Portowa Straż Pożarna Florian Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Portowa Straż Pożarna Florian Sp. z o.o.

ktoś

bardzo słaby socjal,pęsja najniższa krajowa czasami wspomagana premią ale szału nie ma,zerowa możliwość rozwoju kwalifikacji zalety: mało wyjazdów ogólnie spokojna praca głownie dla emerytowanych państwowych,pracownicy etatowi floriana nie długo wyginą i zostaną sami emeryci z państwówki

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy Portowa Straż Pożarna Florian Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw opinię o Portowa Straż Pożarna Florian Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Portowa Straż Pożarna Florian Sp. z o.o.