Opinie o Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) w Poznań

magazyn

a gdzie te premie płacą i jakie

Waldi

Mam pytanie czy Firma jeszcze funkcjonuje , nie widzę żadnych nowych wpisów , strona Gal Nov nie działa co się tam dzieje może ktoś z pracowników magazynu coś sensownego napisze

kent

@maras a sądzisz, że kto się tutaj wypowiada, jak nie właśnie pracownicy firmy Galenica Nova? nikt inny chyba nie traciłby czasu. Chyba, że ja, ale ja to firmą jestem zainteresowany tak na przyszłość.

maras

dajta mi opinie gowork pracowników tam zatrudnionych wtedy pierdolta

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn

Tam pracowników zawsze brakuje,ale cudów się nie spodziewaj

xxxxx

Tam pracowników zawsze brakuje,ale cudów się nie spodziewaj

maras

chcesz masz chęci spróbować można nie będzie si zawsze można dalej szukać twój wybór twoje życie jak się kierujesz tym gównem g....work to nigdy nie Znajdziesz bo nigdy nie znajdziesz opini o g... work a tam tez ludzie pracuja i tak mnie usuna ale cooo miii tam

maxfarm

No to się zaczeło psucie od środka

@@@@

Zgnitusem jesteś ty.

Robi

Ludzie czy wam nie wstyd , tak skomleć na własną firmę , publicznie pranie brudu , pociskanie i wytykanie , sobie na forum ??? czy naprawdę Ludzie z Magazynu maja taki niski poziom intelektualny ?? dobrze ze nazwiskami nie rzucacie , szukając pracy tu mnie przywiało i masakra co wy wyrabiacie , na miejscu właścicieli Galeniki bym was wszystkich wymienił , wstydu nie macie , jak wam sie nie podoba ta praca to wypad zgnitusy !!!!!!!!!!

xyz

w tej firmie nie są potrzebni farmaceuci tylko ludzie którzy mają pojęcie o pracy na magazynie {logistyka}

Madej

Umowa o pracę dopiero po przepracowanym roku na umowę zlecenie o ile się sprawdzisz

@@@

Tylko nie w tej firmie.omijać szerokim łukiem.

milka

nie ma takiego stanowiska

olo

i jak bony były?

marian

Idą Święta, słyszałam, że będą bony i paczki dla dzieci. Hip, hip hura !

*****

Jaka żyła złota zapraszam zobaczyć tą żyłę.na nic nie ma kasy wypłaty kiepskie premii zero.

****

Z tego co widać szykują się zmiany . Mam nadzieje że zmieni się też donoszenie W.Ż. do pana prezesa .Może w końcu weżmie się do pracy bo jak narazie nie robi nic oprócz kablowania.

udziałowiec

jeszcze wam płaci bo z naszej kasy co włożyliśmy, a ja nie moę sprzedać udziałów a Prezes śmieje się z tego znaczy że jesteście mało warci na rynku, a poszanowanie żenujące

magazyn

Wolna amerykanka w telemarketingu możesz się na jakiś czas zatrudnić ale szłu nima d... nie urywa. Każdy wrogiem w telemele do siebie trzeba uważać, płacą jeszcze na czas.Brak profesjonalizmu i zarządzania oraz szkoleń.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona)
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.

Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona)