PayrollCenter Sp. z o.o.

Opinie o PayrollCenter Sp. z o.o.

jasiek

Widze, że od 2012 roku pojawił się jeden wpis, teraz ich strona mi nie działa, ktoś wie, czy firma normalnie funkcjonuje?

ples

Kasa bardzo słaba, fakt że można się sporo nauczyć. Na początku obecują raj, a później harujesz od rana do nocy i proszą żebyś nadgodziny wpisywał jako czas prywatnie spędzony w firmie w ramach poprawy sytuacji finansowej firmy.

nick

a ja się tam dużo nauczyłam i poznałam fajnych ludzi :) aczkolwiek kasa słaba

P

Może trochę spóźniłem się z tą opinią - jak możesz to uciekaj jak najdalej od tej firmy - dla mnie praca tam to najgorszy okres kariery zawodowej - na szczęście krótki

A możecie napisać coś więcej o tej firmie? Byłam na rozmowie i czekam na odpowiedź więc jeśli jest dno i nie ma na co liczyć to wycofam się...

Szu

A od kiedy to w PayrollCenter dobrze płacą? Chyba jakieś rewolucyjne zmiany, zwłaszcza po zamknięciu projektu Quinyx i zwolnieniu wielu osób.

Zostaw opinię o PayrollCenter Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PayrollCenter Sp. z o.o.