Oracle Polska

Opinie o Oracle Polska

anonymous

Working in oracle polska differs from organization to organization ( i had observed 4 types /departments: blukai, responsys, maxymiser and micros). So to tell, my experience (working in one organisation from those 4 above, which was experiencing lots of chages in departments/managerial and geografical aspects) in few words can be described like this-it is good but slow due to org. changes still happening. Pros: great ofece ( location (warsaw offices) and interiors, software and supply - tea, cofee, apples, juices), benefit system, medical isurance, help in relocation ( documents, relocation budget), good compensation (salary), quaterly bonuses (sometimes not happening though due to financial pools), corpo phones (for some positions- copro cars and private parking lots paid by company), diversity in nationalities (multicultural teams), stayable work place. Cons: the only bad thing i see is it is slow- in salary reviews, career-wise and operational-wise. Overal opinion: there are good managers (inc. poles, germans, ukraininans and british& american people), however there are really stubborn ones who (imho) are not right candidates to "have the seat". Good place for long-term staying if you are on the spot (i mean if your career title is managerial type). Great for stability, Bad for career path.

Opi

Musi znać język angielski nawet po to, by przeczytać i zrozumieć ofertę pracy @direct. Myślę, że to dobry pomysł by tak robić.

lukasz657

To niepoważni klienci

aa

A jakieś opinie o oddziale w Krakowie? Nie ma osobnego wątku, wydawało mi się, że Oracle to firma marzeń, a słyszałem ostatnio miażdżące opinie :/

jfk

ta wyżynarka to każdym dziale występuje? mam na myśli te techniczne, niezwiazane z sales

Pracuje się fajnie, do czasu. Ludzie są ok, nie ma co się jednak łudzić, że będą to głębsze relacje. Płacą dobrze. Co do "działu sprzedaży" - o który konkretnie pytasz? Jest ich sporo, warto wiedzieć o co pytać, skoro taka wielka wola aplikowania. O stażach mowy raczej nie ma-wysoce wykwalifikowani ludzie to target tej firmy.

To jest wyzynarka. Swietnie placa i ostro wymagaja. Tu nie ma czegos takiego jak staz. To jest firma nastawiona na wynik w kazdym kwartale dlatego szukaja z doswiadczeniem do konkretnej roboty. Musisz byc non stop na fali. Zmeczysz sie - out. Rekrutuja glownie w direckcie konkretne osoby lub ogolna ale po ludziach w firmie. Przyprowadzisz osobe, zatrudnia ja to masz "znalezne" 1k usd. Ale teraz jest totalny kryzys

olek

Oracle to bardzo znana firma, ba znane amerykańskie przedsiębiorstwo, ale nie maja tutaj zbyt wielu komentarzy. Czy w ogóle zatrudniają czesto do polskiego oddziału? Gdzie można przejrzeć ich aktualne oferty pracy? Skoro to amerykańska korporacja, to na jakim poziomie jest tu system socjalny? Pozdrawiam.

romek

haha, co to za prównania są " jesteś świeżo po studiach, ciepły jak frytka wyjęta z oleju", a co to uwazacie, że jak student to już doświadczenia nie ma? a moze pracuje 5 dni w tygodniu, a uczy sie weekendowo? i ma nieraz większe doswioadczenie od tych wszystkich "specjalistów" z branży.Ile u nich można zarobić?

kebab

a tam przyjmują do oracle tylko super zawodowych kaskaderów od it czy taki początkujący wojownik jak ja też ma szansę się nauczyć rzemiosła i pokazać co potrafi w boju? jesteś świeżo po studiach, ciepły jak frytka wyjęta z oleju, i bardzo mi na pierwszej dobrej pracy zależy. warto im zaufać jako firmie?

orcoracja

Dobra firma, warunki w miarę rozsądne, ludzie przyzwoici, tylko schemat decyzyjny lekko słaby, ale nie ma się co dziwić w końcu duża korporacja. Mogliby w końcu ogarnąć tylko królewnę J. z szóstego piętra bo jej fakapy bywają męczące, a śliska jak cholera.

Paweł
@orcoracja 05.11.2014 19:35

Ha Ha Ha. Ona dalej tam robi? Dalej się nabierają na to, że ona w ogóle pracuje? O w mordę :D

Gregor
@Paweł 14.11.2014 14:32

Ech Faktycznie. Niedawno odszedł Michał, bo chyba już nie radził sobie z tym leserem. Takiego dobrego i pracowitego chłopaka straciła ta firma, bo są lepsi w udawaniu, że pracują. Jest już nowa dziewczyna na miejsce Michała, ale ta pewnie też długo nie wytrzyma. Z resztą w cale się jej nie dziwie. Ja sam nie chciałbym za żadne pieniądze z kimś takim pracować.

Zostaw opinię o Oracle Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oracle Polska