Hydropool Sp. z o.o.

Opinie o Hydropool Sp. z o.o.

kilid

Na atmosferę @rrr narzekać na pewno nie można, bo jest ona, co tu dużo ukrywać - dobra. Wiem, że nawet na stanowisku magazyniera w tej firmie dostaje się umowę o pracę, natomiast same zarobki przekraczają 2300 złotych netto, można również liczyć na premię.

były pracownik

W Hydropool pracowałem przez kilka miesięcy. \"Filar\" firmy - Tomek W. bardzo pomocny i koleżeński. Atmosfera fajna. Praca ciekawa. Zarobki w tamtym okresie nie powalały ale względem rynku nie wypadały najgorzej. Jedynie Pani prezes mogła by delikatnie zmienić podejście do pracowników. Ogólne wrażanie pozytywne i darmowe SPA po pracy :).

Zostaw opinię o Hydropool Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydropool Sp. z o.o.