Opinie o McCain Poland Sp. z o.o. w Chociwel

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy McCain Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McCain Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie ziemniaków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McCain Poland Sp. z o.o. w Chociwel

No hej. Widziałam ofertę dla przedstawiciela handlowego. interesuje się zatrudnieniem głównie dlatego, że mam dopiero roczne doświadczenie a w tym przypadku wymagają właśnie minimum tyle więc czy ktokolwiek mógłby ocenić jakieś wdrożenie i przeszkolenie?

Dzień dobry, czy są przyjęcia do pracy na ten moment?

Elżbieta

Z tego co widziałam jest ogłoszenie na kierowcę wózka. A Ciebie to jakie stanowisko by interesowało?

Nick Nowy wpis
@Elżbieta

Najlepiej operator produkcji.

Roman Nowy wpis
@Elżbieta

Mnie interesuje praca jako kierowca wózków

Adam Nowy wpis

Czy są przyjęcia do pracy jako Pracownik Produkcj

Witam sprawie pracy w McCain pod zakład czy są przyjęcia

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie McCain Poland Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Compensation Specialist ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Grażyna

Czy ktoś pracował jako młodszy księgowy w McCain? Jak wygląda hybrydowy model pracy w firmie? Jak często można spodziewać się szkoleń na tym stanowisku pracy oraz jakich? Jak opiszecie możliwości rozwoju? Na jakie stanowiska i w jaki sposób można awansować?

Grażyna

@Benjamin napisałeś, że McCain Poland jest bardzo dobrym pracodawcą. Cieszę się, że tak uważasz ale czy mógłbyś napisać dlaczego konkretnie polecasz wybrać tę firmę na swoje przyszłe miejsce pracy? Takie informacje na pewno będą zachęcające dla innych myślących o zatrudnieniu w firmie.

@Grażyna

Ja odradzam wszystkim tam prace (usunięte przez administratora) i kłamstwo.a pozatym nękanie i rycie psychiki....układy na co nie ma rady....musze tam jeszcze troche jakoś wytrzymać puki kredytu nie zapłacę...

Teresa

Dlaczego masz takie negatywne zdanie o pracodawcy? Nie podajesz w swoim wpisie żadnych konkretnych informacji. W jaki sposób pracodawca nęka pracowników? To co piszesz o McCain jest niepokojące, dlatego chciałabym się dowiedzieć, co konkretnie masz na myśli.

Benjamin

Niektórzy tylko narzekać potrafią? Bardzo dobry pracodawca, polecam pracę!!!!

Wiktoria

Masz informacje odnośnie pracy w firmie McCain? Wiesz jak wyglądają zarobki w tej firmie, jaki zespół tam pracuje lub masz pojęcie o ogólnej atmosferze panującej tam? Zostaw po sobie opinię i pomóż innym w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Jarek

(usunięte przez administratora)Pensje zawsze sa poniżej rynku. Poziom ludzi z hrbi marketingu to(usunięte przez administratora) Auta jakie dają to najsłabsze wersje. Zawsze po kilku latach zwalniają nawet najlepszych-nawet prezesa kiedyś wywali i od razu zawitał do Avio. Premii nie ma albo sa śmieszne. Nikomu nie polecam.

niemoc

@Gosia, to nie ma znaczenia czy to gastro czy budowlanka. Sprzedaż to ciężki kawał chleba i trzeba się w to zaangażować.

Gosia

Praca w sprzedaży w gastronomii jest fatalna. Cisną na wyniki i nie chcą płacić klientom, a konkurencja nie śpi. Strasznie zakłamana kadra kierownicza - nie polecam.

expf

Pracowałam tam długo i muszę powiedzieć ze jest 'słabo' głownie za sprawa śmiesznie niskich premii i bardzo żałosnej kadry kierowniczej. Marketing i kadry to dno dna z 5-cio metrowym mułem. Jakiś czas temu zredukowali dział detaliczny i zaraz wzięli ludzi na własnej działalności - podobno mają ich pozywać do sadów.

omo

Przedstawicielka z Krakowa pracuje od 6 lat i nigdzie nie odchodziła

wrocek

Hej kolego a może ktoś coś wie na temat zarobków przedstawicieli czum jezdza ile wizyt i dlkaczego koles z gastro odszedl na kr do aviko czy dla kasy

Zostaw merytoryczną opinię o McCain Poland Sp. z o.o. - Chociwel

• Jak się pracuje w McCain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy McCain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

McCain Poland Sp. z o.o.