Ecogis Sp. z o.o.

Opinie o Ecogis Sp. z o.o.

były pracownik

Nie ma dużo pisać - poszukaj innej pracy, serio. Nie warto tam marnować czasu i nerwów.

Aaa

Czy nadal jest tak samo z tym wynagrodzeniem ? Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna ? I jaka stawkę proponują na początku ?

były pracownik

nic sie nie zmieniło. jak bedziesz pracować w wakacje to kasa w marcu pewnie. poszukaj gdzies indziej roboty. nie warto. ja juz nie chce miec z nimi nic wspolnego. oszusci.

Mariola

Wie ktoś może czy coś się zmieniło w kwestii płacenia za pracę w wakacje na umowę o dzieło?

M

to co mamy powiedzieć my, którzy w dalszym ciągu czekają a kontakt z firmą? nikt nic nie wie, osób za to odpowiedzialnych nigdy nie ma, ewentualnie można usłyszeć że pieniądze będą niebawem - i tak od stycznia. kabaret

Ala

Pracowałam latem 2014r i w marcu otrzymałam pieniądze. Owszem, nie nastąpiło to zbyt szybko, ale wiedziałam, że tak może być. Co do obcinania kasy, to niestety obcinają za każdy błąd, ale o tym mówią przy podpisaniu umowy i jeśli ktoś rzetelnie pracuje to nie ma tych błędów zbyt dużo.

ECOGIS

i nie będzie

Marc

Czerwiec, a kasy nadal nie ma;

flakon

czy ktoś z wykonujących FOTO kontaktował się z tymi oszustami? cokolwiek wiadomo?

@flakon 06.05.2015 14:12

jeśli nawet podali komuś jakiś termin to i tak należy podchodzić do niego z rozwagą, przecież pierw była mowa o grudniu, później marcu i co z tego, że powiedzą teraz, że chociażby czerwiec, niesłowni ludzie tam pracują na czele z prezesem Krzysztofem i bezczelną Anetą. ja nie pytam, żebrał nie będę, ale w końcu nadejdzie taki dzień w którym skieruje swoje kroki w odpowiednie miejsce

Marc

nie dość żeby pracować w tej firmie przy foto trzeba mieć worek pieniędzy by inwestować w noclegi, paliwo przez dwa miesiące, to jeszcze na uczciwie zarobione pieniądze trzeba się jeszcze dopominać prawie rok czasu jak jakiś żebrak,

Marc

widzę że nie jestem sam jeden. gdzie jest moja kasa za kontrole foto, w trakcie pracy obiecano nam przelewy na maks grudzień, później marzec, a już mamy maj, a kasy nie ma!!!

XL

Ludzie, przecież to się kwalifikuje pod POZEW ZBIOROWY

beik

Zgadzam się z opinią "Pracownika", też pracowałem w wakacje 2014, płatność za kontrole foto otrzymałem dopiero w połowie kwietnia 2015 nie polecam tam pracy, obiecują złote góry przed zleceniem, a na koniec nie dość, że po kasa po kilku miesiącach to dają ochłap, bo za wszystko poucinają sobie

aidzpanwchuj
@beik 27.04.2015 20:40

gratuluje, ja w dalszym ciągu nic nie otrzymałem ...

beik
@aidzpanwchuj 30.04.2015 09:54
gratuluje, ja w dalszym ciągu nic nie otrzymałem ...

Kilka osób już się kontaktowało ze mną czy dostałem kasę, z tego co się orientuję sporo osób jeszcze jest nie wypłaconych; a termin płatności wg umowy dawno minął; ja na miejscu tych osób pomału bym zaczął myśleć o dochodzeniu swoich praw, chociażby odsetki itp i co najgorsze doszły mnie słuchy, że w tym roku też planują wykonywać foto i szukać kolejnych naiwnych, bo takim również ja mimo wszystko się nazywam;

Płatniki to z nich marne, wszystkie umowy, kto umowy o dzieło ze stawką 8-9 zł brutto, do tego musisz prosić się i dopytywać o swoje pieniądze. W moim przypadku kilka miesięcy; a kontrola FOTO to jakiś śmiech znajomy pracował w ubiegłe wakacje, zbliża się maj, a z tego co mi mówił to jeszcze złotówki nie widział;

cocojamboidoprzodu
@Pracownik 25.04.2015 08:45

potwierdzam firma MASAKRA!

Cycu

niestety tak, nie warto tracić czasu chyba że pieniądze nie są ci niezbędne ;d

al12

czy panują tam cały czas takie warunki? widziałem ostatnio ofertę pracy z tej firmy i się zastanawiam nad nią

xyzz:)

tak samo ściemniają z zapłatą pensji widzę, jak firma MB MEDIA- wydawca gazet Modern Office Manager i Auto Service Manager. Przestrzegam i nie polecam pracy w tej firmie!!! deklarują nakład po kilkanaście tysięcy a drukują po 50 sztuk haha a biedni reklamodawcy kupują reklamy...

linder

Dobrze, ale meritum - jak wygląda praca w Ecogisie. Czy warto nawiązywać z nimi współpracę, bo widać, że stronę mają całkiem profesjonalną http://ecogis.pl/kontakt.html Prosiłbym o pomoc w podjęciu decyzji czy wybierać się na rozmowę rekrutacyjną i na co ewentualnie zwrócić uwagę podczas składania aplikacji...

bananamama
@linder 15.01.2015 09:07

Profesjonalna strona? Ta strona może by była profesjonalna gdyby to był rok 1997...

Bogdan

firma jest niepoważna, słaby kontakt z przełożonymi, nie da się zarobić na warunkach, które proponują a w dodatku termin płatności jest bardzo oddalony, lepiej pójść i zapisać się do wolontariatu

hej

jak wygląda obecnie sytuacja z płaceniem w firmie? poprawiło się coś?

xyz1234

a jakie stawki proponują przy kontrolach, a co do zapłaty to taką mają umowe z arimr ze pląca po ich rekontroli zapewnie

myszonski

Firma jest nierzetelna. Opóźniają się z płatnościami i w żywe oczy kłamią. Bardzo nie sympatycznie robi się gdy chcesz zapłaty za swoją pracę. Potwierdzam poprzednie opinie - najgorszy pracodawca z jakim miałem do czynienia. Nie polecam.

Eliasz

Małe z nich kłamczuszki. "Nie mamy dziś bo nam jeszcze XYZ nie zapłacił, ale jutro na pewno będzie", "Nie dotarło? Przelewy wyszły wczoraj", "TAk, tak. Najpóźniej w piątek...". I znów szukają naiwnych studentów żeby ich na kaskę przekręcić i wyżąć jak cytrynę.

czekanie na wypłatę to jeszcze nic, rozwiązanie umowy - jak to się ładnie w niej nazywa 'polubownie' - skończyło się nieotrzymaniem pieniędzy mimo oddanej roboty, oddaniem kasy za swój nocleg i wyjeżdżone paliwo, mimo, że było na koszt firmy, wpisane w umowę, bo pani sekretarka miała zły dzień żadna z nich firma, [usunięte przez moderatora]

Osobiście nie polecałbym współpracy z tą firmą i panem K.K. Ta pochlebna opinia to jakaś prowokacja albo ktoś się mocno uderzył w czoło. Pozostałe trafiają w sedno. Są jednak i plusy: można ćwiczyć cierpliwość i opanowanie czekając na wypłatę. Atmosfera dziwna, niby-sympatyczna lecz wyczuwa się fałszywość - przynajmniej części pracowników. Poza tym świata się tu nie da zwojować, a nerwy zszargać i owszem. Pzdr!

marysia

firma doskonała w tworzeniu sympatycznej atmosfery, maskującej fakt że nie płacą ponad pół roku pracownikom, z dnia na dzień mówią, że nie ma co robic wiec żeby nie przychodzić, lepiej unikać, chyba że ktoś lubi pracować charytatywnie.

Senger Cichy

Polecam wszystkim, którzy lubią długo czekać na pensję, około 1/2 roku to norma

pan gis

żart. firma stara się jak może by nie zapłacić pracownikom za wykonywane przez nich usługi. gorąco polecam... omijanie szerokim łukiem!

Zostaw opinię o Ecogis Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecogis Sp. z o.o.