Opinie o Pdtec Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pdtec Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pdtec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pdtec Sp. z o.o. w Gdynia

Ogłoszenie na Inżynier Oprogramowania do Pdtec Sp. z o.o. pojawiało się w InfoPraca.pl, polecacie aplikować?

Ear of grain Nowy wpis

Moja historia z @Pracodawca rozpoczęła się w 2018. Wtedy z jeszcze niewielką wiedzą dołączyłem do firmy. Firma traktowała mnie bardzo dobrze od samego początku. Jako developer .net dostawałem zadania dopasowane do moich umiejętności, tak by poszerzać moje horyzonty programowania. Po 4,5 roku, czyli w 2022 postanowiłem opuścić firmę i poszukać nowego pracodawcy. W tym czasie pracowałem w dużej firmie SH i czułem się tam jak mały trybik w dużej korporacji bez wpływu na jej działanie. W każdym projekcie brakowało mi podstawowych rzeczy, które od zawsze były u @Pracodawca. Po 1,5 roku, pracy w innej firmie postanowiłem wrócić do @Pracodawca. Na chwilę obecną muszę powiedzieć, że była to dobra decyzja. Firma przez 1,5 roku posunęła się do przodu w wielu kwestiach, ale solidne podstawy zostały. Jeżeli szukacie pracodawcy, który patrzy na pracowników indywidualnie w każdym widzi wartość i go docenia to jest to właściwe miejsce. Zarobki są naprawdę konkurencyjne, a ludzie spoko. Obecnie jest dużo projektów dla dużych graczy, więc można się poczuć jak w dużej firmie. :D Również dzięki temu, że jest to mała firma to każdy pracownik posiada część odpowiedzialności i możliwości wpływu na projekty. Na drobny minus muszę zaznaczyć, że niektóre komponenty są napisane w starszej technologii. Mam nadzieję, że czasem się to zmieni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pdtec Sp. z o.o.?

MK Nowy wpis

Pracuję w PDTec od niedawna, dołączając do zespołu jeszcze w trakcie studiów. Muszę przyznać, że doświadczenia w tej firmie przerosły moje oczekiwania. W porównaniu do innych firm, z którymi miałem kontakt i opinii z pierwszej ręki, PDTec oferuje niesamowicie solidną i szybką możliwość rozwoju. To miejsce nie tylko poszerza moje umiejętności branżowe, ale także stawia duży nacisk na rozwijanie kompetencji językowych. Współpraca w zespole opiera się na wzajemnej pomocy. Nie spotkałem się tutaj z niemiłą sytuacją czy brakiem wsparcia. Co więcej, firma aktywnie dofinansowuje szkolenia, a team leaderzy angażują się w pomoc w odkrywaniu ścieżki kariery, chociażby pomagając dobrać odpowiednie kursy i szkolenia. Jednym z wielkich atutów PDTec jest elastyczność godzin pracy, co idealnie wpisuje się w harmonogram studiów dziennych. Dodatkowo, firma nie tylko oferuje pakiety medyczne i karty sportowe dla pracowników, ale także dla ich rodzin (z oczywistych względów za dodatkową niewielką dopłatą). To bardzo istotne i wartościowe świadczenie pracodawcy. Co więcej, firma gwarantuje wysokiej jakości sprzęt dla pracowników, który w razie zużycia lub awarii bezproblemowo można wymienić. Dodatkowo, dostarcza także różnorodne dodatki, takie jak chociażby plecaki. To drobne, ale przyjemne szczegóły, które tworzą pozytywną atmosferę pracy i podkreślają troskę pracodawcy o komfort i satysfakcję z pracy. Należy podkreślić, że praca w PDTec odbywa się w 100% zdalnie, co eliminuje konieczność dojazdów. To zdecydowanie ułatwia utrzymanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z wyboru PDTec.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pdtec Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Mariusz

Bardzo przyjazna atmosfera pracy. Pracownicy bardzo pomocni. Praca w teamach 5-7 osobowych w nowych technologiach. Stabilne, atrakcyjne wynagrodzenie. Pakiety multisport / luxmed, dofinansowanie szkoleń.

CH

W PDTec pracujemy dla największych globalnych marek motoryzacyjnych. Jest to doskonała firma dla osób, które chcą się jak najwięcej nauczyć. Świetna atmosfera, deweloperzy z wieloletnim doświadczeniem, pasją i profesjonalizmem. Duży nacisk na rozwój – dofinansowanie do szkoleń. Pracodawca stabilny, wynagrodzenie konkurencyjne. Na dziś możliwość 100% pracy zdalnej.

jj

znajomy pracował jakiś czas temu to mówił o kontrakcie, ale to było dobre 5 lat temu, wiec wiesz @janko od tamtego czasu mogło sie naprawde dużo zmienić w tym temacie. A teraz poszukują test engineera

admin

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie PDTec Sp. z o.o.? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Pdtec Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Pdtec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pdtec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pdtec Sp. z o.o.?

Pdtec Sp. z o.o.
  • Wrocławska 103