IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. Oddział

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. Oddział
3 2 6 1

Opinie o IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. Oddział

Administrator

Jak oceniasz pracę w przedsiębiorstwie IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. Oddział? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Poldek

Czy firma działa bez przerwy? Czym wytłumaczyć brak aktywności na tym wątku?

Administrator

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. Oddział? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

baca

chciałbym u nich pracować @fins. Niestety nie mogę znaleźć ogłoszeń a opinie mają bardzo dobrą. Nikt nie wspominał o problemach z wypłatami wynagrodzeń.

tester

musze sie niestety zgodzic z przedmowca. nie wiem czy wina ceo taranka, czy kogos durnych decyzji. ale przez 2 lata widzialem jak firma szla na dno. prawie manipulacja i wywalanie ludzi- to "atuty" ifs. firma chyba traci pzycje na rynku ale na wlasna prosbe.. omijac w miare troche...

franek

ta firma to dno kiedyś była wysoko w rankingach teraz to dno dna prymitywa taranka

Zostaw opinię o IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. Oddział - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. Oddział