Polok Marcin Pieczarki

Kryry

Opinie o Polok Marcin Pieczarki

Ja

Ja mysle ze platformy z przekladanymi podestami byly lepsze .

Jadzia
@Mirka 15.10.2017 08:27
Tak podesty przekladane byly lekkie i latwo je mozna przelozyc, A teraz niby udoskonalone ale jak czlowiek pare razy korba wykr...

Na czym polegało przekładane podestów kto to robił i jak ?

Ewka
@Mirka 15.10.2017 08:27

Czy na pewno przekładałas te podesty? Moim zdaniem teraz jest o wiele lepiej.

Lidia

@Mirka rozumiem, że jest to ciężka praca. Czy zgłosiłaś to pracodawcy, że ciężko wykręcać platformę? Może warto o tym porozmawiać i sprawdzić czy poprawnie działa. Czy długo pracujesz w firmie Polok Marcin Pieczarki? W jakich godzinach jest praca?

Mirka

Dzien dobry, Dobra organizacja pracy hale zautomatyzowane owszem ale mam zastrzezenia do do platform z ktorych sie zbiera grzyby, Trzeba recznie kolowrotkiem wykrecac platforme z calym na niej ciezarem a to mozna zyly wypruc, Jest to ponad sily,

Lidia

Aktualnie niestety nie ma żadnych ofert pracy. Można sprawdzać na bieżąco. Kto tam aktualnie pracuje? @Jula a jest jakaś możliwość żeby awansować?

Monika

Sa wolne miejsca i pewnie beda wczoraj dostalalam oferte pracy do pieczarkarni Panstwa Polok,

Aneta

Dzien dobry, Czy zatrudniaja na zastepstwo wakacyjne?? Niech mi ktos odpowie,

Jula

Dobrze się pracuje , miło jest czuć się potrzebnym i szanowanym .Polecam tą firmę.

Niki

Jestem zadowolona z pracy w firmie Polok mam lepszą pracę niż w poprzednim zakładzie zarobki są dużo wyższe i zawsze na czas . Jak się komus chce pracować to polecam.

Pawel

Nie rozumiem dlaczego negatywne opinie sa negowane natychmiast?? Kazdy ma prawo napisac tu swoja opinie nie zawsze pozytywna,

byla pracownica

A ja pracuje w duzo mniejszej pieczarkarni i jestem bardzo zadowolona ,Nie ma nerwowki,

jjjjjaaaa

Ludzie jest wolny rynek pracodawca moze zatrudniac kogo chce i na jakich warunkach chce o ile pracownik to zaakceptuje, Jak sie komus nie podoba mozna zmienic prace

ona

Lepiej zatrudniac ukrainki bo beda pracowac za polowe stawki czysty zysk!!!

Jaro

Polki chcą pracować ale w tej chwili firma powlok woli ukraiński banda zdzierców i złodziei

wiem

wszystko do czasu, predzej czy pozniej wszytkie przekrety wyjda i skonczy sie eldorado.

tamara

Pozdrawiam kolezanki z ukrainy

Janina

POdejme prace w firmie Polok, Oczekiwane wynagrodzenie 10 euro/h brutto,

Ona

Juz nawet dowoza ukrainki busem a dla Polek nie bylo przewozu jak nie mialy dojazdu musialy zrezygnowac z pracy,

Brygida

Zwolnili moja kolezanka 5 lat temu ktora miala praktyke i byla pracowita a przyjmuja non stop laikow ktorzy wogole nie znaja sie na robocie, Gdzie sens i logika? Ale ich czas sie konczy pracownikow chetnych juz jak na lekarstwo,

Brygida
@Niki 05.11.2016 12:03
Zwolnili 5 lat temu no no gratuluje refleksu mam nadzieję ze kolezanka była od Ciebie szybsza bo jak piszesz pracowita była i...

Napewno byla kolezanka szybsza poniewaz ja nigdy nie pracowalalam ani nie bede pracowac w branzy pieczarkarskiej poniewaz to ponizej moim kwalifikacjom i ambicjom,

jo
@Brygida 07.11.2016 13:01

od kiedy zmywak to lepsze kwalifikacje ?

ERNI
@marek 25.08.2016 07:07
« Poprzednie Następne » Powrót Udostępnij (0) Wydrukuj Dodano: wczoraj, 14:21 Wyświetleń: 294 Pracow...

Marek szkoda że nie rozróżniasz Polok Marcin Pieczarki od Polok-Grupa Producentów Grzybów Sp.z o. o.

elosss
@ERNI 24.08.2016 09:32
Może do biura ale na stanowiska do zbiorów ,załadunków czy transportu można się dostać bez problemu.

załadunek to nie takie chop siup, że biorą każdego jak leci...

nowa

Mam żal do osoby która dokonała wpisu pod pseudonimem'' szybka''28 pazdziernika 2015 roku, który to wprowadził mnie w błąd.Planowałam wtedy podjęcie pracy przy zbiorze pieczarek w firmie Polok jednak po przeczytaniu ww. wpisu zmieniłam decyzję.Podjęłam pracę w innej branży lecz nie bardzo mi pasowało głównie chodziło o zarobki czas pracy i dojazdy. Od osób przypadkowo poznanych dowiedziałam się, że pracują w firmie Polok i są zadowolone.Od ponad dwóch miesięcy tu pracuję i widzę że wszystko jest dobrze zorganizowane, porządek ,życzliwi ludzie ,godziny pracy w normie zarobki zdecydowanie lepsze niż w poprzedniej pracy.Szkoda, że uległam sugestii pani ''szybkiej''i nie podjęła pracy tu od razu tracąc przez to mnóstwo nerwów czasu i pieniędzy.Nie rozumiem po co ktoś wypisuje takie bzdury i wprowadza ludzi w błąd, może kiedyś się dowiem czyja to sprawka.Postanowiłam opisać tą sytuację by przestrzec innych przed sugerowaniem się tego rodzaju wpisami,najlepiej porozmawiać z kimś kto pracuje w firmie osobiście.

ISIA

Ja powiem tak praca z początku wydawała się cięzka ale po dojsciu do wprawy jest całkiem niezle czasami trochę nudno ale rekompensuje to miła atmosfera w pracy cieszę się ze trafiłam do tak zgranej paki. Pozdrawiam super kolezanki i kolegow.

ONa
@crazy 17.08.2016 19:44
Można zdobyć doświadczenie w opanowywaniu nerwów;-)

Tam robisz test ile wytrzymasz psychicznie i fizycznie,

Zenek
@ONa 18.08.2016 08:01
Tam robisz test ile wytrzymasz psychicznie i fizycznie,

Większość wytrzymuje i to bez problemu.

korek

Piszcie bo korekta nie ma co robic,

nono

hej, w tej firmie jest ok, kierownik jest bardzo wyrozumiały. i w sumie nie ma na co narzekać . pracowałem wczesniej w innej pieczarkarni i TU jest duzo lepiej - najlepsza pieczarkarnia w okolicy - jak chcesz wolne nie robia problemow. jak chcesz robic to robisz. dziekuje i pozdrawiam wszystkie super dziewczyny z kryr ;)))))))))))))) bo jest w czym wybierać .....

wali

atmosfera jest spoko. zdarzają się czasem nieroby co potem piszą bzdury że firma POLOK to zła jest. Typu : "mam dwa fakultety i dwa kierunki studiów ;_)" - nie mogę awansować ...." dobrze że nie doktor habilitowany się zgłosił do odnoszenia skrzynek. ;__P

obecny

3000mzl ale za 2 miesiace!!1 Prosze nie pisac tutaj bzdur i nie wprowadzac ludzi w blad!!!

ignorant

Czemu zaraz kpiny tak to już jest że dla jednego 3000 brutto to fura kasy a drugi z dużo większych pieniędzy będzie niezadowolony .Jeden chce pracować 160 godzin a drugiemu 250 mało . A jeszcze można się posmiac z drugiego lub komus dowalic .

obecny

Moi drodzy, Czy wy nie zauwazyliscie czytajac powyzsze komentarze ze ich autorzy urzadzaja sobie kpiny??

kasia

Panie PUSZEK wypłata zawsze terminowo :-) jak masz problem to zaliczkę można zabrać ale wiadomo nie co miesiąc ;-)

zoriętowany
@zainteresowany 20.07.2016 06:53
Hej, to wypłaty chyba niskie skoro ktoś bierze zaliczkę i nie wystarczy od 10 do 10?

Jak wezmiesz 1000zł zaliczki to wypłata będzie niska a jak 200 to dobra.

karol
@zoriętowany 20.07.2016 08:18
Jak wezmiesz 1000zł zaliczki to wypłata będzie niska a jak 200 to dobra.

można zabrać 1000 zł zaliczki? a przecież nie dają więcej niż 30% wypłaty ? dziwna sprawa ...

kasia

"... jak zadbać o dobre zarobki do zadań" ? kurcze następny-a na podwójnym gazie;) nie dziwię się że was wylali. Ja jestem zadowolona i będę bronić tej firmy i ludzi tam pracujących. ... a no i warnik działa także się proszę nie stresować ;)

Gabrysia

Ja napisze tutaj rowniez opinie,Pracowalalam w firmie Polok 8 lat temu, Nie bylo jeszcze akordu nie byl zaklad tak rozbudowany.Bylam tam dosyc dlugo ale ze wzgledu na bardzo niskie zarobki/malo godzin/ musialalam odejsc, Bylo mi bardzo zal no coz ale zycie, Za duzo kobiet bylo przyjectych co sie rownalo z mala iloscia przepracowanych godzin.Chodzilo o to zeby grzyby byly szybko zebrane a nie o wysokosc pensji osob tam pracujacych,To co teraz czytam w komentarzach to naprawde wlos sie na glowie jezy co tam sie porobilo ,Ale czym wieksza zaloga tym gorzej i szefostwo nad tym nie zapanuje bo trudno spowodowac zeby na halach panowala odpowiednia atmosfera dobre relacje miedzyludzkie,

obibok
@jo i jo 20.10.2016 20:39
no zawsze te szybkie idą a obiboki siciemniają na swoich halach i tylko pytaja jak robota i czy juz panie ida do domu....

No no tylko że nie każda jest szybka a tu zaraz obiboki.

INA
@obibok 20.10.2016 23:09
No no tylko że nie każda jest szybka a tu zaraz obiboki.

Ojjj te komentarze jaka do dziecinada na poziomie przedszkola.Widac te obiboki to malo inteligentne istoty

arci

felek felek ;) jest spoko - chyba że pojawi się zaś jakiś Pan "ważny" co nie umie warnika obsługiwać , hehe.

@Poproszony o zajrzenie na forum 16.07.2016 12:22
Szkoda sobie strzepic na Pana nerwy. Jak grochem o sciane. I takich ludzi trzeba tolerować. Głównym wagowym w tej firmie byłem...

Łukasz co Ty paliłeś że się podszywasz pod Pana POPROSZONEGO ;) HEHEHEH

PRACOWNIK
@Poproszony o zajrzenie na forum 16.07.2016 11:12
Nie wiem, co PAN ma z tym Łukaszem, ale ja nim nie jestem. Do wykształcenia to niech Pan nie bredzi. Pracowałem w tej firmie pr...

Po dwóch kierunkach dobre sobie ,a na hali pracy sobie nie umiał zorganizować ciągle prosił o pomoc ,o ile pamiętam to studiowałeś resocjalizację ,a ten drugi kierunek, może się pochwalisz.Stary przestań się ośmieszać wszyscy wiemy że to ty drogi Łukaszu.

walduś
@wieloletni 10.07.2016 08:25
Nie wiem u jakiego lekarza się Pan leczy,ale proszę go zmienić i nie siać kolejnej propagandy. Jakie socjale,jaka stabilność, c...

ludzie ale jaja !!!! wieloletni poparzył se usta na śniadaniu bo warnik nie działał ;) - no właśnie to było straszne ;) Proszę już dajcie se spokój z wypisywaniem bzdur o zmuszaniu do pracy ;) na jakim stanowisku pracowałeś? ja jestem zadowolony Praca OK ludzie super- oby takich łamag było jak najmniej jak na przykład Helik co to pewnie o niego chodzi ;)

Poproszony o zajrzenie na forum
@ja 10.07.2016 14:53
tak to czytam i cos mi się wydaje że tu zalatuje Panem Jarkiem Stalmachem. Wracają stare czasy ? Jaki warnik chłopie - nie umie...

Kolejny się znalazł, co mu zalatuje. Chłopie jak smierdzisz to się umyj, a nie rob spekulacji. Człowieku jeszcze raz powtarzam, socjalne należy do pracodawcy. To on ma zapewnić Ci pełną przerwę i przede wszystkim możliwość napicia się. Nie znasz prawa pracy a się wypowiadasz. O ile pamiętam to ze strony pracodawcy była dostępna tylko kranowka. Tak przynajmniej było w zeszłym roku. P. Ja wtorujesz inteligencja. Dobra rada bierz częstsze prysznicem i nie obrazaj innych, nie spekulują i nie wprowadzającą w błąd innych, bo dzięki takim komentarza nie będą znali swoich praw!!!!!!! A prawa w tej firmie BRAK!!!!!!!!

Zostaw opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polok Marcin Pieczarki