Agora Sp. z o.o. Hurtownia

Kalisz

Opinie o Agora Sp. z o.o. Hurtownia

byj

raczej jak jest to opinia jednego człowieka @akso to o niczym nie świadczy niestety. Raczej to większość ma racje - ja sie nie wypowiem bo nie pracuje tam, sama chciałam zaciągnąc opinii na temat firmy

nieszczęsliwy

To prawda umowy śmieciowe nie istnieje coś takiego jak płatny urlop,idiotyczne decyzje Pana Prezesa człowiek chory na władzę brak jakiegokolwiek pojęcia o zarządzaniu,niskie płace traktowanie przedmiotowe pracowników .Omijajcie tą firmę z daleka

Kara

Nie polecam nikomu pracy w tym przedsiębiorstwie. Umowy śmieciowe, niskie zarobki, bezmyślne decyzje zarządu coraz bardziej pogrążające firmę w kłopotach. Kompletny brak szacunku do pracowników i robienie z nich idiotów.

Zostaw opinię o Agora Sp. z o.o. Hurtownia - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agora Sp. z o.o. Hurtownia