ABC Rol Sp. z o.o.

Pyrzyce

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

ABC Rol Sp. z o.o.
25

Opinie o ABC Rol Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Rol Sp. z o.o.

Gutek

Każdy dostaje tyle premii ile zarobił!!

.....

Nie polecam nikomu. Pan francuz z góry zakłada że jesteś (usunięte przez administratora) pozostali tylko na siebie do niego donoszą. Nie polecam absolutnie nikomu. A co do premii to wszystko w kopertę i okrojone.

Administrator

Powiedzcie co się dzieje teraz w ABC Rol Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Feliks

Czy jest jakiś powód tej sporadycznej aktywności?

Administrator

Jakim pracodawcą jest ABC Rol Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Amatoros

i dobre premie za zrealizowane targety trzeba dodać :)

anonim

trzeba pracować, ale to chyba oczywiste, ze w pracy trzeba pracować; ludzie w porządku, świetna atmosfera, wynagrodzenie odpowiadające wynikom

anonim

Zatrudniłem sie na konkretnym stanowisku, przez miesiąc nawet obok mojego stanowiska nie zamiatałem, ponieważ kierownik powiedział, że najpierw musze sie uczyć na czym innym, po zapytaniu, dlaczego mam się uczyć na czymś, na co sie nie przyjąłem, jaki w tym sens, wzruszył ramionami. Atmosfera - OK, pracownicy - (usunięte przez administratora), na lepszych ludzi trafić nie można. Zaufanie u pracodawcy - kiepskie, dlatego odszedłem jeszcze przed podpisaniem umowy . Pozdro

anonim

(usunięte przez administratora)

ferdek
@marek0992 03.09.2014 11:21

masz rację szkoda gadac

Zostaw opinię o ABC Rol Sp. z o.o. - Pyrzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Rol Sp. z o.o.