ABC ROL Sp. z o.o.

Opinie o ABC ROL Sp. z o.o.

Joanna

@Gutek, czy mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat warunków finansowych w ABC Rol? Z Twojego komentarza wynika, że premie przyznawane są według wyników, czy dobrze zrozumiałam? @....., czy mógłbyś doprecyzować swoją opinie? Dlaczego nie polecasz pracy w firmie ABC Rol? Wypowiadasz się na forum publicznym i największą wartość mają tutaj merytoryczne opinie, które są pomocne dla osób szukających zatrudnienia w firmie.

Gutek

Każdy dostaje tyle premii ile zarobił!!

Powiedzcie co się dzieje teraz w ABC Rol Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Feliks

Czy jest jakiś powód tej sporadycznej aktywności?

Jakim pracodawcą jest ABC Rol Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Amatoros

i dobre premie za zrealizowane targety trzeba dodać :)

trzeba pracować, ale to chyba oczywiste, ze w pracy trzeba pracować; ludzie w porządku, świetna atmosfera, wynagrodzenie odpowiadające wynikom

Zatrudniłem sie na konkretnym stanowisku, przez miesiąc nawet obok mojego stanowiska nie zamiatałem, ponieważ kierownik powiedział, że najpierw musze sie uczyć na czym innym, po zapytaniu, dlaczego mam się uczyć na czymś, na co sie nie przyjąłem, jaki w tym sens, wzruszył ramionami. Atmosfera - OK, pracownicy - (usunięte przez administratora), na lepszych ludzi trafić nie można. Zaufanie u pracodawcy - kiepskie, dlatego odszedłem jeszcze przed podpisaniem umowy . Pozdro

ferdek
@marek0992 03.09.2014 11:21

masz rację szkoda gadac

Zostaw opinię o ABC ROL Sp. z o.o. - Pyrzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC ROL Sp. z o.o.