GTS Energis Sp. z o.o.

Opinie o GTS Energis Sp. z o.o.

hj

prosze o informacje czy faktycznie cos sie zmienilo na przestrzeni tych trzech lat? umowy śmieciowe, wyrzucanie besz powodu bo rzekomo kolejna osoba juz czekala na to miejsce. - to bardzo niepochlebne opinie o firmie jako pracodawcy. Jak jest teraz?

trik

znam to ze mną było tak samo - potrzebne było miejsce (usunięte przez administratora)

ttt1

Pracowałam w GTSw Warszawie 2,5 roku na umowę zlecenie. Później zostałam wyrzucona na ulicę, bo już inna osoba czekała na miejsce. Ot tyle, jak się pracowało... Nie polecam pracodawcy.

Zostaw opinię o GTS Energis Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTS Energis Sp. z o.o.