryginale jak i żadne inne tylko przekręcone. Nie dziwi Pana, że osoba ułomna umysłowo pracowała 8 lat w ABM System i ABM System jak sutener z niej żył i przez te 8 lat wszystko z nią było w porządku tylko jak się zdecydowala rozstać z firmą stało się źle. Mam nadzieję, że zostanę oskarżona o te pomówienia bo z miłą chęcią spotkam się z tymi pomówionymi w sądzie i ja i osoby, które na przykład woziły im te łapówki aby ostatecznie rozstrzygnąć tą sprawę. Ja z miłą chcęcią stawię się na takie rozprawy, powołam swoich świadków i mam nadzieję na nowe dalsze ciekawsze okolicznosci sprawy. Czekam z niecierpliwością na pozwy o pomówienia. Czy to nie dziwne, że Pan ma dane o umorzeniu postępowania w sprawie tego pomówienia a ja nie. To raczej moja osoba zgłaszała to wszystko do prokuratury i to ona powinna to wszystko otrzymać z prokuratury wraz z możliwością złożenia zażalenia a tak się nie stało. Więc może i ja ułomna psychicznie dziś jestem ale mnie Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola nie pionformowała o tym fakcie a powinna wraz z możliwością złożenia zażalenia. Ponadto podstawa "Podstawa: "Wyrokiem Sądu z dnia 13 czerwca 2017 roku Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza zasądził od ABM System na rzecz Barbary K. kwotę 11078,67 zł tytułem odszkodowania za niezgodne z prawem rozwiązanie umowy o pracę, zasądził kwoty tytułem prowizji za X, XI oraz XII 2011 roku w części postępowanie umorzył, a w pozostałej części powództwo oddalił. W uzasadnieniu wskazano (i teraz UWAGA) na podstawie biegłych psychiatrów na ograniczone zaburzenia osobowości u Pani Barbary K (powinienem jak Pani na blogu ujawnić Pani nazwisko , jak pani bezpodstawnie oskarżała z imienia i nazwiska kilka osób, a które teraz mam nadzieję złożą sprawę do Sądu o pomówienie)." na którą się Pan powołuje wygląda jak by dotyczyła sprawy w sądzie pracy ale są istotne rozbieżności w tym co Pan napisał a tym co mam ja, więc proszę się zastanowić co Pan pisze i pozwać mnie jeżeli naruszyłam czyjeś dobra osobiste a z przyjemnością olbrzymią stawię czoła temu pozwaniu. Po za tym sprawa i wyrok w sądzie pracy ostatecznie (teoretycznie bo wniosłam o skargę nadzywczajną) zapadł nie w czerwcu 2017 a w styczniu 2018. Także kończ WAŚĆ wstydu oszczędź sobie przede wszystkim. A obraża i poniża to siebie Pan tak mocno rozmijając się z rzeczywistością do której i ja mam dostęp jako osoby mocno zaangażowanej w sprawę. Także mogę się Panu zrewanżować życzeniami sukcesu w obrażaniu mojej osoby zważywszy na fakt, że osoba ułomna psychicznie z powodzeniem realizowała wielomilionowe kontrakty w ABM System. Czy nie dziwi Pana, że nikt przede mną ani po mnie już takich kontraktów dla ABM System nie zrobił to raz a dwa ja osoba ułomna psychicznie dalej relizuję się w zawodzie z sukcesami i jakoś nikt tej ułomności nie widzi czy nie zwraca na nią uwagi ?! Także pisze Pan coś zwłaszcza o mnie - zalecam więcej rzetelności w sprawie.

@Barbara Kozieł

Jeżeli Ktoś chciałby się podzielić swoimi negatywnym przejściami w ABM System jak również wiedzą o tym jak korumpowała i ustawiała przetargi mój nr GG to 65931298. Jeżeli o mnie chodzi to, to co dzieje się w tej firmie winno doprowadzić do jej likwidacji wraz z zakazem prowadzenia dzialalności gospodarczej w przyszłosci dla jej Zarządu.

Dariusz Suchoński
@Barbara Kozieł

To może i ja się wypowiem w tym temacie. Być może i Pani Barbara doświadczyła uszczerbku na zdrowiu psychicznym, ponieważ również i ja doświadczyłem, doświadczyłem również takich samych zachowań ze strony właścicieli i zatrudnionych tam pracowników. Pracując na tym samym stanowisku co Pani Barbara również dzięki mnie ABM System podpisało milionowe kontrakty. Dowody w sprawie korumpowania oraz nazwiska i instytucje, do których osobiście zawoziłem pieniądze, zostały przeze mnie złożone i zgłoszone. Dowodami w sprawie są dokumenty, które składałem do podkładanych przetargów, również przeze mnie zostały podane metody korumpowania urzędników oraz ich imiona i nazwiska. Sprawa została umorzona, ponieważ firma ABM System wiedząc jakie posiadam informacje, przy pomocy znajomości w prokuraturze doprowadziła do skazania mnie wyrokiem karnym przez co stałem się mało wiarygodny (nie muszę pewnie dodawać ,że było to działanie celowe). Mam 45 lat i pracowałem w wielu firmach, po raz pierwszy spotkałem się z taką patologią w miejscu pracy. Tak jak wcześniej pisałem, powtarzam jeszcze raz w tym poście. Zatrudniając się w tej firmie radzę chodzić wszędzie z dyktafonem, pilnować remanentów i zgodności w programie magazynowym!!! jak będziecie rezygnować z pracy, taki materiał przyda się wam w dochodzeniu praw. Przed odejściem z pracy polecam zrobienie remanentu i wymuszenie dokumentu przeprowadzonej inwentaryzacji wraz z potwierdzenie zgodności stanów magazynowych.

@Dariusz Suchoński

Panie Dariuszu myślę, że pozew o pomówienie czy zniesławienie bardzo by nam pomógł bo sprawa zaczęła by się od początku i nie można wykluczyć, że trafilibyśmy na podatny grunt. Także jeżeli o mnie idzie to czekam na niego z niecierpliwością - bo dziś to doskonale wiem, widocznie miłościwie nam panująca władza nie ma zaptrzebowania na tych korumpujących i na tych skorumpwanych - więc umorzyła postępowanie. Dziwne bo jak się patrzy na tą sprawę to ona nie dotyczyła koropcji a naszej wiarygodności jedynie, Pan bo skazany na podstawie przekupstwa prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola i Sądu, tak Sądu też bo ja powiem szczerze byłam świadkiem w Pana sprawie i cóż się wydarzyło - napierw toretycznie rozpoczęła się rozprawa czyli poproszono mnie i Mecenasa Kretowicza Pełnomocnika spółki ABM System, po czym mnie wyproszono a Sędzia został sam z Panem Mecenasem - nie wydaje mnie się aby to było prawidłowe. Potem Mecenas wyszedł z sali (jakby dla jaj aby że niby nie zdarzyło się ustalenia polityki przyjęcia zezań przez sędziego za moimi plecam) i po proszono nas oboje znów. Oczywiście to co ustalili to zrobili i było po jabłkach a w procesie karnym jak dla kogoś ważna jest istota sprawy (a nie pieniadze wzięte przez sędziego za wygraną przez ABM System sprawę) to świadek analogicznych zdarzeń powinien zeznawać - ale cóż to ustalono za odpłatnością inaczej więc jak mieli nie skazać Pana Dariusza a po za tym to za dużo wiedział skazanie jego zamyka jemu usta w sprawie korupcji ładne i celowe zagranie. Co do mojego stanu psychicznego to powiem tak, żaden biegły psychiatra mnie fizycznie w związku z ABM System nie badał, więc to co sobie napisł to jego frywolna interpretacja mojej osoby a nie stan faktyczny. Jednak ta frywolna interpretacja NIE BADAJĄCEJ MNIE BIEGŁEJ PSYCHIATRY BOŻENY PIEKARSKIEJ W ZWIĄZKU Z ABM SYSTEM, bardzo się przydała prokuraturze i ABM System (ach, że też kuźwa byłam zdrowa psychicznie jak dla nich pracowałam) - bo cóż o korupcji zeznawali skazaniec i chora psychicznie wariatka także po 10 miesiącach można umorzyć postępwanie. Żałosne działnie prokuratury a może przekupione bo przecież wszystko to toczy się w obrębie prokuratury Warszawa-Wola. Kruk - krukowi, urwa-urwie i tak dalej i tym podobnie ! Także proces o pomówienie czy zniesławienie jest mnie na ręke niczego bardziej nie pragnę obecnie, bo wszystko zacznie się od początku i a nóż wreszcie trafi na podatny grunt. Panie Marcinie 1973 czekam niecierpliwie na ten pozew, BA JAK GO PAN NIE ZŁOŻY TO DLA MNIE JASNE BĘDZIE, ŻE PANA NARZECZONA NIE JEST BEZ WINY KORUMPOWANEGO URZĘDNIKA - tylko miała na razie szczęście.

sz
@Dariusz Suchoński

Czlowieku przeciez ty okradles firme na kilkadziesiat tysiecy. Aparaty pod przetarg sprzedawales na allegro jeszcze z fakturami z abmu...

@sz

Tak, tak, tak tak okradł on ABM System, tak że Maciek chciał się dogadać (mam maila w tym zakresie) bo Pan Suchoński wie dużo o ABM System i korupcji tam dlatego został skazany wmnówiono jemu tą kradzież aby pozabwić go wiarygodności. Taka jest prawda.

@Marcin 1973

Wie Pan co Panie Marcinie - Ci sami biegli gdy byłam u nich prywatnie wydali zupełnie inne stanowiska - dziękuję bo to dzięki Panu mogę wykorzystywać to kiedy jestem normalna a kiedy NIE a przy okazji sam Pan musi mieć uszkodzony OUN bo tego dowodzi własnie pana zachowanie względem narzeczonej a wobec mnie na GoWork i oczywiście ciągle czekam na ten pozew o zniesławienie i wszystko inne sorry ale ja będę pytała pana o niego często. W końcu to w moim interesie jest podjęcie ponowne tych spraw, także niech Pan pokaże jaja albo zniknie na wieki wieków Amen i narzeczona też winna Panu skopać tyłek a najlepiej wygonić ze swego życia bo bruździ jej Pan nie potrzebnie, bo oni pozwu Pan przeciwko mnie nie złoży ani nic nie zrobi bo i ona i ja i Pan i ABM System wszyscy wiemy, że było coś na rzeczy. A mnie cholernie podobają się sprzeczne opinie biegłych te sądowe i te z wizyt prywatnych :-). Dodam jeszcze, że tylko idioci Pana pokroju nie wiedzą, że każdy choćby najmniejszy stres ma wpływ na OUN. Spokojnie Pan ma też go zdrowo uszkodzonego tylko nie zdiagnozowanego. U mnie jest inaczej mam dwie diagnozy od tych samych lekarzy i to cholernie fajne jest tak mnie się to podoba, że pluję na monitor ze śmiechu i spadam z krzesła z tegoż samego powodu. Czekam, czekam, czekam na ten pozew. Pokaż Pan, Panie Marcin 1973 jaja - bo narazie śmiem wątpić, że je pan ma i współczuję Pana narzeczonej - narzeczonego idioty, który myśli, że jgo wpis mnie coś zrobi. Zrobi bo pobudzi mnie do działania jak właśnie tutaj ! Na dziś dzień jak widac jest Pan dla mnie użytecznym idiotą. Sądzę, że Pana narzeczona jest wkurzona i słusznie. Mam nadzieję, że pana przegoni na siedem wiatrów w końcu po co jej idiota użyteczny innej kobiecie :-). Zawsze mówię, cholernie źle się wychodzi jak się nie docenia inteligencji przeciwnika. Mogłabym przecież to wszystko ominąć ale NIe Pana mail mnie zmusił do działania i co ................. Szczerze to chyba tajemnica Poliszynela, że z takimi opiniami sprzecznymi od tych samych lekarzy nie tylko Pan ma problem ....................

Marcin 1973
@Barbara Kozieł

Pani Barbaro . Niestety mimo wielu chęci nie zniżę się do Pani poziomu i tylko napiszę tak jak w ostatnim mailu że życzę ogromnych sukcesów w obrażaniu innych.

@Marcin 1973

Pan się już zniżył nie widzi Pan tego. Sam Pana wpis sprawił, że jesteśmy oboje w tym samym miejscu. Musiał Pan wiedzieć, że mnie sprowokuje przecież, bo żaden człowiek nie czy zwierzę nie sprowokowane nie będzie atakować . Także swoim wpisem już Pan osiągnął mój poziom a może jeszcze niżej Pan trafił bo mnie sprowokował. A teraz ja czekam z niecierpliwościoa na pozew bo jak go nie będzie to zwyczajnie Pana narzeczona brała łapówki od ABM System i to ja mam rację !!!!!! Pańska narzeczona brała łapówki od ABM System tylko dziś rządzący nie mają zapotrzebowania na jej zamknięcie - i proszę o ten pozew bo zacznę ją szkalować z imienia i nazwiska i firmy wszędzie gdzie się da. Ten pozew jest dla mnie ważny bo ruszy mnie sprawy od początku a ja poczyniłam już kroki aby wskazać siebie jak należy, choćby wydałam pieniądze na badania u tych samych lekarzy gdzie paradoksalnie teraz mój OUN się "zrósł" czy jak bo przestał być uszkodzony i mam zapis "po przejściach, jednostka bardzo silna psychczicznie". Nikt po za Panem mnie nie sprowokował więc nie chce mnie się innych obrażać i spalać sie bez sensu w ich orbicie. U Pana tylko jestem bo czekam na pozew. Pan mnie sprowokował Pana obrażam innych nie potrzebuję. A właściwie nie obrażam bo od kiedy to prawda obraża. Pańska narzeczona brała łapówki od ABM System i niechże mnie Pan pozwie wreszcie ! A swoją drogą jak by Pan był inteligentny to by wiedział, że to nie moja wina to ABM system nie należycie zabezpieczył dane swoich klientów i tam powinien Pan zgłaszać swoje pretensje, ale Pan i bez jaj i jakiś taki około inteligentny tylko .............. ufffffffff ma Pan jeszcze narzeczoną ? bo każda normalna kopnęła by już Pan w tyłek chyba, że nadajecie na tych samych głupich falach. Grozić i ujadać potraficie a reszta to zimny pot i strach ..................

Dariusz Suchoński
@sz

Aparaty Panie sz, które sprzedawałem na allegro były, nazwijmy to bonusem do zakupu u wybranego dostawcy - kilku setek aparatów pod przetarg. I to był mój jedyny błąd jaki popełniłem, "biorąc bonusy nie umieszczone na zakupowych FV" oraz posłużenie się kopiami FV, które wystawiałem z ramienia ABM. Pewnie ktoś zada sobie pytanie dlaczego tak robiłem? od razu wyjaśniam: Gdyby aparaty te były umieszczone na zakupowej FV za przysłowiową złotówkę, musiałbym je oddać właścicielom firmy, gdyż to oni by za nie zapłacili!!! natomiast by je sprzedać potrzebowałem dokumenty by aparaty posiadały gwarancję. Do głowy mnie nie przyszło, że ABM System w taki sposób to wykorzysta. A dlaczego w ogóle tak postępowałem? Ponieważ w każdej normalnej Firmie, handlowiec otrzymujący prezenty od kontrahentów zatrzymuje je dla siebie a nie zanosi do dyrekcji firmy... Inaczej sprawa wygląda kiedy firma za to płaci.

@Marcin 1973

Panie Marcinie, może lepiej niech Pana narzeczona przyzna się bo wtedy nie poniesie odpowiedzialności karnej bo jak wariografy pójdą w ruch to będzie po tak zwanych jabłkach. Wie Pan złożyłam zażalenie na umorzenie postępowania w tej sprawie, także to jeszcze nie koniec a ja nie spocznę dopóki nie dowiodę korupcji w ABM System, ona tam była i już. A "jeżelim" chora psychicznie to trzeba unieważnić wszystkie umowy, które doprowadziłam do realizacji, bo jakże może to robić osoba chora psychicznie. Pretensję o nie należyte zabezpieczenie danych Pana narzeczonej proszę skladać do ABM System. Tu jest gdzieś moje GG jeżeli narzeczona chciałaby pogadać i opowiedzieć jak było naprawdę to zachęcam do kontaktu ze sobą a jak coś to życzę sukcesu w oszukaniu wariografu.

@anonymous, możesz opowiedzieć jeszcze coś o swoich doświadczeniach? Wszystkie informacje mogą być ważne dla osób poszukujących zatrudnienia. Na co należałoby zwrócić szczególną uwagę? Zapraszam do dyskusji byłych i obecnych pracowników, dajcie znać, czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany.

Na początku chciałabym się odnieść do wpisów o tym, że posty zostają usunięte- zdarza się tak wyłącznie wtedy, gdy są niezgodne z regulaminem, naruszają prawo i dobre imię. Niektóre wpisy mogą zostać także poddane moderacji. Przed pozostawieniem komentarza zapoznajcie się z regulaminem serwisu. @kl, możesz wyjaśnić, dlaczego odradzasz pracę w firmie? Jakie są Twoje doświadczenia z nią związane? @Drogi DS, na jaki rodzaj umowy byłeś zatrudniony? Czy próbowałeś w jakiś sposób rozwiązać sprawę, o której wspominasz?

@Karolina

Pani Karolino, zostałem zatrudniony na czas zastępstwa, następnie na czas nieograniczony. W firmie pracowałem 2,5 roku.

kl

subiektywnie odradzam kontakt z ABM Warszawa

dods

Drogi D.S. myślę, że jesteś wyjątkiem i nikogo nie znajdziesz. Lepiej w pierwszej kolejności zastanowić się nad swoich zachowaniem i przemyśleć po czyjej stronie leży wina. Ty już dobrze wiesz, co masz za uszami. Firma jest ok, pracuje w niej sporo osób, które to potwierdzą. Normalna atmosfera, pomocne szefostwo, spokój i zrozumienie dla różnych sytuacji życiowych pracowników.

Whinterspoon

Witam Panią, nie jest Pani pierwszą osobą której ten portal usuwa negatywne wpisy na temat różnych firm. Jest duże prawdopodobieństwo iż komuś lub jakiejś grupie osób zależy na tym aby nie udostępniać wizerunku różnych firm. Pozdrawiam serdecznie

Barbra1982
@dods

Głupoty i brednie. A firma jak ktoś słusznie zauważył - kibel i dopnę aby jako kibel skończyła !

barbra1982

szkoda, że usunięte - ciekawe jaką prawdę ktoś napisał czego ABM System znieść nie mógł ! Nie spocznę dopóki oni istnieć będą za to co mnie zrobili, chyba, że odzyskam swoje !

Pracowałem w ABM System Sp. z o.o. przez okres ponad roku.Miła atmosfera pracy, umowa o prace i jasne zasady prowizyjne. Ogólnie firma w porządku.

Barbra1982

Jowisz jakiś kontakt do siebie dasz - bo wiesz u mnie po wygranych w sądzie - dalej chcę iśc znimi do skargi nadzwyczajnej do tego co się Sąd nie ustosunkował i cąłkowicie pominął a ja wierzę, że i w karne pójdziemy - więć wszystko mile widziane.

barbra1982

TAK ABM SYSTEM MA SPRAWĘ O MOBBING między innymi, ale mają też dużo więcej za uszami i to też jest przedmiotem sprawy sądowej. Jak chcesz posłuchać o mobbingu to rozprawa 26 lipca o godzinie 11 w sali 31 - w sądzie na Kocjana syg. akt VIIP 481/12

klient

he, he, pijar, marketing to widać podstawa do tworzenia wirtualnego wizerunku, co?

Zostaw merytoryczną opinię o Abm System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abm System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abm System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abm System Sp. z o.o.?

Abm System Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Warszawa

Abm System Sp. z o.o.