Opinie o Connecto Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Connecto Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Connecto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connecto Sp. z o.o. w Sosnowiec

Czy w Connecto Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Magda

W mojej opinii tak. Pracownicy otrzymują wsparcie - i ze strony kierowników, i ze strony Zarządu.

Magda

ATUTY: - przejrzysty proces rekrutacji - info zwrotne w trakcie każdego z etapów plus briefowanie przed kolejnym. - klarownie komunikowane wymagania i zakres obowiązków. - przejrzysta, maksymalnie płaska struktura. - świetna atmosfera oparta na współpracy. - otwartość i kolegów, i szefostwa. - zgoda na migrowanie po każdym z działów firmy, by poznać specyfikę pracy. - zasady fair-play przy zatrudnianiu. - miękkie wprowadzanie nowego pracownika w firmę. - normalność relacji wewnątrz teamu. - szkolenia wewnętrzne, pozwalające poznać produkt/usługę. - dostępność szefów. - work/life balance.

???
@Magda

A to w Polsce takie cuda?

@???

W Zagłębiu ;) Serio, w Polsce.

bitchface

Czyli konkretnie jakei zarobki na miesiac brutto?

Ahmed
@bitchface

Witold
@Ahmed

Podając wysokość wynagrodzenia masz na myśli podstawę wypłaty, czy w tej kwocie są już premie lub dodatki stażowe?

Connectowicz
@Witold

Nie spotkałem się w tej firmie z czymś takim jak "dodatki stażowe". Jeżeli chodzi o wypłatę to również nie ma reguły wszystko zależy od tego jak negocjujesz, jak pracujesz itp

Honorata

@Grzegorz, Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Niektóre zawierają cenne informacje. Dobrym pomysłem może też być zapytanie bezpośrednio firmy. Obecnie działy rekrutacji wspierają potencjalnych kandydatów na przykład odpowiadając na pytania jeszcze przed procesem rekrutacji. Może tak jest w przypadku firmy Connecto? Na jakie stanowisko planujesz aplikować?

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions
Grzegorz

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

Uki

Connecto jako pracodawca jest naprawdę w porządku. Z szefostwem idzie zwyczajnie i po ludzku porozmawiać. Ewidentnie widać, że zależy im na pracownikach. Warunki, jakie oferują są dobre w porównaniu do innych firm, które niezależnie jakim kosztem liczą na pozyskanie klienta (mowa o stanowisku asystenta ds. sprzedaży). Wiadomo, że są pewne zasady, których trzeba przestrzegać, no ale jest to zakład pracy, więc za samowolkę się nie płaci. Praca tam była tak naprawdę startem mojej poważnej już kariery zawodowej, i mimo że już się skończyła, to pozytywnie oceniam Connecto z perspektywy byłego pracownika.

Natalia

Słyszałem, że to świetna firma. Czy to jest powód tej ciszy na wątku?

fvb

teraz to jest od nich oferta dla konsultanta do spraw wdrożeń w Łodzi oferta dobra bo napisali ze oferuja umowe o prace na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie, niezbende narzedzia do pracy, rozój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji moze warto sprobowac :)

Kasa zapewne zależy też od stanowiska, a stanowisko zależy od.....hmmmm... na to pytanie ciężko odpowiedzieć

Uła. Z tą średnią zarobków to pojechałeś ;) Kasa zależy od wielu czynników: doświadczenia, zaangażowania. Co niektórzy tyle może i zarobią ale na pewno nie jest to średnia zarobków pracowników zajmujących się tym co wymieniłeś

m

Nie wiem jak duża rotacja może przyczynić się do dynamicznego rozwoju firmy ale każdy ma prawo do swojego zdania. Ładna reklama oferty pracy ;)

Zzz

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania i wyciąganie wniosków: firma zatrudnia ciągle nowe osoby dlatego że się rozrasta,nie dlatego że jest w niej rotacja ;)

Connectowicz

Wyjazdy służbowe kilkudniowe i owszem się zdarzają ale wszystko jest na terenie Polski. Różnorodność jest: co klient to inne problemy i wymagania a co za tym idzie trzeba kombinować jak komu dogodzić. PRaca na stanowisku wdrożeniowca ciekawa, ale pewnie taki charakter tego stanowiska i pracodawca nie ma tu nic do rzeczy.

Makaer

Firma connecto świadczy usługi consultingowe na terenie Sosnowca i okolic. W zasadzie podejrzewam, że obsłużą każdą firmę jaka się zgłosi i to w pracy informatyka jest właśnie najlepsze - różnorodność. Czy pracując dla zagranicznych klientów można liczyć na jakieś wyjazdy służbowe czy to zupełnie się nie zdarza?

x

Firma się rozrasta więc zatrudnia nowe, kolejne osoby. Rekrutacja to 2-3 rozmowy z przyszłym przełożonym.

x

@wszyscy jak ktos juz przejdzie rekrutacje to zostaje na lata i jest zadowolony, tyle powiem. firma zatrudnia "dzieści" osób i ciągle szuka nowych. powodzenia

Rafał

Pracowałem w Connecto ponad dwa lata jakieś pięć lat temu. Bardzo dobrze to wspominam. Praca w tej firmie pozwoliła mi wystartować i odnaleźć się na rynku. Właściciele podchodzą do ludzi życiowo. Jeżeli masz zapał i się starasz możesz tutaj sporo osiągnąć. Przyznaję, nie wiem jak jest dzisiaj ale wtedy nasza młoda ekipa robiła świetną robotę. Pozdrawiam wszystkich współpracowników :)

Rafał Ś.

Zarobki adekwatne do umiejętności i doświadczenia... jak wszędzie. Dzisiaj jestem specjalistą, a praca w tej firmie pozwoliła mi wystartować. Nigdy nie narzekałem :-). Pozdro.

firma która korzystała

Witam, korzystaliśmy z obsługi firmy Connecto Sp. z o.o. i niestety nie możemy wystawić jej pozytywnej opinii :( zakup programu + pakiet na wdrożenie ) na który się nie doczekaliśmy mimo wielu telefonów i maili nie mieli czasu ani chęci, jednym słowem totalna olewka klienta, skasować i mieć go gdzieś; mało tego przez pół roku nie chcą oddać pieniędzy za nie wykonaną usługę, sprawę skierowaliśmy do kancelarii i mamy już przygotowany pozew do Sądu; nie polecam dla chcących skorzystać z usług - jest to nie uczciwy przedsiębiorca !!!

kl
@firma która korzystała

Też jestem klientem. czy mozemy nawiązac kontakt?

Praca jak każda inna. Dobrze wykonujesz swoje obowiązki to i dobrze zapłacą. Nie ma znowu jakiejś tragedii...

Zostaw merytoryczną opinię o Connecto Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Connecto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Connecto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connecto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Connecto Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Connecto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Mariacka 1 lok. 5
    41-205 Sosnowiec