ODL Sp. z o.o.

Opinie o ODL Sp. z o.o.

miere

przeciez, w kazdej ofercie o prace jaka posiadali pisacice otwarcie kogo poszkuja na stanwosika pracy i jak wygladaja kwestie zatrudnienia, czym kazda osoba powinna sie odznaczac i posiadac kwalifikacje, wiec nie sadze ze od taka zatrudniaja sobie kogo popadnie

aga#

@hgf - taka prawda? przyjmują też do marketu na kasę, idź tam, też coś liźniesz. BI, eCommerce, Data Mining, SaaS to trzeba teraz umieć a nie programy do faktur pod DOSa ;)

ajax

A co tam praktykować? - szkoda czasu, ich programy są chyba najbardziej przestarzałe ze wszystkich, czy ktoś jeszcze tego odla wogóle uzywa?

Macie doświadczenie w pracy w firmie ODL Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o ODL Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ODL Sp. z o.o.