Funghi-Pol Sp. z o.o.

Piasek

Opinie o Funghi-Pol Sp. z o.o.

byla pracownica

Pozdrawiam "przemile"Panie brygadzistki ktore niestety a zasadami dobrego wychowania na bakier

ms9s

ale niby konkretmie dlaczego twoim zdaniem miałyby odejść? jakoś mi się jie chce wierzyć w takie internetowe straszenie twoje... a może mi ktoś napisac jak to jest u was z ewentualną pracą w weekendy?

ona
@ms9s 18.10.2016 21:55

Pozwol ze dorzuce 2 zdania, Dlatego poniewaz tam pracownik jest traktowany gorzej niz smiec przez tzw, "brygadzistki" NIkt nie pozwoli sie obrazac w jakikolwiek sposob kazdy ma swoja godnosc!!!

pracownica roku:)

Nie obrażając nikogo, inteligentne osoby już dawno stąd odeszły, pozdrowienia od byłej pracownicy:)

byla pracownica

Ja powiem tyle,Jakis czas temu pracowalalam prawie miesiac, Wyplate otrzymalalam w wysokosci ok 700 zl w III ratach przy wielu nadgodzinach,Dziekuje

Ela

Przyjmij sie tam popracuj moze tydzien miesiac i wtedy dowiesz sie dlaczego tam pracuja tylko obcokrajowcy,

Jagna

Klijenci moze sa zadowoleni ale pracownicy?????

Ja

Caly czas sa oferty w UP ale bezrobotni nie chca podejmowac tam pracy poniewaz znaja realia,

vv

Chyba nawet ukrainki juz niechetnie podejmuja prace w fundhi pol poniewaz poszukuje pracownikow przez UP w Pszczynie

byla pracownica

Teraz ukrainki wspomoga syryjczycy irakijczycy afganczycy itd nie bedzie zle,

Ewa

Ukrainki nie maja wyboru, Bo jak juz przyjada do Polski to musza pracodawc dopoki trwa umowa inaczej wiele stracilyby.Niejednokrotnie nie mialyby funduszy zeby zaraz jechac spowrotem ,

Ewa

Tylko dzieki ukrainkom ta firma jeszcze istnieje bo z Polakow to juz nikt by tam nie pracowal chyba jaki desperat,

Magda

Ciekawa jestem czy wagowe i brygadzistki nauczyly sie szacunku do pracownikow? Traktowano tam ludzi gorzej jak bydlo nieraz to by sie kwalifikowalona wokande sadowa!

Irka
@Magda 02.07.2015 07:38

No coz jak ma sie zero inteligencji to czego mozna sie spodziewac?

Irena

Wlasnie ze problemem jest brak inteligencji,i wspolpracy w duzej grupie,Wymiana brygadzistek i wagowych? No coz nie wiem czy jest tam odpowiednia kandydatka na te stanowiska,

lola

Pewnie ty

Ola

Ciekawe kto tam bedzie pracowal jak ukrainki zrezygnuja?

Genia

Jesli juz ktos naprawde szuka pracy to niech szuka w innych zakladach pieczarkarniach ktorych nie brakuje w powiecie.Ale do tej firmy naprawde nie warto przychodzic lepiej jesc suchy chleb i woda popijac,

Ula
@Genia 20.04.2015 06:35

To ta firma jeszcze istnieje myslalalam ze juz dawno ja zamknieto

obca

Dziwie sie ze jeszcze tej firmy nie zamknieto ? Chamstwo chamstwem podparte

ASKA

AGA JAK KTOŚ MA ROMANS Z SZEFEM TO WIADOMO ZE KASE WYPŁACA JESTES JAKAS ZACOFANA ZE WYRAZASZ DOBRA OPINIE NA TEMAT TEJ FIRMY MASAKRA W CO TY LUDZI WKRECASZ LUBISZ NIEMCÓW TO OTWÓRZ AUSZWIC TAM CIE NAPEWNO POLUBIĄ I ZATRUDNIJ TAM TAKICH LUDZI JAKIM JEST SZEW W TEJ FIRMIE

aska

moja opinia wynosi mniej niż zero na temat tej firmy ktoś chce pracować w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to niech sie tam zatrudni ukraincy maja na godzine 2.50zł,tygodniowo możesz zarobić 200zł o ile tą kase zobaczysz na oczy a robisz jak wół szef bezczelny i policz sobie że za transport ci z wyplaty odliczaja która wogule na oczy zobaczysz

uswiadomiona

Moge napisac jedno ,Jesli chodzi o problemy finansowe firmy w przeszlosci lub obecnie to wina kierownictwa ,Gdyby rzeczywiscie zainteresowali sie co sie dzieje w firmie nie byloby z pewnoscia takich problemow, Za malo czasu poswiecaja na obserwacje .Trwa notoryczne naciaganie godzin pracy. ,Pozdrawiam

miecia

Teraz niby cos tam placi po pare groszy ale nigdy calej sumy w calosci.Krotko mowiac nie polecam tej firmy .Ninormowany czas pracy po 12 godzin czlowiek traktowany jest gorzej jak zwierze,

xxxxxxxxxxx
@miecia 05.02.2015 09:45

Tak to racja czlowiek sie nie liczy ma harowac 24h na dobe ,Jesli ktos nie wie jak wyglada [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zapraszam do tej firmy,

Wera

Nie przychodzcie do tej firmy szkoda Waszego zdrowia i zszarpanych nerwow,

Jrzy

Przyjdz popracuj miesiac i sie przekonasz.

ola

lepiej od razu szukac innej pracy, ja korzystałam ze strony Rekrutacyjnej Rewolucji i po rejestracji otrzymalam duzo ofert ;) szczerze wam polecam

Kaprys

Nie przychodzcie do tej firmy bo i tak szybko zrezygnujecie,ZLA ORGANIZACJA PRACY NIEMILE NRYGADZISTKI ZERO SZACUNKU DO CZLOWIEKA

ela

Jesli ktos chce zobaczyc jak wyglada [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zapraszam zobaczymy jak dlugo wytrzymacie ?

byla pracownica

Nie polecam to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracujecie codziennie po 14 godzin niemile wagowe totalne chammstwo.co 2 tygodnie tylko dzien wolnego,

zainteresowana

OO mialalam zamiar tam pracowac ale po przeczytaniu tych komentarzy bede ja omijac z daleka,

jerry

no to skoro nadal Funghi pol działa na rynku, to kiedy zaczyna się sezon i warto zatrudnić się tutaj ?

ramon

no właśnie, dziwnie brzmią te oskarżenia o tak duży dług, zwłaszcza, że zgodnie z krs to ciągle Funghi-Pol prosperuje

...

prosze o kontakt na GG [usunięte przez moderatora]

odp

Teraz się za Was jeszcze weźmie Urząd Kontroli Skarbowej, życzę powodzenia!!!

do myśliciela

Wyżej wymieniony Pan postanowił dać upust wodzom swej fantazji. Gratuluję i współczuję.

Mysliciel

dlug firmy przekracza ponad 12 milionów zl... co wiecej tu pisać? a o ludziach ktorzy tam pracuja to sie nadają jako wolontariusze jesli lubia robić za darmo ...

KAPRYS1

TO WSZYSTKO PRAWDA CO TU JEST PISANE O TEJ FIRMIE NIE POLECAM NIKOMU.A JESLI KTOS CHCE PRACOWAĆ ZA FRIKO TO PROSZE BARDZO BO JA CIAGNE OD NIEDZKELI JUZ KTORĄŚ 12 I POWIEM SZCZERZE NIEWIEM JAK WYGLADA DZIEN A JAK NOC.A DOPROSIC SIE CZEGOS OD KOGOS TO GRANICZY Z CUDEM.BRYGADZISTKA [usunięte przez moderatora] TEŻ FAWORYZUJE TYLKO NAJLEPSZYCH A TEMU CO SE NIE RADZI TO ZEBY POMOGLA TO NIEMA CZASU .TYLKO PRACOWAĆ I NIC SIĘ NIEODZYWAĆ BABY Z BRZESZCZ I WOLI TEZ SA WREDNE CO TAM ROBIA OBGADAJA [usunięte przez moderatora] HEJ.

MINI

Hej To [usunięte przez moderatora] ja sie z tym zgadzam,w 100% pogadać sie nie da bo pieczarki cza zbierać, a jak Szef jest nie słowny, wobec ludzi, ja odradzam tą firme, każdemu,Tam sie prosi Inspekcja Pracy, i dosłownym sensie Sanepid, brud ,a łazienki to niewiem kiedy były myte,brak wszystkiego, trza nosic wszystko ze sobą, [usunięte przez moderatora], ludzi sie traktuje jak świnie bo choc to zwierze ma lepiej w korycie,

grafik25

jesli bys mogla to zgadajmy sie bo ja tez tam pracowalam a kast do dzis nie mam

cfuidsbfjkdsvbjk

najgorsza praca jaka mialam!nieidzcie tam pracowac, [usunięte przez moderatora]!robic tak ale gdzie te pieniadze???ale niepopuszcze tym gnojom i bede walczyc o swoje ciezko zarobione pieniadze!!!!!!!!!!!!ja im pokaze dopiero......!!!!!!!!!mysla ze glupka z czlowieka beda robic i pierdoly wciskac ze kasy niemaja a takimi brykami sie woza!!!!!!!!!!!!dziwie sie ze kts im tego zdymem niepuscil ale zycze im tego zeby sie taki odwany znalazl!!!!!!!!!

Micho

Przedmówczyni to chyba szuka plusów tak wspaniale broniąc ten obóz pracy wraz z jego starym na czele. Nie dodała tylko jednego, że przekręt w tej firmie nakręca kolejny. A pieniądze wynoszone z firmy przez starego to normalka? Niech się wszyscy dowiedzą, że jest obłudnym kłamcą!!!! i krętaczem ale już niedługo pewnie tak pociągnie bo za nedługo nikt nie bedzie tu pracować ( bo ileż mozna pełnić funkcję wolontariatu) a po drugie to i tak go inni wyspowiadają z tych wszystkich oszustw i się nie wywinie i niech nie myśli że nie ma dowodów bo takowe są!!!!

Aga

Pracowałam tam kilka miesięcy temu i powiem tak: Godziny pracy owszem długie bo praca w trybie 9h lub 12, 13 max 14. Przeciętnie działają tryby 9h i 12h. Zarobić idzie nieźle, ale to praca jednak oparta również na akordzie zatem zapierdalasz- zarabiasz. Obijasz sie nic nie masz. Szef no cóż trafiają się gorsi wierzcie mi... A ten jeszcze jest w miarę znośny. teraz są problemy z płatnościami wiem o tym bo utrzymuje kontakt z pracującymi tam kobietami. I poślizgi są 2 miesięczne, ale przynajmniej jeszcze coś im wypłacają. Co tydzień po 200-300 zł i się uzbiera wypłata za grudzień. Opinie zakład sam na własne życzenie sobie wyrobił, ale babki też święte nie są co tam robią bo sporo poza zakładem dopowiadają. A na halach jest spoko ale na nockach :D P.S Możecie mnie pojechać bo napisałam prawdę i w miarę pozytywną opinie. Gdzieś to mam. ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a co wy z nim zrobicie? Wasza sprawa.

WWW

NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W TEJ FIRMIE BO TU TYLKO [usunięte przez moderatora] LUDZI A NIE PŁACĄ!!!!!!!! MOŻE SIĘ TO WYDAĆ ABSURDALNE ALE TAK JEST. DOSTANIECIE MARNĄ ZALICZKĘ A NA RESZTĘ BĘDZIECIE CZEKAĆ NIE WIADOMO JAK DŁUGO.OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA!!!! NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTAĆ!!!!

Małą Mi

Najgorszym wrogom nie poleciłabym tej firmy. Pracując tu musisz liczyć się niedość z chamstwem, wyzwiskami ze strony szefa, wolontariatem (bo nigdy nikt nie wie kiedy i czy w ogóle będzie wypłata), [usunięte przez moderatora] bagatela po 13h bez dnia przerwy, to jeszcze z dokładaniem do interesu. Musisz sam/a zadbać o to, żeby mieć niezbędne np. rękawiczki, czy wodę w upalne dni. Długo by wymieniać minusy pracy w tej firmie, za to plusów brak.

a t o

Właściciel to jeden wielki [usunięte przez moderatora] niech nikt tu nie przychodzi do pracy, bo na pieniądze będziecie czekać wiecznie, jeszcze raz nie nie nie!!!!!!!! Nie traktuje ludzi jak jak "człowieka"!!!! Ludzie nie mają z czego żyć a wypłata i tak się opóźnia, no bo pewnie ładuje sobie w swoje kieszonki i tak wiemy ze na "lewo" Przyjdzie i na niego pora i to szybko

.....

ODRADZAM WSZYSTKIM TĄ FIRMĘ!!!!! NIKOMU NIE POLECAM A ZROBIĘ TAKĄ REKLAMĘ ŻE NIKT TU NIE PRZYJDZIE. PRZEKRĘTY, [usunięte przez moderatora] I NIELEGALNE INTERESY!!!! A WIELKI SZEF I TAK DOSTANIE ZA SWOJE I SAM UTOPI SIĘ W SWOIM BAGNIE CZEGO MU Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ!!!!!!!!

!!!!

Mam zebranych wiele dowodów na to jak łamane są przepisy Kodeksu Pracy (m.in. łamanie art. 85 KP co się kwalifikuje pod ciężkie naruszenie) jak i przepisy Prawa Podatkowego. Proszę nie myśleć, że pisze to osoba, która nie ma zielonego pojęcia o przepisach- wręcz przeciwnie, jestem osobą z zewnątrz i doskonale wiem co się tutaj dzieje. Jeżeli nic nie zacznie się zmieniać w kierunku zgodnym z prawem oddam z czystą przyjemnością sprawę w odpowiednie ręce i gwarantuję, że nie ukryjecie w żaden sposób swoich karygodnych błędów!!! Piszę to oczywiście w głównej mierze uderzając w stronę Zarządu jak i właściciela firmy!!!

Szczery

Praca tam to najgorsze co mnie spotkało... robić tak, pięniedzy nie ma ... a jesli sie zapytasz czy bedzie zaliczka to odpowiadają : "a skad ci wezme?!" naprawde smieszne. Po drugie w tej firmie nic nie ma... nawet narzedzi... w lata Panowie zeby skosic trawe musieli ja recznie wyrywać bo kosiarka była zepsuta a szefostwo nie dało kasy na naprawe albo zakup nowej. Zero szacunku dla człowieka, tak jak w tej firmie to nawet zwierzęciem sie W TAKI SPOSÓB NIE POMIATA JAK pan wielki szef... NIE ZATRUDNIAJCIE SIE TAM BO POJDZIECIE NA DNO Z TĄ FIRMĄ..

lolo

tak to racja po 12 a czasem 16 godzin trzeba harować i nic z tego nie ma pracowałem tam kiedyś a [usunięte przez moderatora] to pryszcz co tam sie wyrabia tak powinny ten panie kiedyś nagrać szefostwo jak sie odzywają myślą że wszystko im wolno ale ktos musi harować nate bryki kturymi jeżdżą a autobus to nawet w zime ogrzewania nie ma tak się ostrzędza na paliwo dla szefostwa

...

żadnej pozytywnej atmoswery,w [usunięte przez moderatora] chyba było gorzej...

Nina
@... 28.10.2012 20:37
żadnej pozytywnej atmoswery,w [usunięte przez moderatora] chyba było gorzej...

Szanowni byli pracownicy - Funghi-Pol. Powiedzcie czy ładnie o Ukrainkach mówić, że oni nie mają wyboru, dlatego tam pracują...Otóż znajcie że oni naprawdę jadą zarobić dla siebie i swojej rodziny pieniądze, a wybór zawsze jest i będzie!!! Wy ludzie wiecznie żyć zamierzały, że tak nie lubicie ludzi, wszyscy my śmierci i wszystkich pieniędzy nam nie zarobić!!! Poważajcie te z kim pracujecie i wszystko będzie dobrze)) Niechaj Jezus Chrystus wszystkich chroni...

XXXX

Firma wręcz prosi się o wizytę urzędników, tak się ludzi nie traktuje. Wizytę będziecie mieć na własne życzenie

nie wazne

technolog z funghi polu ma taka glizde w spodnaich ze tylko na ryby z nią !

pieczarka

1 opinię to chyba wystawiła sekretarka [usunięte przez moderatora].jak można pisać takie bzdety,powinno go od razu pokręcić za te brednie,szef razem z prezeską powinni iść na kolanach na Jasną Górę z podziękowaniem że ludzie to wszystko znoszą i jeszcze tam pracują,gdzie są te kontrole które powinny likwidować takie [usunięte przez moderatora]!!!

Zostaw opinię o Funghi-Pol Sp. z o.o. - Piasek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Funghi-Pol Sp. z o.o.