Gdańsk

1 1

Opinie o Modena Sp. z o.o. Drukarnia Przedsiębiorstwo Poligraficzno-Wydawnicze Czesław Grądziel

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Filipek

Skąd takie rewelacje macie? Konkurencja podrzuciła?

Aaa

Nie warto. Firma na sjraju upadłości. Generalnie prawie już nic nie drukuje. Maszyny drukarskie w stanie krytycznym poza kurczakim tj. Heidelbergiem w B3 formacie i gilotynami. Atmoswera kiepska bo nie wiesz kidy cie szef zwolni. A

dupsko z trzeciej ligi

hahaha spadający kamień dasfidania

Centrum Arrupe

Profesjonalni a ponadto wspierający wartościowe inicjatywy.

Zostaw opinię o Modena Sp. z o.o. Drukarnia Przedsiębiorstwo Poligraficzno-Wydawnicze Czesław Grądziel - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modena Sp. z o.o. Drukarnia Przedsiębiorstwo Poligraficzno-Wydawnicze Czesław Grądziel