Opinie o Intense Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Intense Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intense Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intense Group Sp. z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie kariera na stanowisku Project Manager. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Intense Group Sp. z o.o.?

LadyB Nowy wpis

Pracowałam w Intense niecałe 2 lata. Czas ten wspominam bardzo dobrze, sporo się nauczyłam, poznałam ciekawych ludzi, miałam okazję sama poprowadzić projekty. W tym czasie firma liczyła nieco ponad 20 osób, można było zawsze wszystkie rzeczy "kadrowe" załatwić szybko, czas pracy w razie potrzeby był elastyczny. Dodatkowo firma organizowała wyjścia integracyjne oraz jeden do roku wyjazd integracyjny.

Czy Intense Group Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Alicja Nowy wpis

Ale chyba normalnie staże są, bo czemu by nie?

Pracownik_wspomaga_bota Nowy wpis
@Alicja

A może łatwiej napisać/zadzwonić do firmy. Zamiast żeby wasz bot dodawał spamowal .profil każdej firmy sztucznymi durnymi pytaniami z automatu.

Mneva

Pracuję tu już dłuższą chwilę i ogólnie jestem zadowolony, wiadomo zawsze znajdą się jakieś minusy, ale "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Platforma jest dość przemyślana i raczej nie zdarzają się krytyczne błędy, więc można spokojnie wykonywać swoje obowiązki zamiast gasić pożary. Pracownicy i poszczególne działy mają sporą niezależność. Firma się rozwija. Na dzień dzisiejszy pracuje tutaj około 40 osób. W ciągu kilku lat zatrudnili bodajże z 15-20 dodatkowych pracowników, przy rotacji obejmującej może ze 4 osoby. Starają się raz lub dwa razy w roku podnieść wynagrodzenie. Nie jest to typowy "januszex", nie ma korpo atmosfery, zbędnych procedur itp. Nie trzeba pisać maili do administratora, o uprawnienia pozwolenia itp. Większość tematów można załatwić dość szybko. Zarząd ma dobre pojęcie zarówno techniczne jak i biznesowe i widać, że ten "statek" płynie swoim tempem, ale w dobrym kierunku, można z nimi "normalnie" ​porozmawiać. Pracownicy głównie w wieku 25-40. Zazwyczaj każdy znajdzie czas, żeby pomóc innym. Elastyczne godziny pracy, praca zdalna do ustalenia z przelozonym, zachowany work-life balance - nie ma telefonów po godzinach. Kilka razy w roku organizowane są wyjścia/wyjazdy integracyjne. Premie kwartalne, karta Multisport, opieka medyczna sfinansowane szkolenia, które można samemu wybrać (musi być w powiązanej tematyce) Ogólnie bardzo fajne miejsce, jeśli ktoś ceni sobie spokój i chce po prostu robić swoje, bez walki z wiatrakami. Jeśli ktoś ma ochotę się wykazać, to nikt nie robi problemów ze zgłaszaniem swoich pomysłów i czasami niektóre nawet wchodzą w życie. JEN

Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

Rozmowa rekrutacyjna bardzo nieprzyjemna. Podczas całej rozmowy osoba rekrutująca (właściciel firmy) próbuje udowodnić, że kandydat na dane stanowisko niczego nie potrafi, niczego wartościowego sobą nie reprezentuje, jego umiejętności są do bani i nie potrzebnie zabiera tylko czas "wielkiemu prezesowi". W każdym zdaniu właściciela firmy wyczuwana jest wyższość z jaką traktuje kandydata. Najgorsza rozmowa kwalifikacyjna w moim życiu!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
maciek ban

Najgorsza agencja ever

Jarosław
@maciek ban

No ale dlaczego? Z takiej opinii to ja się niczego nie dowiem :D

@Jarosław

Szkoda słów

Jerzy

Czy firma działa bez zmian? To bardzo dziwne, że nikt nie pisze.

admin

Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Intense Group Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Intense Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Intense Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intense Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intense Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intense Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intense Group Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intense Group Sp. z o.o.
  • Gdyńska 31