Concept-T Sp. z o.o.

Opinie o Concept-T Sp. z o.o.

Jak wygląda praca w Concept-T Sp. z o.o.? Wiesz coś nowego na jej temat? Podziel się z nami komentarzem i pomóż naleźć użytkownikom pracę marzeń!

fajarz
@admin 10.08.2015 17:36

praca tutaj to moim zdaniem dobry pomysł dla osób które szukają jakiejś przejściowej pracy. Na stałe bym tu nie został, ale kilka miesięcy nikomu nie zaszkodzi

Zostaw opinię o Concept-T Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concept-T Sp. z o.o.