Graficon Factory Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Graficon Factory Sp. z o.o. Sp.k.

Zainteresowany

Jestem osobą poszkodowaną przez tą firmę i Tomasza Łowkisa, czy mogę poprosić o więcej informacji od osób oszukanych lub kontakt.

Maniek
@Zainteresowany 25.09.2017 10:17
Jestem osobą poszkodowaną przez tą firmę i Tomasza Łowkisa, czy mogę poprosić o więcej informacji od osób oszukanych lub kontak...

Witam, również jestem osobą poszkodowaną. Nie wywiązuję się z umowy.

Podwykonawca

Potwierdzam, prokurent Tomasz Łowkis to oszust nie płaci podwykonawcom za wykonane prace. Całkowity brak profesjonalizmu, lowelas z beemką i modelką w tle.

znajoma

oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o Graficon Factory Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graficon Factory Sp. z o.o. Sp.k.