IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. Oddział

Kraków

Opinie o IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. Oddział

baca

chciałbym u nich pracować @fins. Niestety nie mogę znaleźć ogłoszeń a opinie mają bardzo dobrą. Nikt nie wspominał o problemach z wypłatami wynagrodzeń.

tester

musze sie niestety zgodzic z przedmowca. nie wiem czy wina ceo taranka, czy kogos durnych decyzji. ale przez 2 lata widzialem jak firma szla na dno. prawie manipulacja i wywalanie ludzi- to "atuty" ifs. firma chyba traci pzycje na rynku ale na wlasna prosbe.. omijac w miare troche...

franek

ta firma to dno kiedyś była wysoko w rankingach teraz to dno dna prymitywa taranka

Zostaw opinię o IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. Oddział - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. Oddział