CCL Label Sp. z o.o.

Kiekrz

Opinie o CCL Label Sp. z o.o.

w3er

@Norek na chwile obecan poszuka pomocnika druku w Poznaniu oferuja bogate pakiety opieki medycznej Lux Med, wynagrodzenie: podstawa+premia regulaminowa

kdbz

Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany to firma poszukuje drukarzy z minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy na maszynie rolowej z opanowanymi technikami druku fleksograficznego i sitodruku. Praca na terenie Poznania. Oferują umowę o pracę oraz wysokie wynagrodzenie (płaca zasadnicza, premia, dodatek motywacyjny).

wypowiedz wygenerowana automatycznie

Zostaw opinię o CCL Label Sp. z o.o. - Kiekrz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CCL Label Sp. z o.o.