Eko-Pasza Sp. z o.o.

Górzec

Opinie o Eko-Pasza Sp. z o.o.

Wyzysk i oszustwo kombinacje z tacho sprzęt niesprawny

byłem tam dzisiaj

Nie rzetelna obsługa, sekretarka umawiaławiała się z nami na godz. 7 a nie pojawiła się w ogóle, szef całej firmy nie chce dawać umów i polega wyłacznie na swoim słowie, ogólnie chamstwo i kiła oraz brak współpracy omijajcie szerokim łukiem. Pozdrawiam

janko

rzeczywiście widziałem również że co raz lepiej idzie im sprzedaż, także rozwijają się w super tempie

kierowca

firma beznadziejna [usunięte przez moderatora] maja duży problem z wyplacaniem wynagrodzenia za miesiac pracy. ogólnie nie polecam firmy [usunięte przez moderatora]

senior

Człowieku [usunięte przez moderatora] Biuro może i ma dobrze - gorzej z produkcją i magazynem.

Zostaw opinię o Eko-Pasza Sp. z o.o. - Górzec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Pasza Sp. z o.o.