Infico Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Infico Sp. z o.o.

malina

sprobuj sama do nich alikowac, wiesz czasem na stronach internetowych nie zjadziesz nowych ofert pracy, czasami firmy zamieszczaja je na swoich stronach wiec, wejdz i sprawdz, pewnie teraz kogos beda szukać.

poddany

Bardzo miło wspominam pracę w Infico, zczególnie szefa rządzącego twardą ręką niczym północnokoreański przywódca Kim Dzong Un. Rządy "twardej pięty" wychodzą wszystkim na dobre i dają sukces finansowy. Zarobki na poziomie północnokoreańskim dają stabilizację i gwarantują wysoki poziom życia.

Szkoda czasu, zarobki beznadziejne,wymagania ogromne.

Zostaw opinię o Infico Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infico Sp. z o.o.