Opinie o Veneo Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Veneo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Veneo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veneo Sp. z o.o. w Kraków

Aga Nowy wpis

Hej, myślę o aplikacji na młodszego specjalistę ds. google Ads. Przekraczam oczywiście ten wymagany rok doświadczenia. piszą o wynagrodzeniu adekwatnym do posiadanych kompetencji. W jakich widełkach może się ono łapać?

Kk Nowy wpis
@Aga

Myślę że takie 5-8 netto

KK Nowy wpis

Generalne Veneo to jest fajne miejsce dla pracy. Dają dużo swobody, jest możliwość pracy zdalnej więcej niż zapowiadany 1 dzień w tygodniu. Można zdobyć doświadczenie na różnych projektach. Mimo tego fajny zespół :)

J-K Nowy wpis

Spędziłem w Veneo ponad 2 lata. Przez ten okres były lepsze i gorsze chwile, czasami trudne wyzwania jednak zawsze można było liczyć na pomoc w rozwiązaniu problemów. Przez ten czas przedsiębiorstwo powoli się rozwija w dobrą stronę. Veneo to miejsce pracy, do którego chciało się przychodzić na co dzień. Pozdrawiam osoby, z którymi miałem przyjemność współpracować.

K

Pracowałam w Veneo przez prawie 2,5 roku. Nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami. W żadnej innej firmie nie spotkałam się z tak przyjaznymi osobami. W tym czasie też bardzo dużo nauczyłam się od naprawdę świetnych specjalistów, których spotkałam. Zdecydowanie polecam pracę w Veneo, zwłaszcza w dziale performance.

Graphic Designer

Szefowa beszta twoje projekty przez 15 minut po tym myśląc że jest cwana pyta " ekkhhem a Ile by Pan/Pani chciała zarabiac....??" XD

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czyli trzeba dość mocno się postarać, aby udało się komuś dostać skoro kolejna opinia po rozmowie wygląda na negatywna? Mnie ciekawi opcja zatrudnienia na copywritera. Na stronie piszą, że to umowa na cały etat. nie ma możliwości by zatrudnić się na zlecenie „na doskok”?

Michelle

Brak feedbacku, lub jakiegokolwiek kontaktu po rozmowie rekrutacyjnej. Zawracanie głowy.

Nie ma zwrotki z rozmowy jeśli ktoś ma wynik negatywny? Czy każdy miał podobnie jak opisuje poprzednik? A co w przypadku gdy decyzja jest pozytywna? Kiedy podpisuje się umowę i jak wygląda teraz przyjmowanie osób nowych? Kto zazwyczaj wdraża?

Czym w Veneo Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Herman

Kolejna firma, która zawraca głowę rekrutacją tylko po to, żeby nigdy nie wrócić z feedbackiem.

Przejrzałam kilka ofert pracy z tej firmy i nie zauważyłam tam wzmianki o umowie jaką aktualnie oferują swoim pracownikom. Z waszych opinii wiem, że wcześniej były to umowa zlecenie i o dzieło. Wie ktoś czy aktualnie coś w tej kwestii się zmieniło? Czy są jakieś stanowiska, na których firma oferuje wyłącznie umowę o pracę? Jakie to stanowiska?

NaSzczęścieByłyPracownik

W Veneo spędziłem 1,5 roku. Z pozytywów na pewno świetna atmosfera w dziale, niesamowici ludzie super kontakt przed, w trakcie i po pracy. Polecam również jako miejsce w którym nauczyłem się fachu natomist zdecydowanie jest to najgorsze miejsce do zarabiania pieniędzy. Benefity dla pracownika to chyba tylko owocki raz w tygodniu czasem raz w miesiącu jak nie dojadą ;) O czymś takim jak premia w moim dziale nikt nie słyszał chyba że po którymś z konkursów gdzieś zostało kilka kart podarunkowych. Pani prezes jest OK tylko do momentu, w którym potrzebujesz dla siebie lepszych warunków bo zdobyłeś już umiejętności i doświadczenie. Wraz ze wzrostem kwalifikacji idzie wzrost obowiązków i odpowiedzialnośći natomiast nie płacy przynajmniej nie w Veneo. Niestety kiedy próbujesz wynegocjować dla siebie lepsze warkunki to jest moment, w którym pani Prezes zamienia się w zupełnie innego człowieka i dowiadujesz się, że na żadną zmianę warunków nie zasługujesz, a twoja ocena jako pracownika jest zaniżana do samego dna. Specjaliści w firmie pracują za pieniądze porównywalne do tych które można dostać wykładając towar w Biedronce. O zatrudnieniu na umowę o pracę można pomarzyć. 20% wynagrodzenia na umowe zlecenie reszta w dziele byle tylko zaoszczędzić na odprowadzaniu podatków. Dodatkowo umowy skonstruowane tak że po ich rozwiązaniu często nie dostajesz pieniędzy za ostatni miesiąc. (Polecam zwracać uwagę na różne okresy wypowiedzenia w UZ i UoD). Niestety z firmą nie można się nawet uczciwie pożegnać bo na koniec trzeba jeszcze pracownika odpowiednio wyr...ać. No i oczywiście rozumiem bo jak każdy prawnik czy pani Beata by powiedziała sam podpisałem tą umowę nie rozumiejąc jej w pełni więc moja wina. Ale z drugiej strony kim trzeba być żeby takie umowy konstruować bo nie jestem jedyną osobą która w podobnych okolicznośćiach odchodziłą z firmy. O samej pani B już nic więcej nie dodam poza tym, że podpisuje się obiema rękami pod 99% wypowiedzi moich poprzedników (tych negatywnych) Bardzo duża rotacja pracowników. Większość pracowników po zdobyciu doświadczenia szybko dowiaduje się że na podwyżkę z której będą zadowoleni nie ma szans więc ucieka do innych firm. Dużo łatwiej zatrudnić kolejnego baranka z niewielkim doświadczeniem wykorzystać do maksa a jak zacznie domagać się o więcej to wymienić na następnego. Z Veneo wyszedłem szczęśliwy pomimo tego że bez wypłaty za ostatni miesiąc. W następnej firmie szybko dowiedziałem się jakie są standardy wynagradzania pracownika i co to są prawdziwe benfity - takie, których nie mierzy się w kilogramach jabłek. Samo Veneo wspominam jako miejsce gdzie czas spędziłem w większości przyjemnie czasem pracując ciężko czasem lżej i sporo się nauczyłem, ale też mocno zaniżyłem swoją samoocenę, niewiele zarobiłem i straciłem część mojej wiary w ludzi. PS: Do tych kilku bliskich mi kolegów i koleżanek, którzy zostali: Uciekajcie! Na serio w każdej innej firmie będzie wam tylko lepiej!

@NaSzczęścieByłyPracownik

W pełni zgadzam się z powyższą opinią. Pozdrawiam serdecznie i życzę lepszych pracodawców na Twojej ścieżce kariery ! :)

bezwypalty
@NaSzczęścieByłyPracownik

to straszne, że te historie jak i moja o braku wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy się powtarzają. Ja również się podpisuje pod Twoją wypowiedzią.

OjTam
@bezwypalty

@bezwypłaty, @NaSzczęścieByłyPracownik a mogę się dowiedzieć z jakiego powodu nie dostaliście ostatnie wynagrodzenie? Jaka umowa? Właśnie się zastanawiam nad pracą w Veneo i szczerze, przeczytałam mnóstwo komentarzy zniechęcających

@OjTam

Umowa zlecenie + Umowa o dzieło. Czyli absolutne minimum żeby mieć ubezpieczenie ZUS a reszta w dziele żeby nie płacić podatków. Kasy za ostatni miesiąc nie dostajesz bo TAK. Jak nie jesteś w sytuacji podbramkowej to szukaj czegoś innego, a jak nigdzie indziej cie nie chcą to naucz się ile możesz i uciekaj zanim atmosfera cie wciągnie. Na to że zarobisz godziwie cokolwiek to dla ciebie znaczy nawet nie licz bo na kasie w Żabce wyciągniesz więcej. Do Veneo warto iść tylko po to żeby nauczyć się podstaw swojego zawodu.

Vladimir z Białorusi
@NaSzczęścieByłyPracownik

Cześć, właśnie mam taką samą sytuację i Veneo nie chce mi wypłacić półtoramiesięcznego wynagrodzenia. Czy jest szansa, żeby się skontaktować z tobą i omówić ten temat?

@Vladimir z Białorusi

Osoba, która oświadcza nieprawdę, wychodzi z kamienicy z policją, oraz przeciw której zgłoszona jest sprawa na komisariacie policji nie jest godna zaufania.

Tylko prawda
@Vladimir z Białorusi

Z dnia na dzień zmieniałeś zdanie odnośnie ustaleń, kierowałeś w stronę agencji groźby karalne, naruszyłeś artykułu kodeksu karnego oraz cywilnego, wyprowadziła Cię policja i masz jeszcze o cokolwiek pretensje? Co się z Tobą człowieku dzieje? Co trzeba mieć w głowie, by po takiej akcji jeszcze rościć sobie prawa do czegoś, co Ci się nie należy. Zdecydowanie powinieneś się udać do jakiegoś specjalisty, bo prawdopodobnie masz jakieś zaburzenia poznawcze.

@Vladimir z Białorusi

Oj grubo tam musiałeś zareagować skoro policja cie wyprowadzała. Niestety tak jak napisałem umowy tam są tak skonsturowane żeby pracownik nie miał możliwość rościć sobie jakichkolwiek praw masz tylko obowiązki i jesteś bardziej (usunięte przez administratora) Chciałbym ci pomóć ale myślę że łatwiej po prostu ostrzegać innych przed Veneo i utrzymywać im negatywną opinie jako pracodawcy @Tylko prawda Nie znam kolegi z Białorusi ale każdy medal ma dwie strony, a z włąsnego doświadczenia wiem jak Veneo traktuje swoich pracowników zwłaszcza tych, którzy planują odejść z firmy. A traktuje ich źle. Z komentarzy przecztać można że nie tylko ja i kolega Vladimir odchodziliśmy bez wypłaty za ostatni miesiąc lub więcej pracy. Takich ludzi jest u was na pęczki, No tak jak pracownik "rości" sobie prawa do wypłaty za ostatnie 1,5 miesiąca pracy a wy mu mówicie że to coś co mu się nie należy to rzeczywiście można się ostro wk...ć i nawrzucać takiemu pracodawcy na tyle ostro że ten zadzwoni po policję. Serio wy w Veneo zawsze macie jakieś wytłumaczenie dlaczego pracownik może nie dostać wynagrodzenia za ostatnie miesiące które u was przepracował. Na prawdę lata mijają a wy dalej nie dość że płacicie śmieciowe stawki swoim pracownikom to nie możecie pożegnać się z pracownikiem jak cywilizowani ludzie dać człowiekowi hajs który zarobił powiedzieć sobie żegnam i na tym zakończyć temat. Oczywiśćie ale tu pan na was krzyczał groźby karalne rzucał itp itd. Tylko co wy zrobiliście że człowieka do tego doprowadziliście i czy można było tego uniknąć zwyczajnie dając pracownikowi wypłatę za ostatni miesiąc. Nie liczę na to że Veneo kiedykolwiek zmieni swoje zdanie. Ale pracownicy, kandydaci i klienci tak na zdrowy rozsądek czy to normalne, że aż tylu ludzi odchodzi z Veneo bez wypłaty za ostatni miesiac albo miesiące pracy. Veneo zawsze ma jakąś wymówkę żeby nie zapłacić. Ciekawe ile miesięcy pracy waszych byłych pracowników zostało nieopłaconych. Wcale bym się nie zdziwił gdyby uzbierało się tego wystarczająco dużo na jedno ludzie życie bo ten proceder nie płacenia komuś za jego czas to u was recydywa. Dobrze że w tabelce oszczędzonych pieniędzy wszystko się zgadza. Szczerze życzę wam żeby ktoś was kiedyś za to osądził.

Muddy
@NaSzczęścieByłyPracownik

Byłem na stażu z 10 lat temu w Veneo. Agencja jakich wiele, ale nigdy - ani przedtem, ani potem nie spotkałem takiej osoby jak tamtejsza szefowa p.Beata. Niesympatyczna, chamska, nastawiona by tylko udowodnić komuś, że się nie zna i że ma szczęście, że może tu pracować. Po tylu latach wciąż nie mogę wyjść z podziwu, że można być tak złym szefem.

emka
@NaSzczęścieByłyPracownik

Hej, totalnie się pod tym podpisuje. Mnie spotkała dokładnie taka historia, że wyszłam bez połowy wypłaty. Było to dawno jakieś 4 lata temu. Widzę, że totalnie nic się nie zmienia. Doświadczyłam tam mobingu ze strony pani prezes...moja pierwsza agecyjna praca a trauma pozostanie już na długo.

Jeżżż'yk

Dzień dobry, Ja mam pytanie -> Jak się nazywa ten Drugi?

@Jeżżż'yk

Pytanie trochę tak jakby wyrwane z kontekstu, doprecyzujesz co masz przy tym na myśli? Pzt chodzi Ci o jakieś dane osobowe? Co z rodo i ogólnie do czego to potrzebne? Jakkolwiek wpływa to na warunki zatrudnienia w firmie i czy wiadomo w zasadzie jakie mogłyby być obecnie?

Była

Zarówno firma, jak i właścicielka tego całego przybytku to jedna wielka porażka. Kombinowanie na kasie, na umowach, dziwne rozstania z pracownikami, a obok tego ochy i jaka to mądra nie jestem

praca_to_żart

Apel do szefowej, żeby zaczęła pracowników szanować i płacić uczciwe pieniądze na uczciwych umowach.

xD
@praca_to_żart

(usunięte przez administratora)Dzięki kiepskim warunkom pracy i niskim płacom mają dużo świeżych głów do pracy w wyniku rotacji pracowników.

smiechnasali
@praca_to_żart

kilka lat temu zatrudniała na dwie umowy o dzieło i zlecenie, z czego na koniec jednej umowy potrafiła nie wypłacić więc to co tu piszą o niewypłacaniu pensji to prawda.

@smiechnasali

Ktoś orientuje się czy nadal tak jest, że są dwie umowy? Z tego co kojarzę to chyba zostało to jakoś ukrócone przez Państwo i już nie można zatrudniać na kilka umów?

@Anna

Nawet jeżeli Pańśtwo zaczęło to jakoś regulować to nie liczyłbym na to że w samym Veneo cokolwiek się zmieniło. Serio jeżeli nie jesteś w podbramkowej sytuacji w pracy to omijaj to miejsce szerokim łukiem.

@NaSzczęścieByłyPracownik

No ale chyba nie mogliby narzucać czegoś co jest niezgodne z prawem, a nawet jeśli to ktoś by już to wtedy zgłosił, więc jej sugestia raczej jest jednak zgodna?

W Veneo pracowałem przez 1,5 roku i był to jeden z lepszych okresów w mojej karierze - to mogę powiedzieć bez cienia wątpliwości. Jak w każdym miejscu, tak i tutaj czekają nas wzloty i upadki. Jeżeli jednak chcesz się rozwijać to Veneo jest jednym z lepszych miejsc do tego. Przyszedłem do agencji jako Junior - wyszedłem jako Specjalista. Kompetencje, które miałem okazję tutaj rozwinąć znacząco procentują w późniejszej karierze. Standardowo oprócz owocowych wtorków i młodego i perspektywicznego zespołu znajdziemy tutaj biuro w idealnej lokalizacji (centrum miasta - pl. Inwalidów), szerokie portfolio klientów z różnych branż oraz... młody i perspektywiczny zespół ???? Veneo to ludzie, a zespół tutaj jest wprost genialny! Atmosferę, jak jest na co dzień, ciężko opisać. To coś pomiędzy pozytywnym szaleństwem, a zupełnym odjechaniem. To właśnie owa atmosfera jest tutaj kluczowa i powoduje, że człowiek z chęcią wstaje do pracy. Jeżeli chodzi o kwestię awansów tutaj również nie mam się do czego przyczepić. Wszak ja awans dostałem (tak, razem z awansem dostajesz również podwyżkę), ale nie byłem jedyną osobą, która taką drogę tam przeszła. Szkolenia również są. Być może za mało - może idealnie. Nie mnie to oceniać, ponieważ osobiście zdobyłem kompetencje, których oczekiwałem. Jeżeli myślisz, że praca w agencji to ciągłe zajadanie pizzy i rozmyślanie nad nowymi koncepcjami postów na FB i IG to masz rację - Veneo nie jest miejscem dla Ciebie. Jeżeli jednak jesteś gotowy/wa na ciężką pracę, za którą - wbrew opinii -  otrzymasz godziwe pieniądze, to aplikuj.

@Michał

"Jeżeli jednak jesteś gotowy/wa na ciężką pracę, za którą - wbrew opinii - otrzymasz godziwe pieniądze, to aplikuj" - Jeśli dla Pana najniższa krajowa to godziwe pieniądze to z całym szacunkiem nie zgadzam się z Pana opinią. Pozdrawiam

Manga
@Michał

Skoro to był najlepszy okres, to wróć tam, pajacu. Pewnie firma, z której odejdziesz stanie się lepszym miejscem do pracy.

NieManga
@Manga

Tam gdzie Ty pracujesz muszą być wysokie standardy kultury pracy. Szefostwo do Ciebie pluje takim jadem i nazywa Cię pajacem, a Ty po godzinach szukasz ujścia swojej flustracji w komciach na internecie?

Helena
@Kasia

Cześć, czy ktoś mógłby odnieść się do tego wpisu? Faktycznie w Veneo jest najniższa krajowa?? Może były jakieś podwyżki od nowego roku? Jak to wygląda na tę chwilę?

@Helena

Wszędzie jest najniższa krajowa - dla tych którzy nie mają kompetencji i doświadczenia na więcej.

wykłak
@Helena

Tak, kombinowanie typowe dla polskich firm. Najniższą krajową masz na UoP, potem masz np. 1000 zł na umowę o dzieło podpisywaną nie z Veneo a z firmą dyrektora marketingu lub IT (xDDD) a jak chcesz podwyżkę to masz ją na gębę - nic na papierze, ale kasa się zgadza dopóki nie odejdziesz z firmy. Już kilka osób się na tym przejechało po odejściu że nie dostały z ostatnią pensją tej kasy co miały na gębę. Zadbaj więc o to by mieć wszystko na papierze.

Byly pracownik
@wykłak

Potwierdzam - to standardowa praktyka w Veneo (zresztą nie tylko tam, sporo firm z branży tak działa). Masz uop np na 1/2 czy 1/4 etatu, a reszta jest wypłacana z umowy o dzieło, którą podpisujesz z inną firmą współpracującą z Veneo. Wszystko fajnie dopóki nie zachorujesz na dłużej, nie zajdziesz w ciążę, albo tak jak wspominał przedmówca, chcesz się zwolnić z pracy. Za "moich czasów" kilka osób zostało bez wypłaty (tej z uod). Wszystko zależy od "widzimisię" szefowej. Ponadto można zapomnieć o jakichkolwiek premiach (chociaż to może zależeć od stanowiska, na moim nie było) czy benefitach. NIC, nawet jakiś symboliczny dodatek na święta nie wchodził w grę. Niemniej, Veneo to całkiem spoko firma na start, na chwilę - jak zaczynasz i chcesz zdobyć doświadczenie.

@Michał

"Standardowo oprócz owocowych wtorków i młodego i perspektywicznego zespołu znajdziemy tutaj biuro w idealnej lokalizacji" Serio tych zwrotów używają już tylko copywriterzy i to ci którzy od 10 lat nie zmienili repertuaru tekstów. To jest typowa opinia pisana na życzenie pani prezes. Jedyne z czym się mogę zgodzić to zdobywanie kompetencji ale jeżeli ktoś chce je zdobywać to może to robić w zasadzie wszędzie tu akurat liczy się bardziej motywacja pracownika. Cała reszta tej opinii to ściema pisana przez jakiegoś copywritera na potrzeby poprawy wizerunku firmy. Przez 2 lata pracy w firmie ani ja ani żaden z moich współpracowników nie dorobił się ani awansu ani podwyżki. Zatrudnienie w większości na cicho ciemno szare umowy zlecenia + umowy o dzieło skonstuowane tak żeby nie trzeba było płacić za ostatni miesiąc pracy. A godziwe pieniądze to dla pani prezes najniższa krajowa bo gdyby przepisy pozwalały to niektórzy pracowaliby pewnie za (usunięte przez administratora) i dalej pisali opinie że godziwie zarabiają.

kiedyśtampracowałam

Dzień dobry, widzę, że od lat nic się w tej firmie nie zmienia. Osobę Pani Prezes zapamiętam na zawszę. Też jestem jedną w tych osób, które wysyły bez części wynagrodzenia za ostani miesiąć. Od tego czasu nabrałam odwagi i nie daje się tak latwo zastraszyć. Bardzo źle wspominam tą pracę i dziwię się, że niektórzy tak długo tam pracują. Do wszystkich myślących o zatrudnieniu się tu, przeczytajcie opinie. Ja tego nie zrobiłam.

Ilona
@kiedyśtampracowałam

czemu twierdzisz że panią prezes zapamiętasz na zawsze? co takiego się wydarzyło? a no i najważniejsze - dostałaś resztę kasy?

Były pracownik :)

“Those who never change their minds, never change anything.” ― Winston S. Churchill Witam, chciałbym złożyć końcową opinię odnośnie pracy w firmie Veneo. Czytając wszystkie inne opinię o niewypłacanych wynagrodzeniach i t. (usunięte przez administratora) można pomyśleć, że naprawdę tak jest i próbować szukać lepszego miejsca. Też byłem takiego zdania, pracowałem w tej firmie i przez półtora miesięcy postanowiłem odejść, żeby zacząć własną sprawę. Problem polega na tym, że zaczynając rozmowę w tej sprawie z Panią Prezes myślałem tylko o swoich interesach i mogę się założyć, że w większości przypadków negatywnych opinii te osoby miały podobne podejście. Nie warto więc czekać na to, że druga strona, która też ma własne interesy powinna pójść na rękę ponosząc odpowiednie straty. Tak, są firmy, gdzie pracodawcy idą na rękę pracownikowi, któremu nagle coś się zmienia, ale w 99% pewności powiem, że robią to na swoją niekorzyść, taka jest rzeczywistość, której nie rozumiałem, dopóki sam się z tym nie zetknęłem. Warto nauczyć się ponosić odpowiedzialność za swoje zachowania i pamiętać o tym, że po innej stronie jest człowiek, który rzadko kiedy na agresję zareaguje pokojem. Chciałbym na sam koniec przeprosić obecnych i byłych pracowników, które byli świadkami mojego zachowania. Wiem, że to najprawdopodonie to nie naprawi naszych relacji, ale przynajmniej niech te relacje będą neutralne, zamiast negatywne. Człowiek się myli i człowiek się uczy, niektórzy nie, ale to ich sprawa. Ja staram się przyznawać się do swoich błedów, a to nie jest najprostsza sprawa. Oczywiście pozdrowienia dla Pani Beaty Mordarskiej, mimo wszystkiego co mieliśmy, Pani odebrała ode mnie słuchawkę i była gotowa do rozmowy, mimo iż wydawało mi się to nierealnym. Dziękuję za bezcenne doświadczenie i za poświęcony czas. Pozdrawiam, V. B.

@Były pracownik :)

Serio niewypłacenie pracownikowi ostatniej wypłaty chcesz wytłumaczyć tym że pracodawca wyrównuje sobie stratę jakie poniósł przez odejście pracownika więc wszystko jest w porządku? A to nie jest tak że człowiek uczciwie zapłacił swoim czasem i umiejętnościami na ten pieniądz. Przecież z takimi rzeczami to się do sądu. Niestety umowy są konstruowane niekorzystnie dla pracownika.

już po

Najlepsze w pracy w Veneo jest to, że kiedyś się kończy :D Śmieszna firma z oderwaną od rzeczywistości właścicielką, której ego jest większe od tego co tak na prawdę wie oraz tym, jak potrafi zarządzać ludźmi i firmą.

Bella

Chciałabym pracować w Veneo. Nie mam doświadczenia - nauczą mnie od podstaw?

@Bella

Tak, ja zostałam nauczona wszystkiego od podstaw. Od pierwszych dni w pracy miałam prowadzone teoretyczne i praktyczne szkolenia według całego planu - od poziomu podstawowego do zaawansowanego, poznałam wszystkie narzędzia i bardzo szybko zostałam wdrożona. Pracuję już 5 miesięcy i mogę opowiedzieć więcej, jeśli chciałabyś się ze mną skontaktować.

rozbawiona
@Ewa

Dobre żarty opowiadasz koleżanko, można się pośmiać

Tabum
@Ewa

Czyli w ciągu pięciu miesięcy od nowicjuszki przeszłaś na poziom zaawansowany? Jesteś seniorem czy liderem? Czym się zajmujesz?

@Tabum

To, że były prowadzone szkolenia z różnego zakresu, nie jest równoznaczne, z tym że od razu uzyskuje się wiedzę i umiejętności absolutne i zostaje się szefem działu. XD Pytanie brzmiało, czy czegoś mogą w Veneo nauczyć - odpowiedź brzmi być może, bo mnie nauczyli i to wszystko w temacie.

to już jest śmieszne

Ile można dodawać codziennie sztucznych, pozytywnych komentarzy na temat firmy? To już się nudne robi :)

Mieczysław
@to już jest śmieszne

Czemu sądzisz że są sztuczne? Czyli masz inne zdanie o tej firmie? Jeśli tak, to napisz co o niej sądzisz i z czym konkretnie się nie zgadzasz ...

Kandydatka
@to już jest śmieszne

Cześć! Rozważam rekrutację na stanowisko Social Media Specialist i jak to zawsze bywa przy poszukiwaniach nowej pracy, zaglądam na Goworka. Mam mieszane uczucia... :/ pierwsze strony są zasypane pozytywnymi, kilkuzdaniowymi opiniami o firmie, pisane na szybko, językiem jakby - starszej osoby, a nie kogoś z młodszego pokolenia 25+, a widziałam na zdjęciach, że takie osoby są tam głównie zatrudnione. A pozatym sądodawane dzień pod dniu, czytając to nie wiem, czy połowa z nich to prawda. Czy ktoś z obecnych pracowników byłby tak miły i mógłby odpisać na mój komentarz i napisać, jak się realnie pracuje na tym stanowisku (Social Media Specialist) i czy mógłby dać namiary na swój FB czy maila - możliwe, że będę chciała dopytać o więcej szczegółów przyszłą koleżankę lub kolegę z zespołu i nie rozpisywać się tutaj więcej. Bardzo dziękuję, Ewelina.

sugestia
@Kandydatka

znajdź na LI osoby które aktualnie pracują na tym stanowisku w Veneo zapros ich ( w zaproszeniu napisz że miło Ci będzie jak przyjmą twoje zaproszenie gdyż aktualnie chcesz kandydować do Veneo i chciałabyś się podpytac w kilku kwestiach i źródła) jak przyjmą zaproszenie , porozmawiaj z nimi . Znam Veneo i wiem że 1. Te pozytywne, niskiej jakości komentarze nie piszę nikt z veneo - to raczej zwykły trolling - Veneo robi 1000 % lepiej social buzzz:) 2. Osoby, które pracują w Veneo są bardzo otwarte i napewno udzielą ci wszelkich informacji

Zostaw merytoryczną opinię o Veneo Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Veneo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Veneo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veneo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 35 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Veneo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Veneo Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Veneo Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 142 ocen.

Veneo Sp. z o.o.