Opinie o Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Larysa Nowy wpis

Dzień dobry. czy jest tu może ktoś zorientowany w zarobkach Indirect Sales Team Coordinator’a? jeszcze wczoraj pojawiła się oferta w sieci. myślę, że warunki raczej spełniam, na pewno przebijam wymagane 2-letnie doświadczenie w sprzedaży. czy warto starać się o ten wakat?

Administrator Nowy wpis

Ktoś aplikuje do firmy Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Olga

Oceniasz na forum publicznym firmę w sposób negatywny ale niestety nie podajesz żadnych argumentów na potwierdzenie swoich słów. Nie wiadomo z jakiego powodu właśnie takie zdanie masz o firmie. Czy możesz wyjaśnić?

Misiek

Renata O czym tym piszesz jak może być nastawiona na zysk firma która przez ostatnie trzy lata utopiła co najmniej 50 mln złotych? Oczywiście pod wodzą prezesa i dyrektora sprzedaży zdobyli sporą cześć rynku ale to kosztuje. Jak widać przynajmniej Prezes stracił pracę po realizowaniu z sukcesem strategii. Ciekawe, że jeszcze Dyrektor Sprzedaży tam jest skoro jako wielki specjalista narobił tyle promocji ze właściciele z Niemiec muszą tirami dowozić kasę aby zasypać dziurę. Wiec naprawdę nie narzekaj nawet jeżeli na koniec dopaliłaś dość sporo to i tak w podsumowaniu wyszło co najwyżej na zero bo nieświadomie dostałaś wielką promocję. No firme pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Rafal Nowy wpis
@Misiek

Misiek masz święta racje. Z perspektywy czasu jako były pracownik jest mi po prostu przykro, iż poprzez działania dwóch poprzednich prezesów nomen omen rafalow (w końcu można sprawdzić w KRS) fajna firma zeszła na psy. No vozvjak mawiał klasyk w prawdziwym biznesie nie chodzi tam o jakieś dziadowskie oszczędności tylko o to abyś miś był na miarę naszych czasów (w komu flotą urosła ) a my jako konsultanci… ????. A ludzi którzy ja tworzyli i cokolwiek wiedzieli o biznesie na sile usunęli. Brawo panowie prezesi. Chociaż z drugiej strony właściwie wysłali z centrali młodego zdolnego ale bez doświadczenia i znajomosci rynku ( tzw her doktor doktor ) aby uzdrowił firmę. Chyba wszyscy trochę siebie warci. No ale jak się bawić w firmę to kto bogatemu zabroni. Prawda?

Klient Nowy wpis

Skubią, to delikatnie mówiąc. Przy wynajmie dluterminowym, uwazajcie na nadkilometrowki. Licza×2. Czytajcie uważnie umowy. Zero telerancji dla klienta. Firma pikuje w stronę czarnej listy

Anita

Dlaczego jest tak mało komentarzy o tej firmie? Liczyłam , że czegoś się dowiem o przyszłym pracodawcy.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Praktykant (-ka) / Stażysta (-ka)?

Ok

Czy są jakieś premie dla pracowników ?

Norbert

@Gość Możesz rozwinąć swoją opinię. Najłatwiej jest oskarżyć gorzej z udokumentowaniem.

Nie polecam tej firmy, masakra

Muniek

Jest tak dobrze tu pracować, że nikomu nie zależy żeby pisać? Podpowiedzcie coś o rekrutacji?

kryspin

BARDZO NIE POLECAM !!!!!! NIE SPOLIDNI, NIE KOMPETĘTNI I NIE RZETELNI. W CZERWCU ZAMOWIŁAM AUTO MIALO BYC DO DOBIORU 30 WRZESNIA W TYM DNIU SAMA DZWONIE DO @ATHLON I SŁYSZE ZE AUTO NIE JEST GOTOWE I ZAPRASZAJA PO ODDBIÓR 30 PAZDZIERNIKA W TYM DNIU DZWONIE I SŁYSZE ZE NIE MOGA ZNALESC AUTA I PO ODBIOR ZAPRASZAJA 30 LISTOPADA LUB W POLOWIE GRUDNIA. DLA JASNOSCI SAMA MUSIAŁA DOWIADYWAC SIE CO Z AUTEM KONTAKT UTRUDNIONY TELEFONY SA IGNOROWANE NA MAILA ODPOWIEDZI Z KILKUDNIOWYM OPÓZNIENIEM. TERAZ CHCA MI WCISNAC AUTO CHOCIAZ WYJEZDZAJAC Z SALONU I JEZDZAC ZALEDWIE DWA TYGODNIE STRACE 20%. LICZYŁAM SIE Z TYM ZE NOWYM AUTEM POJEZDZE TYLKO DWA MIESIACE ALE NIE DWA TYGODNIE !!!!!! BARDZO NASTAWIENI NA ILOŚC NIE NA JAKOŚC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NN
@kryspin

to nie jest opinia o pracodawcy. Pozdrawiam

admin

Masz za sobą rekrutację w firmie Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 142A
    02-305 Warszawa

Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o.