Izmar Sp. z o.o. Apteka

Opinie o Izmar Sp. z o.o. Apteka

CZY TO ŻART?? Pracuję dla tej firmy i jakoś nie zauważyłam nic z tego co wypisuje ta pani. Praca owszem ciekawa, ale dobrego słowa ani pochwały tam nie usłyszysz no chyba że od kolegów z pracy.(usunięte przez administratora) . 10 lat aptek dbam o zdrowie - kpina, ciągły szantaż " wyciągniemy konsekwencje służbowe", a na czele tworznia zaówień tego stoi koleś z którego głupoty śmieją się nawet przedstawiciele. od pierwszych dni pracy było dla mnie jasne że ten co mną rządzi nie a bladego pojęcia o pracy w aptece. to nie apteka tylko biznes w którym masz wyrabiać normy (zupełnie jak przy taśmie). praca na akord bez premii za przekroczenie norm

Zostaw opinię o Izmar Sp. z o.o. Apteka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izmar Sp. z o.o. Apteka