Gdańsk

Opinie o Modena Sp. z o.o. Drukarnia Przedsiębiorstwo Poligraficzno-Wydawnicze Czesław Grądziel

Kamila

Zachęcam do kontaktu drukarzy offsetowych, mam ciekawą ofertę pracy: - umowa o pracę - dobre wynagrodzenie plus premie - zakładowy fundusz świadczeń socjalnych. Kamila +48 668 895 937

Filipek

Skąd takie rewelacje macie? Konkurencja podrzuciła?

Aaa

Nie warto. Firma na sjraju upadłości. Generalnie prawie już nic nie drukuje. Maszyny drukarskie w stanie krytycznym poza kurczakim tj. Heidelbergiem w B3 formacie i gilotynami. Atmoswera kiepska bo nie wiesz kidy cie szef zwolni. A

dupsko z trzeciej ligi

hahaha spadający kamień dasfidania

Centrum Arrupe

Profesjonalni a ponadto wspierający wartościowe inicjatywy.

Zostaw opinię o Modena Sp. z o.o. Drukarnia Przedsiębiorstwo Poligraficzno-Wydawnicze Czesław Grądziel - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modena Sp. z o.o. Drukarnia Przedsiębiorstwo Poligraficzno-Wydawnicze Czesław Grądziel