Connecto Sp. z o.o.

Sosnowiec

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Connecto Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Connecto Sp. z o.o.

fvb
użytkownik zarejestrowany

teraz to jest od nich oferta dla konsultanta do spraw wdrożeń w Łodzi oferta dobra bo napisali ze oferuja umowe o prace na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie, niezbende narzedzia do pracy, rozój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji moze warto sprobowac :)

Pracownik

Kasa zapewne zależy też od stanowiska, a stanowisko zależy od.....hmmmm... ciężko stwierdzić

Pracownik

Kasa zapewne zależy też od stanowiska, a stanowisko zależy od.....hmmmm... na to pytanie ciężko odpowiedzieć

Pracownik

Uła. Z tą średnią zarobków to pojechałeś ;) Kasa zależy od wielu czynników: doświadczenia, zaangażowania. Co niektórzy tyle może i zarobią ale na pewno nie jest to średnia zarobków pracowników zajmujących się tym co wymieniłeś

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

m

Nie wiem jak duża rotacja może przyczynić się do dynamicznego rozwoju firmy ale każdy ma prawo do swojego zdania. Ładna reklama oferty pracy ;)

Zzz

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania i wyciąganie wniosków: firma zatrudnia ciągle nowe osoby dlatego że się rozrasta,nie dlatego że jest w niej rotacja ;)

Connectowicz

Wyjazdy służbowe kilkudniowe i owszem się zdarzają ale wszystko jest na terenie Polski. Różnorodność jest: co klient to inne problemy i wymagania a co za tym idzie trzeba kombinować jak komu dogodzić. PRaca na stanowisku wdrożeniowca ciekawa, ale pewnie taki charakter tego stanowiska i pracodawca nie ma tu nic do rzeczy.

Makaer
użytkownik zarejestrowany

Firma connecto świadczy usługi consultingowe na terenie Sosnowca i okolic. W zasadzie podejrzewam, że obsłużą każdą firmę jaka się zgłosi i to w pracy informatyka jest właśnie najlepsze - różnorodność. Czy pracując dla zagranicznych klientów można liczyć na jakieś wyjazdy służbowe czy to zupełnie się nie zdarza?

x

Firma się rozrasta więc zatrudnia nowe, kolejne osoby. Rekrutacja to 2-3 rozmowy z przyszłym przełożonym.

x

@wszyscy jak ktos juz przejdzie rekrutacje to zostaje na lata i jest zadowolony, tyle powiem. firma zatrudnia "dzieści" osób i ciągle szuka nowych. powodzenia

Rafał

Pracowałem w Connecto ponad dwa lata jakieś pięć lat temu. Bardzo dobrze to wspominam. Praca w tej firmie pozwoliła mi wystartować i odnaleźć się na rynku. Właściciele podchodzą do ludzi życiowo. Jeżeli masz zapał i się starasz możesz tutaj sporo osiągnąć. Przyznaję, nie wiem jak jest dzisiaj ale wtedy nasza młoda ekipa robiła świetną robotę. Pozdrawiam wszystkich współpracowników :)

Rafał Ś.

Zarobki adekwatne do umiejętności i doświadczenia... jak wszędzie. Dzisiaj jestem specjalistą, a praca w tej firmie pozwoliła mi wystartować. Nigdy nie narzekałem :-). Pozdro.

firma która korzystała

Witam, korzystaliśmy z obsługi firmy Connecto Sp. z o.o. i niestety nie możemy wystawić jej pozytywnej opinii :( zakup programu + pakiet na wdrożenie ) na który się nie doczekaliśmy mimo wielu telefonów i maili nie mieli czasu ani chęci, jednym słowem totalna olewka klienta, skasować i mieć go gdzieś; mało tego przez pół roku nie chcą oddać pieniędzy za nie wykonaną usługę, sprawę skierowaliśmy do kancelarii i mamy już przygotowany pozew do Sądu; nie polecam dla chcących skorzystać z usług - jest to nie uczciwy przedsiębiorca !!!

kl
@firma która korzystała 09.07.2014, 08:44
Witam, korzystaliśmy z obsługi firmy Connecto Sp. z o.o. i niestety nie możemy wystawić jej pozytywnej opinii :( zakup program...

Też jestem klientem. czy mozemy nawiązac kontakt?

bitchface

Czyli konkretnie jakei zarobki na miesiac brutto?

anonim

Praca jak każda inna. Dobrze wykonujesz swoje obowiązki to i dobrze zapłacą. Nie ma znowu jakiejś tragedii...

anonim

Dzięki za pozdrowienia - mam "normalną pracę". Kiedy się zwalniasz?

anonim

Witam wszystkich skalanych Connecto :) Pracuję w Connecto ponad rok i uważam, że trafiłem OK, kasa- jest w miarę, zawsze mogłaby być większa :) atmosfera- tu chyba wszyscy zgadzam się jest naprawdę fajna.

anonim

Oj Kacper nie za szybko taka pozytywna opinia. Poczekaj kilka miesięcy, poznasz politykę zarządu to entuzjazm najprawdopodobniej Ci minie. Firma przyjmuje młodych i niedoświadczonych ludzi za marne grosze. Wyciąga z nich co się da, a jak po jakimś czasie przyjdzie do rozmowy o podwyżce to nie za bardzo jest z kim rozmawiać. Marne zarobki, system premiowy to fikcja. Sytuacje ratuje przesympatyczna, młoda załoga. Firma dobra na start aby nabyć trochę doświadczenia. Po około dwóch latach trzeba się zwijać.Okres próbny trwa z tego co wiem 3 miesiące.

sylwia

a jakie sa zarobki i ile trwa okres probny

Zostaw opinię o Connecto Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Connecto Sp. z o.o.