McCain Poland

Opinie o McCain Poland

Onapp

Co z bonami, będą? Bo jak do tej pory ani słuchu ani widu a święta niebawem...

Witold

A na produkcji potrzebują kogoś? Jaką macie atmosferę w pracy? Zarobki można negocjować?

Rar

Jak nie masz tam rodziny lub dobrego znajomego, który ma dobre plecy to o zatrudnieniu zapomnij. Choćbyś chodził na rzęsach to i tak Cię nie zatrudnią w biurze. Na produkcji to biorą kogo popadnie, bo nikt nie chce robić.

Rozbawiony

Brak możliwości rozwoju zawodowego, zatrudnienie tylko gdy ktoś poleci. Mało płacą a wymagania bardzo wysokie. Nie polecam.

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w McCain Poland.

Karol

Jak firma spoko to nie ma hejtu. Może ktoś napisze co słychać i czy potrzeba pracowników?

Rar
@Karol 19.11.2017 11:12

Jak nie masz tam rodziny to zapomnij o przyjęciu, jak miejsce się zwalnia już jest obsadzone kimś z rodziny

Karolina

W sieci pojawiła się nowa oferta pracy na specjalistę ds. zarządzania kategorią - czy ktoś z forumowiczów może wypowiedzieć się na temat pracy w McCain Poland? Jakie są proponowane warunki zatrudnienia na tym stanowisku?

mirek

@Marek wpis chyba nie na temat. Choć piszesz dobrze, że w pracy się pracuje i za to właśnie jest zarobek. Tu chyba problemu z wypłatami nie ma. Zastanawiam się tylko jak można u nich spokojnie u nich zarobić?

rtg

Czy ktos moze napisac jak sie pracuje w tej firmie, jaki jest klimat, podejscie kadry do zalogi, sprawa nadgodzin?? Glownie pytam o podejscie szefostwa do podwladnych w biurze?? Warto tam sie starac o prace, czy firma jest godna polecenia itd??

frey

Ta firma to jeden wielki syff- zarobki i kadra

anonom

takie bzdury to morzesz pisać gdzieindziej bo waga kartonu to 12,5 kg a na palecie jest 54 kartony a nie 30 tak to jest jak sie pracowac niechce tylko narzekac do roboty

były pracownik

Nie wiem jak jest tam teraz ale jak tam pracowałam to było tragicznie. praca ciezka a płacili 7 zł na godzine. Ciagle dzwiganie kartonów po 16 kg na palecie było ok 30 takich a palet trzeba było robic 11. I praca na zlecenie bo umowy nie chcieli dac.

Zostaw opinię o McCain Poland - Strzelin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McCain Poland