counter
2 40 59 5 1
Wełna Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Ludzie po wielu latach rzetelnej pracy zostają "poproszeni" o rozstanie się z firmą bez możliwości rozmowy o zaistniałych problemach. Kierownictwo wegetuje w brodziku intelektualnym. Priorytety to mamona i służbowa fura, człowiek się nie liczy. Światowa nazwa, polskie wykonanie.

Tak3Nie2
Nazwa działu: IT

Witam, Czy w itelligence kwota 9000 zł brutto jest możliwa? Mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia w obecnej firmie, czy to nie bywa przeszkodą?

@Inżynier sieciowy

Wszystko zależy od doświadczenia i poziomu, na który się startuje...

@Inżynier sieciowy

3 miesięczny okres wypowiedzenia nie stanowi przeszkody...

@Pracownik

Ale czy ta kwota jest w ogóle realna? Słyszałem różne opinie na temat płacy w itelligence. Może się ktoś podzielić widełkami?

@Pracownik

Chodzi mi o stanowisko "inżynier sieciowy", które pojawia się w ofertach pracy.

@Inżynier sieciowy

Umów się, przyjdź, porozmawiaj w najgorszym wypadku stracisz trochę czasu, w lepszym wyjdziesz zadowolony. Firma nie jest zła, ma dużo pozytywów (negatywy oczywiście się też znajdą jak wszędzie) :)

Wanda
@Pracownik

Właśnie chciałabym się dowiedzieć konkretów o tym, jak się pracuje w Itelligence. Napisałeś, że firma ma dużo pozytywów. Możesz powiedzieć, jakie są Twoim zdaniem jej największe zalety?

Pracownik Nowy wpis
@Wanda

Największa zaletą z pewnością są ludzie, którzy siedzą obok przy biurku - dotyczy to całej firmy, każdego działu. Ciągle rozbudowywany program benefitów, jasna ścieżka kariery, regularne rozmowy nt rozwoju zawodowego i finansowego, imprezy integracyjne i jeszcze raz podkreślę ludzie!!!

Wanda Nowy wpis
@Pracownik

No muszę zatem powiedzieć, że brzmi to świetnie! Dobra atmosfera to dla wielu osób jeden z najważniejszych czynników w pracy, więc dobrze wiedzieć, że w Itelligence można na taką właśnie atmosferę liczyć. Właśnie tam rekrutują: https://itelligencegroup.com/pl/praca/jobs/all-jobs/ Wiesz, jak duże należy mieć doświadczenie na danym stanowisku, żeby dostać tam pracę?

Pracownik Nowy wpis
@Wanda

Wszystko zależy od stanowiska i jak wszędzie aktualnego zapotrzebowania. Są różne poziomy zaawansowania, zawsze warto porozmawiać z osobą rekrutującą, w najgorszym wypadku stracisz chwilę na wysłanie aplikacji i ewentualnie chwilę na rozmowę telefoniczną.

TakNie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Itelligence Sp. z o.o.?

@Pytanie

UoP

nestle
Nazwa działu: IT

Chciałabym zostać konsultantem Sap. Mam doświadczenie w jednym z modułów, ale tylko jeśli chodzi o obsługę. Czy firma przucza junior ? Jak to wyglada

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ABAP/EDI
Nazwa działu: IT

Cześć Pytanie do pracowników Itelligence, jak firma podchodzi do pracy zdalnej programistów spoza Poznania? Ile dni w tygodniu trzeba pojawić się w siedzibie firmy? (zakładając, że w danym tygodniu nie ma potrzeby spotkań itp.).

Marcin

Witam, Opinia negatywna dlaczego? - wysłałem CV - Pani praktykantka umówiła Mnie na kwiecien na rozmowę gdy mamy juz czerwiec :), - Pani z HR'u ponad 3, czy nawet 4 razy przekładała rozmowę wstępną, marnując mój czas i urlopy, zmiany w harmonogramie pracy itp, bo ciągle jej się przedłużają rozmowy z innymi kandydatami, nawet o 8 rano!!. Byli proszeni o podesłanie @'a z potwierdzeniami spotkań, nigdy takie nie przyszły, - finalnie znów nie dali znać na propozycję spotkania, żadnej odpowiedzi zwrotnej, znów olali kandydata

Tak4Nie
Elżbieta
@Marcin

Oczywiście - takiego typu zachowania nie powinny mieć miejsca i ten fakt raczej nie powinien podlegać żadnej dyskusji. Jednak należy rozważyć, że w firmie Itelligence mógł w owym czasie panować jakiś chaos organizacyjny o stąd też mogła wyniknąć tak nieprzyjemna sytuacja. Może warto byłoby osobiście udać się do siedziby firmy i spróbować to wyjaśnić? Jak myślisz: byłoby to dobre rozwiązanie?

TakNie1

Ewa
@Elżbieta

Pytanie kto by chciał pracowac w firmie, w ktorej panuje chaos organizacyjny :)

Tak9Nie
kandydat

Niestety negatywne opinie na stronie są prawdziwe :( Po zapytaniu się czy otrzymam odpowiedz nawet jeśli wynik rekrutacji będzie negatywny zapewniono mnie, że owszem, nawet wówczas dostanę informację telefonicznie. Jak można się domyślić minęło kilka miesięcy i nikt do mnie zadzwonił, ani nie wysłał maila :( Wcześniej jakoś pani z HR dzwoniła kilka razy, żeby umówić się na rozmowę telefoniczna :/ Brak szacunku dla kandydatów :/

Elżbieta
@kandydat

Oczywiście - jeśli osoba przeprowadzająca z Tobą rozmowę zapewniła Cię, że dostaniesz odpowiedź o wyniku rekrutacji, to powinna dotrzymać słowa. Ten fakt nie ulega chyba wątpliwości. Może nie stało się tak z powodu jakiegoś zamieszania w firmie Itelligence. A powiedz - czy w trakcie rozmowy dowiedziałeś się czegoś odnośnie warunków, jakie mieliby Ci ewentualnie zaproponować?

TakNie1

kandydat
@Elżbieta

Tak, wszystkie informacje odnośnie wynagrodzenia itp. zostały mi dostarczone.

Uki2019
Nazwa działu: IT

Witam - niech ktoś podzieli się info - jak sie pracuje w tej firmie jako system admin (administrator systemów) i jaka tam jest atmosfera? Pozdrawiam

Cześć
@Uki2019

Atmosfera i praca są zadowalające :) Ciekawi ludzie w dziale sprawiają, że chętnie się przychodzi do pracy

@Cześć

Taka odpowiedź z Twojej strony z całą pewnością ucieszyła @Uki2019. Być może zechce on - pod Twoim wpływem - aplikować do Itelligence. Przeglądając ich stronę natknęłam się na ciekawą informacją. Firma ta jest partnerem merytorycznym studiów podyplomowych “SAP – zintegrowane systemy informatyczne” w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Program studiów obejmuje m.in. zagadnienia związane z metodologią wdrożenia, zarządzaniem projektem wdrożeniowym oraz zastosowaniem poszczególnych modułów systemu SAP. Wiesz może, czy absolwent takich studiów może od razu po ich ukończeniu dostać stałą pracę w Itelligence?

Ziom 9642
@Uki2019

Bardzo dobra atmosfera, rozwój mega, elastyczne podejście do człowieka, nie jest to typowe korpo, więc zawsze możesz się dogadać z szefem. Nie wiem, czego szukasz, więc trudno podpowiedzieć. Dla mnie jest to trzeci pracodawca i jak do tej pory najlepszy. Pozdrawiam

Marcin
@Ziom 9642

Skoro w Twojej ocenie praca w firmie Itelligence daje możliwości rozwoju zawodowego, to zastanawia mnie, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą ubiegać się o pracę w tej firmie? Dla osób poszukujących firmy, która przygotuje ich odpowiednio do wykonywania obowiązków to ważna informacja, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz, jak to wygląda.

Nazwa działu: IT

Właściwie to nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Pieniądze rozsądne, fundusz szkoleniowy (duża część szkoleń bez lojalki), Multisport Plus za free. Nie znam nikogo kto by narzekał. Co pół roku rozmowa półroczna na której jest feedback i negocjowanie warunków umowy. Co roku rozmowa roczna, gdzie ustalasz co będziesz robił podczas tego roku, jakie projekty i szkolenia/ certyfikaty musisz zrobić, żeby mieć awans. Duża możliwość pracy zdalnej. Nie ma nerwów, wyścigu szczurów. Robisz swoje, uczysz się, ludzie głównie z dobrym poczuciem humoru, sporo jajcarzy. Godziny pracy elastyczne. Kilka rodzajów premii.

Tak6Nie
Alex
Nazwa działu: IT

Jak wygląda sprawa z zarobkami i umową na początek? Mam na myśli stanowisko w dziale IT.

Duchaa
@Alex

Liczb Ci nie podam, ale wiem, że chłopaki są raczej zadowoleni. UoP od początku, 6 miesięcy, a jeśli wszystko okej to nieokreślony. Fajny zespół i jeśli chcesz się uczyć i jesteś ogarnięty to na pewno szybko się wdrożysz.

Jasiek

Widocznie dobrze pracuje się ludziom i nie ma chętnej osoby żeby coś napisała

Tak1Nie
@Jasiek

Powodów takiej małej aktywności na bieżącym wątku może być naprawdę bardzo wiele. Ważne, że Ty zdecydowałeś się zabrać tu głos. Wynika to z tego, iż chciałbyś rozpocząć pracę w Itelligence? Jeśli tak, to powinieneś odwiedzić ich oficjalną stronę internetową, na której widnieją aktualne oferty pracy. Dla ułatwienia podaję Ci link: https://itelligencegroup.com/pl/praca/ Oferują pracę pełną wyzwań, sprzyjającą ciągłemu rozwojowi osobistemu i zawodowemu. Co o tym sądzisz? Zechcesz aplikować?

Nickname

Jak wygląda sprawa przechodzenia na inne umowy? Czy po przejściu okresu próbnego dostaje się podwyżkę? Ile wynosi okres pierwszej umowy?

D
@Nickname

Pół roku, tak

Tak1Nie
Zuzanna

@Itspecialist, napisałeś, że chcesz aplikować do Itelligence. Czy zdecydowałeś się już na ten krok? Jeżeli zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym w tej firmie, to proszę Cię o napisanie na forum z ilu etapów się składa i jak oceniasz poziom każdego z nich. Wszystkie Twoje uwagi będą bardzo ważne dla osób zastanawiających się nad ubieganiem się o współpracę z tym pracodawcą.

Andrzej

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie?

Ja
@Andrzej

Też jestem ciekawa

Itspecialist

Ile można zarobić na stanowisku inżyniera sieciowego? Czy jesteście zadowoleni z pracy? Chcę aplikować

Zuzanna

Firma Itelligence Sp. z o.o. z Poznania poszukuje aktualnie osób do pracy w różnych lokalizacjach w Polsce. Poszukiwani są między innymi konsultanci service desk z językiem niemieckim, key account maganerowie oraz kierownicy projektu SAP (to tylko niektóre z wolnych stanowisk, wszystkie znajdziecie tutaj: https://itelligencegroup.com/pl/praca/jobs/all-jobs/). Czy polecacie aplikować na którąś z tych ofert? A może ktoś z Was brał już udział w procesie rekrutacyjnym? Jak go oceniacie?

Tak4Nie

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Itelligence Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

TakNie

Polecam pracę w firmie itelligence. Praca jest bardzo ciekawa, dużo się dzieje. Ludzie różni, jak wszędzie, natomiast ogólna atmosfera jest pozytywna. Pracuję w tej firmie od roku i osobiście najbardziej lubię współpracować z zespołem w Tarnowie Podgórnym, gdzie ludzie są maksymalnie zaangażowani w projekty, poświęcają często swój prywatny czas, aby tylko pomóc klientom, gdy jest nagła potrzeba. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami wysłanymi tu anonimowo, zakładam, że napisał to ktoś, komu raczej nie zależało na tej pracy. Po prostu, trzeba pracować i dawać z siebie jak najwięcej, wtedy na pewno jest się docenionym.

Tak21Nie
@Pracownik

To fantastycznie, że poświęcacie swój prywatny czas żeby pomóc Klientowi.

Tak16Nie
XXX
@:)

lol

Tak5Nie

Zuzanna

@What's up czemu nie polecasz i odszedłeś z pracy? Powiesz coś więcej o tym? @Qaz123 od jakiego stanowiska zacząłeś pracę w Itelligence Sp. z o.o.? @Senior co jest powodem tego, że nie polecasz pracy w tej firmie? Aktualnie poszukują do pracy jako KEY ACCOUNT MANAGER. Z ich oferty wynika, że zapewniają Pracę w firmie będącej liderem w branży usług SAP, atrakcyjne wynagrodzenie, rozwój w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie, a także bogaty pakiet benefitów. Może ktoś myśli nad złożeniem cv na to stanowisko?

Tak7Nie
Pracujący senior

Ktoś wrzucając jedno zdanko chce zasiać wątpliwości? Rozumiem, że nie byłeś dobrym pracownikiem, być może nawet jesteś zwolniony i stąd taka wrzutka?

Tak12Nie
Senior

Bardzo NIE POLECAM.

Tak9Nie1

Zuzanna

@Pracownik dobrze, że w pracy panuje dobra atmosfera. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie? Czy pracodawca zapewnia benefity, szkolenia?

Kmicic

Cóż, mogę tylko potwierdzić poprzednie opinie,bardzo fajny pracodawca,miła atmosfera pracy i fajni ludzie. Oczywiście mogę potwierdzić że jak najbardziej można się rozwijać w tej firmie, szkolenia i certyfikaty za które płaci firma. Bogaty socjal, i fajne imprezy integracyjne. Dla ludzi ambitnych i chcących się cały czas rozwijać i poznawać nowe technologie to naprawdę dobry wybór, dla osób które chcą się slizgac i którzy wyznają jedyną słuszną maksymę "czy się stoi czy się leży....." zawsze i wszędzie będzie źle, i będą wszędzie wylewać żółć bo nie dają sobie sami rady w życiu. Pozdro

Tak10Nie
Jest OK

Mnie się tu bardzo podoba. Pracuję od kilku lat, wcześniej miałem okazję poznać inne miejsca i szefów; muszę powiedzieć, że ludzie i atmosfera pracy jest tu super. Może nie zarabia się kokosów, ale płacą uczciwie i nie skubią pracownika na nadgodzinach czy dyżurach. Praca jest ciekawa, szkoleń i certów ile chcesz, więc nic dziwnego, że każą podpisać lojalkę... wiele osób szybko awansowało, więc w sumie można iść w górę jak ktoś to lubi. Ogólnie, polecam.

Tak8Nie
Polecam

Ja również pracuję w itelligence kilka lat I potwierdzam, że dla osób ambitnych, chcących się czegoś nauczyć oraz awansować I pracować za bardzo dobre pieniądze i z super ludzmi jest to świetne miejsce pracy. Trzeba się starać, dużo uczyć, brać udział w szkoleniach i zdawać certyfikaty, ale za to wszystko płaci pracodawca, a Ty masz szanse rozwoju, dostępu do najnowszych technologii i zadowolenie z siebie. Multisport i kartę medyczną Medicover otrzymujesz za darmo. Darmowe są wszystkie szkolenia, także językowe. Mamy świetne paczki świąteczne i paczki dla dzieci z okazji dnia dziecka. Bardzo ciekawe imprezy integracyjne - całej firmy i mniejsze wyjścia zespołów. Szefowie - rozsądni ludzie, pracujący w itelligence kilka i kilkanaście lat, znający firmę od podszewki i umiejący rozwiązywać problemy, patrzący na ludzi, a nie tylko na zysk firmy. Polecam!

Tak10Nie
Qaz123

Ja pracuję od kilku lat i nie narzekam. Zaczynałem zaraz po studiach, potem kilka razy awans i podwyżki, auto firmowe. Jeżeli człowiek do czegoś się nadaje, to robi karierę z ponadprzeciętnymi zarobkami. Natomiast jeżeli udaje, że coś robi, nie jest ambitny i nie wychyla się, to wegetuje kilka lat na tej samej pozycji miesiąc w miesiąc narzekając, że zarobki takie same z roku na rok, nie ma perspektyw rozwoju etc. aż do momentu, w którym stwierdza, że trzeba coś zmienić i musi się zwolnić, bo tu już nic nie osiągnie. Zasady są proste, co roku rozmowa roczna, tam Ci mówią albo pytasz co masz zrobić żeby awansować np. zdanie egzaminu certyfikacyjnego z jakiegoś produktu. Za rok zapytają czy zrobiłeś to co miałeś zrobić, jeżeli tak to premia i masz szanse na lepsze warunki zatrudnienia. I jeszcze jedno, Tarnowo Podgórne to techniczna część, a Poznań to głównie konsultanci.

Tak9Nie
What's up

Byłem i widziałem co tam sie dzieje . Nie polecam - odszedłem bo dostałem lepsza propozycje pracy . Zmieniłem prace ze wzgledu na szefa. Teraz mam normalnego ;-)

Tak7Nie
Kolega
@What's up

Ile czasu pracowałeś w tej firmie ? Z twojego opisu wynika, że nie jest tam wesoło jak mogłoby się wydawać w niemieckiej firmie. Jest szansa na rozwój zawodowy/awans w okresie np. 2-3 lat ?

Tak5Nie

Kolega

W jakim biurze miałeś okazję pracować ? W Poznaniu czy w Tarnowie Podgórnym ? Widać, że jesteś dobrze zorientowany w aktualnej sytuacji, inicjały oraz specyfikacja poszczególnych osób.

Dar.

Kariera konczy sie wraz z zatrudnieniem. Po wyslaniu na szkolenia i certy dostaje sie lojalke. jak chcesz zmienic prace to bedzie trzeba oddac kase.

Tak6Nie
Xxx

Nie polecam absolutnie pracy w tej firmie.

Tak13Nie

Zostaw opinię o Itelligence Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Itelligence Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Owocowa 21B