McCain Poland

Chociwel

Opinie o McCain Poland

niemoc

@Gosia, to nie ma znaczenia czy to gastro czy budowlanka. Sprzedaż to ciężki kawał chleba i trzeba się w to zaangażować.

Gosia

Praca w sprzedaży w gastronomii jest fatalna. Cisną na wyniki i nie chcą płacić klientom, a konkurencja nie śpi. Strasznie zakłamana kadra kierownicza - nie polecam.

expf

Pracowałam tam długo i muszę powiedzieć ze jest 'słabo' głownie za sprawa śmiesznie niskich premii i bardzo żałosnej kadry kierowniczej. Marketing i kadry to dno dna z 5-cio metrowym mułem. Jakiś czas temu zredukowali dział detaliczny i zaraz wzięli ludzi na własnej działalności - podobno mają ich pozywać do sadów.

omo

Przedstawicielka z Krakowa pracuje od 6 lat i nigdzie nie odchodziła

wrocek

Hej kolego a może ktoś coś wie na temat zarobków przedstawicieli czum jezdza ile wizyt i dlkaczego koles z gastro odszedl na kr do aviko czy dla kasy

Zostaw opinię o McCain Poland - Chociwel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McCain Poland